Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

Aldatma mesajları yazımızda sizlerle yapılan bu saygısızlığın daha iyi anlatılması için aldatma mesajları yazısını paylaştık.

Aldatma Mesajları

Gönül bahçemdeki tek güldün; seni sen koparıp çiğnedin geçtin.

Sen ihanetinle kendine yakışmayanı ve ben de kaderimi yaşadık!

Kaç dil biliyorsan bil, sen yüreğimin konuştuklarını anlayamadın ve yanlış trenlere binip gittin.

Şimdi geri dönsen ne olur? Zor soruların daha zor cevapları olabilirmiş: Sevdiğimiz bir insana güvenebiliriz, ama artık güvenmediğimiz birini sevmeyi sürdürebilir miyiz?

Artık geri dönsen ne olur… Sonuçta sevdiğin birine güvenebilirsin ama güvenmediğin birini sevmeyi sürdürebilir misin? Cevabım, evet! Bu daha zor bir sonuçtur: Hayatım artık bir kaos!

Bir aşkın bitişi felakettir; ondan da felaket olansa arta kalan her şeyin yalan olduğunu anlamaktır; ki asıl işte bu yıkar insanı.

Tek başına ağlamak yetmez, bir aşkı temize çekmeye; öyleyse fazla sıkma canını, hadi sende yoluna!..

Ben senin başka istasyonlardan sonra uğrayacağın nokta olamam asla!

Dikkat edelim sevgilim; yanlış çizdiğimde yırtıp attığım kâğıtlara hep çok acımışımdır ama yırtıp atmaktan da geri durmamışımdır.

Yaşamdan bana kalan birkaç tatlı tebessüm(ün)dü ki onu da çaldın(ız) ya benden; sözüm de özüm de bittiği yerdeyiz şimdi.

Beni aldattığını sanma, sen sana yanlış yaptın. Aşk yerine seçerek hevesi kendine kendin ihanet ettin; oysa ebedi olan bendim sana; heves ilk güneşte eriyip giden kar tanesidir.

Seninle ben neye baksam seni görürdüm, şimdi de öyle ama tek farkla: Senin alternaniflerini… J

Ben seni tüm benliğimle sevmiştim, sense beni şakacıktan sevdin; ben aşkımı mezara kadar, sen ise başka bir maceraya kadar sürdürürüz.

Peşinde koşmaktan bıkmıştım, seni sevmekten yorulmuştum; yeni bir aşk aradım, ben o aşkı aldatarak buldum; artık ne bıkmak ve ne de yorulmak… Her seferinde yeni bir arama ve yeni bir bulma! Öğrettiklerin için sana teşekkür ediyorum her defasında!

İhanetinle bitirdiğin ışığımı, dönerek yakmayı düşünme; biten lambaların yerine yenisi takılır!

İhanetin gözünde göz izi gördüğümde sözünde giz izi sezdiğimde başlamıştı.

Senin aşkta aldatma eylemlerine gün gelecek benim de ekleyeceğim figürler olacak

Başka âşıklardan almışsan nefes artık başka vadilerden es diyordu şair; başka nefeslere imrenmişse senin de ruhun sen de başka baharlarda durakla ki aşkın gerektirdiği masumiyet incinmesin senden!

Bize öyle öğretildi ki çıkarma sadece matematikteki bir işlemdir; sana nerede öğretildi ki o aşkta da uygulanan bir işlemdir?

Sen gidince geride benden bir şey kalır mı bende? Bunu bilemeyecek denli sen olmuştum. Sense her şeye rağmen başka rüzgârlarla dolmuştun.

Aldatma mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için aldatma sözleri yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.