Aldatma Sözleri

Aldatma Sözleri

Aldatma sözleri yazımızda sizlerle aldatma yazıları, aldatma sözleri paylaştık. Bu yazımızın içeriğinde aldatma sözleri bulabilirsiniz. Bir çok kişi aldatılmaktadır sorun aslında sizde değil o karşınızdaki aldatan şerefsizdedir.

Aldatma Sözleri

Güvendiğinim her kim varsa hepsinden vazgeçiyorum; çünkü ‘ondan bana zarar gelmez’ dediğim herkes beni yaraladı. Buna sebep olan kişi ise paramparça etti. Şimdi parçalarımı topluyorum döküldüğü yerlerden.

Son sözü söyleyen sen olsan ne olur ki? En son giden kim, ona bakmalı. Son sözü ben söylemiştim ama en son giden ben olamadım.

Aman dikkatli ol, olur mu? Şimdi oraları soğuktur, sıkı giyin. Sakın abartma sigarayı benim gibi. Ağrımasın boğazın. Bir konu daha vardı; sevgini sadece hak edene ver olur mu?

Bir insan gerçekte seviyorsa iki şeyi asla gerçekleştirmez; ne ağlatır ne de aldatır. Aldatmak insan olmanın gururuna, ağlatmak ise insan olmanın onuruna yapılan bir hakarettir.

Şimdi öğreniyorum; o malum kişiye ‘her şeyim’ demişsin. Geriye kalanlardan bana ayırdığın bir şey var mı? Her şeyin olduğunu düşünürken meğerse koca bir hiçmişim.

Eğer bir insan, senin söylediğin her şeyin doğru olduğuna inanıyorsa ve sen buna rağmen yalan söylemekten kaçınmıyorsan, hatta bu durumdan zevk alıyorsan en büyük hainsin demektir.

Aslında sizin için hiçbir çaba göstermemiş biri için savaşıyorsanız, kendinizi beklemediğiniz bir anda cehennem soğuğunun ortasında yapayalnız bulmanız kaçınılmaz olacaktır.

Çölüme yağmur olduğunu düşünüyordum. Meğerse boğuluyormuşum. O kadar çok yağmışsın ki benim üzerime, bulutlarını başkalarına saklamışsın.

Sen beni aldattın, ben seni düşlerimde öldürdüm. Artık yaşamına dair bende kalan tek iz, belleğimin morgunda saklı… Çürüyene kadar orada kalacaksın.

Senin merhametsizliğinin göstergesi olarak yaktığın canımda ısınmayı tercih ettin. Seni ölene kadar sevmeyi düşünüyordum, sen bu sevgiyi paramparça etmeyi istedin. Yeni hayatında mutsuzluklar diliyorum.

İnsan umudunu unutabilir mi? Ben unuttum. Ne umduğumu ve ne bulduğumu unuttum. Hatırlamak istemiyorum, eğer aklıma gelirse başıma da gelebilir. Ona ait bütün bir geçmişi kibrit çöpünde tutuşturuyorum.

Aradaki mesafelere güvenip bana olan ihanetini hissetmeyeceğimi düşündün demek. Sen mesafeyi yanlış kavramışsın, yolların uzaklığını sadece yüreğine yol yapmışsın.

Sen ne yaptıysan kendine yaptın. Ezikliğini, acizliğini, gereksizliğini kanıtladın. Ben sadece seni gördüm. Senin bütün bu hallerinle sana şahit oldum.

Ne garip değil mi? Bir insanı tanımak için yıllarımızı harcarız. Aslında tanıdığımız kişi olmadığını anlamak için ise saniyelerimizi. Zamanın içindeki küçük bir yanılsamadan ibaretiz.

Yalanlarına inanmayı seçtiğim için kendime kızıyorum. Aslında sana kızmam gerekmiyor muydu? Yörüngemi değiştirmeyi başardın, umarım sığınacak bir liman bulamayıp her bir acının en ortasında kalırsın.

Aldatma sözleri ve yazıları yazımızın sonuna geldik. Aldatma ile ilgili yazımızı beğendiyseniz ayrılık mesajları ve ayrılık sözleri yazılarımızı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. SERAP PEKER dedi ki:

    evet cok mukemmel yazılar yazmıssınız harıka bır edebıyatınız var basarılarınızın devamını dılıyyorum calısmalarınızı umarım bu guzellıkle devam edebılırsımnız ınsanın ıcıne ısleyen yorumlar katmıssınız yazılarınıza