Anlamlı Davetiye Sözleri

03.02.2022
Anlamlı Davetiye Sözleri

Anlamlı davetiye sözleri yazımızda davetiyelere yazabileceğiniz birbirinden güzel ve anlamlı anlamlı davetiye sözleri, mesajları ve anlamlı davetiye yazıları bulabilirsiniz.

Anlamlı Davetiye Sözleri

Sevgiye olan inancımızla hayatlarımızı birleştirme kararı aldık. Bu özel günümüzde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Hayatımızın mevsimleri hep bahar olsun diyerek çıktığımız evlilik yolcuğunda, sizleri aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Mutluluğun formülünü bulduk, şimdi sıra formülü uygulamaya geldi. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmamanızı diliyoruz.

Birbirini seven bu iki kalbin sonsuzluğa atacağı büyük adımda, siz değerli misafirlerimizi aramızda bulunmak üzere düğünümüze bekliyoruz.

Birbirimize ait olduğumuzu ‘Evet!’ diye haykırıp tescil edeceğimiz en özel günümüzde, sizlerin bu şahitliğe yapacağınız katılımdan mutluluk duyacağız.

Birbirini anlayan, birbirini seven, birbirini yücelten bu iki insanın dünya evine girişinde, sizleri aramızda görmeyi büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sonsuz mutluluklara sahip olabilmek için son hamlemizi gerçekleştiriyoruz. Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.

Birbirinin yüreğine sahip çıkan, bir olabilmek için heyecan duyan bu iki gencin düğün töreninde, sizleri aramızda görmekten gurur duyacağız.

Artık adımlarımızı geleceğe doğru atıyoruz. Bu özel yürüyüşümüzde bize destek olmanız ve mutluluğumuzu paylaşmanız adına, düğünümüze olan katılımlarınızı bekliyoruz.

Seçtiğimiz yolun bizi huzur ve saadete ulaştıracağına olan inancımızla, hayatlarımızı birleştirerek dünya evine girmeye karar verdik. Bu mutlu günümüzde yanımızda bulunmanızı canı gönülden arzu ediyoruz.

Ortaklaşa hayalini kurduğumuz evliliğe resmiyet kazandırmak amacıyla toplanıyoruz. Hayatımızın en önemli imzasını atacağımız bu özel günde, bizim birlikteliğimize şahit olmanızı arzu ediyoruz.

Güneşimiz hiç sönmesin, bulutlarımız hiç ayrılmasın diyerek başlayacağımız evlilik serüvenimizde, sizlerle birlikte olmaktan şeref duyacağız.

Sözü kestik, nişanı yaptık ve artık sıra durumu nihayete erdirmeye geldi. Birbirimize duyduğumuz saygı ve güven eşliğinde, koca bir ömrü beraber yaşayacağımızı belirteceğimiz düğün organizasyonumuzda sizleri aramızda görmek isteriz.

Aile kurmak adına bir araya gelerek evlenme organizasyonumuzu gerçekleştireceğimiz düğün töreninde, siz değerli dostlarımızın bize destek olmalarını istemekteyiz.

İki farklı hayatı tek bir yaşamın içine dâhil etmeyi planladığımız düğün törenimizde, sizleri aramızda görmekten kıvanç ve şeref duyarız.

Birbirini sevmekten asla vazgeçmeyecek bu iki kalbin bir araya geleceği düğünümüzde, sizleri mutluluğumuza şahit olmaya davet ediyoruz.

Birbirimize sahip çıkacağımıza söz verdiğimiz yeni bir hayatın başlangıcında, sevincimize ortak olmanızı istiyoruz.

Bekârlığa veda, evliliğe merhaba diyeceğimiz bu özel günün anlam ve önemini vurgulayacak olan siz dostlarımızın düğünümüze katılımınızı bekliyoruz.

Sevginin ve saygının değerini bilerek, güvenin ve koşulsuz birlikteliğin önemini belirterek çıktığımız evlilik yolculuğunda, sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

Uzun bir zamandır planladığımız, bugüne nasip olan düğün törenimizde mutluluğumuzu paylaşmanızı diliyoruz.

Karar verdik bu iki hayatı bir etmeye, başlıyoruz gönlümüzü şen eylemeye. Bekliyoruz sizi aramıza, çoğalacak sevincimiz siz paylaşınca. Düğünümüze davetlisiniz.

Yaşamın getirdiği bütün zorluklara birlikte göğüs gereceğimiz yeni hayatımızın başlangıcındayız. Bu başlangıca şahitlik etmenizi ister, aramızda bulunmanızı dileriz.

Birbirimizi tanıdık, sevdik ve karar verdik. Düğünümüze uzanacak bir köprü olan nişan merasimini gerçekleştirmeyi seçtik. Bu özel günümüzde sizlerle beraber olmayı diledik.

Ailemiz ve dostlarımız arasında gerçekleştireceğimiz nişan merasiminde bulunmanızı canı gönülden istiyoruz. Bu mutlu günümüzde bize destek olacağınızı düşünüyoruz.

Birbirimize olan bağlılığımızı simgelemek amacıyla bir araya geleceğimiz nişan törenimizde, bizlere katılmanızı ve mutluluğumuzu paylaşmanızı arzu ediyoruz.

Sevdik birbirimizi ettik bir yemin, nikâh günümüz gelinceye kadar olacağız emin. Şahit olun sözümüze, sevincimiz katlansın ikiye.

Bizi tanıştıran kader, şimdi bizi büyük bir amaca bağlıyor. Düğün öncesinde gerçekleştirmek istediğimiz nişan törenimizde, aramızda sizleri görmekten gurur duyacağız.

Dünya evine girmenin hazırlığını yapacağımız nişan merasiminde, sevincimize ortak olmanızı istiyor ve sizi törenimize davet ediyoruz.

Heyecanımızın tavan yaptığı bu dönemde, birbirimize bağlanmak için nişanımızı yapmaya karar verdik. Siz dostlarımızın bizi yalnız bırakmayacağını düşünüyoruz.

Kendimize bir hayat bulduk yaşanacak, bir ömür bulduk yaşlanacak, yuva kuruyoruz çoluk çocuk eksik olmayacak. Eğer sizler de katılırsanız düğünümüze, sevincimiz eksik kalmayacak.

Denizler kadar engin gönlümüzü, gökyüzü kadar özgür bir sürece dâhil ediyoruz. Adına evlilik dediğimiz yeni dönemimizin başlangıcında, sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Kendimizi birbirimize ait hissediyoruz. Bu aitliği resmi bir hale getirecek olan düğünümüzde, mutluluğumuzu paylaşmanızı bekliyoruz.

İman dolu ömrümüzün ikinci devresinde Allah’ın izniyle düğünümüzü gerçekleştiriyoruz. Gönlü güzel dostlarımızı bu birlikteliğin nihayetine davet ediyoruz.

Bir elmanın iki yarısıydık, şimdi bir dünyanın iki yarısı olmak üzereyiz. Gerçekleştireceğimiz düğün törenimizle dünyalar bizim olsun diyeceğiz. Sizlerin katılımınızı görmekten kıvanç duyarız.

Alın yazımıza bağlı kalarak yaşamlarımızı aynı yola koyacağımız bu özel günümüzde, bizlerle birlikte olarak sevincimize ortak olmanızı bekliyoruz.   

Farklı yollarda yürürken birden kesişiverdi kaderimiz. Aynı gökyüzünün altında yürümeye karar verdik. Bu kutlu yürüyüşe başlayabilmek için evlenmeyi tercih ettik. Nikâh törenimizde yanımızda bulunursanız çok mutlu olacağız.

Gördü gözlerimiz nihayet gerçeği, birleştirmeye karar verdik ellerimizi. Düğün törenimizde yanımızda olarak bizi onurlandırmanızı diliyoruz.

En güzel şiir şimdi aşktır diyerek başladığımız macerayı evlilik makamı ile taçlandırmak istiyoruz. Bu özel hatıraya tanıklık edeceğinizi ümit ediyor, sizleri düğünümüze davet ediyoruz.

Birbirimizi çok seviyoruz ve sevgimizi bir ömür boyunca paylaşabilmemizi sağlayacak düğün törenimizi gerçekleştiriyoruz. Siz aile dostlarımızı aramızda görmekten şeref duyacağız.

Allah’ın emrine uyarak bu iki kalbi bir ediyoruz. Ömür pınarından içeceğimiz su ile dünya evine giriyoruz. Bu özel günün davetlileri olarak sizleri düğünümüze çağırıyoruz.

Anlamlı davetiye sözleri yazımızın sonuna geldik. Farklı davetiye yazıları için davetiye sözleri yazımıza göz atın!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.