Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda arkadaşa doğum günü mesajı ve arkadaşa doğum günü mesajları uzun ve anlamlı sözler bulabilirsiniz. Ayrıca aradığınızı bulamadıysanız doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları 2022

Gülüşlerin senin hikayen olsun, diyelim ki an geldi ağladın, o da yalnız mutluluktan olsun. Bugün geçmiş günlerden, geleceğin de bugünlerden daha güzel olsun. Doğum günlerin hep böyle mutlu olsun.

Dostluk gözyaşı dökmekse, kalbindeki hüznü paylaşarak bölmekse, mutsuz olduğunda karşılıksız bir destekse ve arkadaşın için ölüme kadar gitmekse, ömrüm yettiğince benim dostum olacaksın. Yeni yaşında mutluluk seninle olsun.

Yaşamdaki zorlukları alt edecek kadar güçlü, yaşamdan istediklerini alabilecek kadar ümitli, ümidini kaybetmeyecek kadar dirençli, huzur ve mutluluk dolu yıllar seninle olsun. Doğum günlerin sonsuz olsun.

Arkadaş dediğin karşılıksız ve kalpten yaşar, hayatını dostluğa adar, saatlerini hep dostunun mutluluğuna kurar, dünyalar bitse de yaşanacak başka dünyalar arar. Yeni yaşın sana mutluluk getirsin arkadaşım.

Sen gülersin yanında olanlar da güler, sen ağlarsın bir bakmışsın ki yapayalnızsın. Bu yüzden öyle bir güneş bul ki kendine, ışığı ve sıcaklığı bir an olsun seni bırakmasın. Nice güneşli senelere dostum.

Bu hayat içten gülebilmeyi, sevgi uğruna ölebilmeyi, fedakarlık kendini değil dostunu düşünebilmeyi, arkadaşlık her zaman sadık olabilmeyi bilenlere güzeldir. Doğum gününü kutlarım, nice güzel senelere arkadaşım.

Dostluk gökteki yıldızlara benzer, onlara ulaşamazsın belki ama bilirsin hep seni izlediklerini. Yeni yaşında yıldızlar yoldaşın, yanında olanlar dostların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Nefes almaya değecek bir yaşam, sevmeye ve sevilmeye değecek bir aşk, dostun olmaya değecek bir arkadaş olmalı bu hayatta yanında. İstediklerin hep yanı başında olsun, yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun.

Dilerim ki bugün istediğin her şey gerçekleşsin. Yanında olmayabilirim ama inan ki yüreğimin her çarpışında seninleyim arkadaşım. Nice huzurlu senelerin olsun.

Unutmadın değil mi doğduğun o günü? Sen ağlıyordun ama diğerleri gülüyordu. Sonuna kadar doğru yaşa ömrünü, gözyaşları yerine gülücüklerin olsun senenin her günü. İyi ki doğdun arkadaşım.

Ben öyle süslü püslü laflar edemem, gösteriş olsun diyerek sana armağan alıp gelemem. Aramızda mesafeler var ama seni unuttum diyemem. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım arkadaşım.

Öyle güçlü ol, öyle dik dur ki bu yaşamda, kimse içinde taşıdığın umudu senden söküp almaya cesaret edemesin. Öyle dostluklar edin ki, ömrünün sonuna kadar yanında yolculuk etsin. Nice mutlu senelere dostum.

Bir sene daha geçiyor bak, fakat asla üzülme zaman anlamadan geçiyor diye. Önemli olan yaşadığın zamanda mutlu olup olamadığındır. Bundan sonraki yıllarında mutluluk senin adın olsun arkadaşım. Mutlu yıllara.

Birbirini anlıyorsa yürekler onlar hep beraberdir, farklı dünyalarda yaşansa da. Dostluklar, mutluluklar, sevgiler sonsuza kadar yaşanır arada mesafeler olsa da. Doğum gününü kutlarım arkadaşım.

Bu zamana kadar istediklerini başaramadın diye üzülme, geleceğini bilemezsin ama kaderini çizecek olan sensin. Yanında dostların varsa asla yere düşmezsin. Ben hep yanındayım arkadaşım, yeni yaşında huzur ve mutluluk sana gelsin.

Arkadaşlık bağı derin bir tutkudur, her yürek taşıyamaz onu. Dostluk kervanı yürür gider, her yol kaldıramaz onu. Ömrün boyunca sağlıklı günlerin olsun canım dostum.

Mevsimlerden mevsim beğen kendine, bütün ömrün boyunca sen nasıl istersen geçecektir günlerin öyle, yanında olsun dostların en karanlık günlerinde, yeni yaşın kutlu olsun her bunu düşündüğünde.

Yaşadığın acılar toz tanesi kadar ufak, mutlulukların gönlün kadar bol olsun. Eğer ağladıysan hıçkırarak, bu sadece mutluluktan olsun. İyi ki doğdun, iyi ki varsın dostum.

Yaşamın zorluklarına gülerek karşılık ver, seni düşerken görmek isteyenlere gözdağı ver. Dökülse de yaprakların dallarından, zamanı gelir bahar olursun gönlünden. Yeni yaşında yeşeren günlerin olsun arkadaşım.

Masum düşüncelerine değmesin kötülük, güzel yüzünde eksilmesin o eşsiz gülücük. Sen yaşamayı bildikçe umutların solmaz, zora düşse de yarınların dostların seni asla bırakmaz. Nice güzel senelerin olsun dostum.

Arkadaşını vursan da ölmez, ama onu unutursan arkadaşın ne yaşadığını bile bilmez. Ben seni unutmayacağıma yemin ettim, aklımın ve kalbimin en güzel yerindesin. Doğum gününde mutluluklar senin gönlünde yer edinsin.

Güneş gibi ısıtsın seni mutluluklar, yıldızlar gibi aydınlatsın gecelerini yaşadığın dostluklar. Başarı merdivenlerini çıkacaksan göğe doğru, geleceğin sana destek olsun bir ömür boyu. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.  Burada aradığınızı bulamadıysanız kardeşe doğum günü mesajları, dostluk sözleriarkadaşlık sözleri ve kardeşlik sözleri yazılarımıza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.