Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.


Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

sevgiliye uzun mesajlarFacebook'ta Paylaş

180 yorum var Yorum Yap

 1. Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya hiç ömür yeter mi bir sen daha bulmaya
  05.12.2017 ?Melikem?

 2. seni cok seviyorum osmanım ıyıkı hayatımdasın sevgilim benım aşkım kalbım canımın içi btanecik aşkım

 3. Aşkım piremsesim kadinim dunyam seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam sen benim bu dünyadaki tek varligimsin seni herşeyden herkesten çok seviyorum iyi ki varsın birtanem nida❤emir 01.01.2018 ??

 4. seni çok seviuorum ins hep beraber oluruz son nesesimizde bile yanyana oluruz .kalbim sonsuza denk senin için atacak .bitanem Bial han yorulmaz

 5. Uyku tutmadı ya çok özledim seni nerdesin uyan o derin uykudanda bi cevp ver hatunum
  Bitanem, ömür törpüm. Seninle geçen her anim çok kıymetli. Ben seninle bir başka oluyorum. Kalbim bi başka atıyor sanki. Öyle bir şey ki bu karşı konulamiyor. Sevdikçe daha çok sevesin geliyor. Seni böyle içime sokasim geliyor, orda yasamani istiyorum. Sadece bende ol. Şimdi sen kokulu kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama olmuyor, sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN kalbimde.
  Ben sana mülteciyim. Kaçak göçmüşüm yüreğine. Sen beni ne güzel seviyorsun öyle, yıldızları sayarcasina. Şimdi uyuyorsun seni izlemeyi çok istiyorum. Yanında olup masum yüzüne bakmayı, iki adimda yapabildigin saçlarının telini opmeyi, kipriklerine dokunmayı, elini sımsıkı tutmayı, hele oksijen misali kokunu asla gecemem…
  Aramızda kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir uçta. Ama kalplerimiz yan yana, dipdibe. Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme kattı diye. Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar, bana arkamdaki seccade de namaz kılan kişinin senin olmani nasip eder.
  Öptüm hayallerinden, sıktım guluslerinden ( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke şuan senin için uyanık olduğumu hissetsen ve uyansan ve sadece iki kelime söylesen valla çok mutlu olurdum. Rüyanda bana rastla olur mu mutlu geceler HERBİŞEYİM.

 6. Yawuz SuLtan Selim MesLek Lisesinde Aşık OLmuştum Ona okuLun İlk GünLerinde Görmüştüm Ve
  ona bağlandım arkadaşımın sınıfına gitmiştim 9/G Sınıfındaydı arkadaşım bu kız kım dedım bizim sınıfta dedi adı ne dedim Berra dedi
  bana ayarlasana dedım dedi sevgilisi var o kız icin hergun arkadaşımın sınıfına gidiyodum sevgılısıyle yanyana görünce zoruma gidiyodu
  sonra dedim kendısı mutlu olsun ben onu onsuz da severım günler gecti haber geldı arkadaşımdan sevgılısınden ayrılmıştı kız
  bende teklıf yoladım kendım soylıcektım gözlerinin icine bakarak benimle cıkmasını ıstıcektım ama hayatımda kımeye teklıf yolamadıgım
  icin beceremem diye arkadaşıma dedim git soyle arkadaşım senle cıkmak istiyo de arkadaşlarımda dedi olum sen antepte ünlüsün
  büsürü kız koşuyo arkandan repcisin mankensin filimlerde oynicaksın bu kız teklıfını kabul etmese rezıl olursun okula dediler
  bende kendı kendıme dedım kabul etmese canı sağolsun ben onu onsuzda severım sonra kız teklıfı kabul eti kızın yanına gitim
  Prensesimin karşımda bi sakız ciğneyişi varkı anlatamam bana arkadaşlarımın ıcınde dedi 2 gün denıcem dedi seni
  kıza dicekim ben deneme tahtasımıyım dicektım ama kıyamadım sonra aradan 2 güün gecti sona 1 hafta gecti sonra bir ay gecti
  ve ben kraliceme baglandım kralicemde bana..’Onun Kokusunu Cekenın Nefesini Keserim’.. ❤ ALLah Bütün sevenLeri Kavuştursun❤ ÖzLem Ceken,
  aşk Olupta KAvuşamayanLar ❤ ALLah’ın IzLıyLe İnşallah KAvuşurLar ❤ ..❤ ❤ By Sensiz Rap ❤ ❤
  Cıkma Tarihi:22.11.2017 Saat:10:20 Gece Yer:Gaziantep ŞAhinbey…❤ ❤ BeDav ❤

 7. Serseri ruhum gene firarda
  Gencecik ömrüm gene akışta
  Ufacık aklım gene gidişte
  Zavallı gönlüm gene yanışta
  Ayaklarımdı gene dermansız
  Gözlerimdi gene karanlık
  Sendin gelip beni toparlayan

  1. işte böyle gideceksin salına salına ardına baka baka kimi bekliyorsunda bakarsın ardındademezler mi insana bir gurursuzu sevmedinki güzelim gelsin ardın o asilce sevdi asilce gitti yaptıgından kuşkunmu vardı elem içinde aglarsın görünen köy misali varmıydı gerek kılavuza şimdi yerli yersiz aglama vaktidir çevrene ne yapacagım diye sorma vaktidir ağlacağın cevabı ben söyliyim güzelim bilmiyorum diyecekler kimin gücü yeterki zamanı geri cevirmeye öyle ise sen sacede susmayı dene ilk gittigin mutlu sansınlar seni bu beni daha mutlu eder bir çaresizi sevmişim demem için git gide bildigin yere

 8. Rabbim israf edeni sevmez bilirim.. Ben seni israf etmeden seviyorum yudum yudum, doya doya.. Sen yanlızca bana kadarsın, benim içinsin, içimsin.. ?
  Açlığım, tokluğum, yokluğum.. Hayata sarılışım, hayatımı yoluna serdiğim.. Yolum, yordamım, nefesim, nefesine ömrümü verdiğim..
  Huzurum, hüznüm, kederim, kaderim..
  Sesinde kendimi kaybettiğim..
  Gülüşüyle yeniden doğduğum..
  Ah her zerresini özlediğimm…
  Her şey bitebilir, herkes gidebilir.
  Sen kal, ellerin kalsın, gülüşün kalsın, sesin kalsın.. Kahrınıda sevginide ben çekerim. Yeterki benden hiç gitmee. ?? SENİİ ÇOOOOOK SEVİYORUM YASİNİM ?

 9. Seni o kadar çok sewiyorumki bitanem benim seni benden kimse alamz örümün son nefesine kadar sewicem seni aşk bahçem benim senin aşkından ölüyörum bu aşkı daha Leyla-mecnun yazamadı kimse yazamaz seni n tek bir tel saçına dünyalar ı yakar bitecik busem aşkımız dağlardan büyük senin o saf kalbini benimle paylaşdığın için teşekkür ederim birtanem benim aşkımsın sen benim örüme ömür canıma can yoluma yoldaş kalbime arkadaş olan aşkm benim ben senin bir nefeslik kokuna bir bir ömrümü veririm canım benim bunu sana benim seni ne kadar çok sewdiğimi bil diye yazdım. PRENS#PRENSES

 10. Maziler gelince akla olur olmaz insan özler elbette sevdiğim vardı benim
  Canımdan kendimden
  Tanıdığım bütün insanlardan daha çok
  Bir sevdiğim vardi benim
  Başa akıl lazım da
  Kalpte o olmazsa aklin
  Başta olmasına da gerek yoktur aslında
  Seni sevmek doğan bir bebek misali
  Açan bir çiçek tanesi
  Doğan bir güneş gibi
  Aslında seni sevmek
  AŞK TIR ya başka bişi değil
  Her yiğidin harcı değil adam gibi sevmek
  Ağız yoluyla değil
  Kalp yoluyla sevmeli insan
  Ağızla herkes herkese seviyorum der
  Önemli olan içtenlik kalpten yürekten
  Onu soyleye bilmek işte
  Onun için K……. K…. O çok ama
  Çok seviyorum

 11. dokunamayacak kadar uzak olsanda sevebilegim kadar yakınsın bana sen askere gitiğin gün öldüğüm gündü ama olsun yine seni görme umuduyla yaşadım sevgilim iyiki varsın seni çok seviyorum iyiki varsın ve iyiki benimsin aşkımmmm…….

  1. Beni o kadar fazla? hasretle bekletme❤? sakın.Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir? gibi.Ben okyanusun❤ ortasında bir balıkçı , sen❤ ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan?❤ sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim.Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim? lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme❤ geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne❤ yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda❤ mıydın Gayem kadınim hatunumm❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤Gayemmm

  2. Benim de Aşkım askerde Allah askerlerimizi bela ve kazadan kurusun Rabım sevdiklerini acılarını yaşattırmasın

 12. ben eski sevgilime tekrar birlikte olmak için birşey yazmak istiyorumm ama bulamadım yorumlarınızı bekliyoruum duygulu birşey olsun

 13. Seni canımdan çok seviyorum oktayım ? allahım seni benim başımdan eksik etmesin kurban olduğum ? yokluğunu göstermesin ❤ iyikim benim ?

 14. Canımın içi annenle konuştuğumda daha çok seni tandım daha çok snei tanıdığıma emin oldum. Ama bunu çok iyi biliyorum Ve gerçekte olan birşey İnan hayatım annen çok güzel yetiştirmiş seni çünkü senin içine baktığımda tertemiz kalbini tertemiz yüreğini görüyorum ? ama bazen beni deli etmeyi biliyorsun itşe bu kötü iyi deyil ölye. Ama olsun bak annede dedi ya sen daha olgsun ?iş bana düşüyor seni yalnışlarını doğruya çevirmek bana düşer seni iyilik içine koymak bana düşer sana doğru yolu gösterip kötü yolardan vazgeçirmek bana düşer sevdiğim çünkü ben seni benle beraber akıl almanı benim lafıma bakıp hareket etmeni çok severim sana iyi yolu gösterip iyi olan neyse sayemde iyiliği öğrenmen hoşuma gider bak aşkım ben senin içinide dışınıda çok iyi bildiğim için onun için ne kadar çok uzakta olsan bile seni sevmeye razı oldum seni beklerken acı çekmeyi seni beklerken üzülmeyi seni beklerken hüzünlü olmaya emin bir şekilde tüm kalbimde istedim çünkü seni özlediğim ve sonuma sonum olacak kişi olduğuna inandığım. Kadınsın çünkü hadimden fazla güvendim sana ?? İnan yemediğim bir lokma olmasa bile hinede ilk yemek yemeyi deyilde seni yanımda isterim ölsem kollarında ölmek istiyorum kollarında can vermek istiyorum sen benim küçük dünyayın Kocaman hayalımsin anladınmı sevdiğim ♥️ okadar çok özlüyorum ki özlemekten üzülüyormki sevdiğim ama bi yanda sonumuz mutlu olacak diyede mutlu oluyorum ??çünkü kalbimi bi tek vermek istiyorum eyer olurda allah korusun birgün gitmek istersen kalbimide sök yerinden git . Hiç korkamadan ki korksan gitmezsin zaten eyer gittiğinde kalbimin bi işe yaramayacağını biliyorsun artık seni sevdiği gibi hiç kimseyi sevmediğinide biliyorsun sevdiğim ♥️ki ben Alistim sana sesine yüzünü görmeme gerek yok ki sesine alistm sensiz düsünemiyorum ve düsünmiycm beni birakmiycani biliyorum ESRAMM??♥️ nekadar uzakta olsan bile yanımda olduğun zamanlar var su sevdiğim o günler varya o günler bütün ömrüme bedel be eHatırla sevgilim nasıl derin bakardık birbirimizin gözlerine nasıl içten nasıl derinden severdik birbirimizi nasıl sakınırdık herşeyden birbirimizi sonra uzaktan Tartışınca arayıp seviyorum seni be kadın diyebilmek bile yaşamak kadar güzeldi esrammm seni çok nolur beni iyi bil hep bundan sonra beni hayatından çıkaracak şeyler hiç düşünme nolur çünkü ben seni kötülüğünü asla istemem ve hiç kimse ben kadar sana yakın olamaz senle benle olduğun gibide kimseyle yapamazsın bitmeyelim hep yaşıyalım beraber ben ve sen hep olalım sevdiğim ♥️??

 15. Ne kadar ne desemde icimdeki duyguyu anlatmaya hic bir kelime yetmez SEN BENIM EN DEĞERLIMSIN IYIKI VARSIN HUZUR BULDUĞUM

 16. hasan hayatta önem verdiğim tek şey sana teşekkür ederim bana böy mutlu anlar yaşattığın için seni çok seviyorum

 17. Doğukanım aşkım hayatımın anlamı kurban olduğum sen bu hayataki oksijen kaynağımsın iyiki varsın seni çok seviyorum

 18. Satırlara nasıl başlayım bilmiyorum..
  Hangi harfler,kelimeler,cümleler seni anlatmaya yaşatmaya yeter küçük bey ?
  11.05.2012 de başlayan bir aşktı bizimkisi.
  Sen benim zamansız gelen en güzel hediyemsin. Hatırlıyomusun tanıştığımız zamanı günlerden çarşamba atletizim yarışmasına gitmiştik serviste yanima oturmuştun kiz arkadaşımla mesajlasirken sevgilin var gen kalkayım yanından ayip olur deyip ağzımdan laf almaya çalıştın ?
  Sonra bi muhabbet bi muhabbet konuşmaya başladık hic susmadık. Hersey bi anda gelişti cikmaya başladık? tabi kavga ediyoruz surekli onu giyme buraya gitme diyosun bana cok kez ayrılıklar geçti aramızdan. Ama kitlendik bir birimize bırakmadık. Unutmadığım bi anıda ilk tanıştığımız yere arabayı cekip stat da bana taktiğin yüzük? o an nasil bo heycan vardi anlatamam sana ellerim de bi titreme ayaklarım sanki yere basmıyordu sıkıca ellerimi tutuyodun bama sevdiğini anlatıp sözler veriyorduk ?
  Bak sevgilim simdi bi geçmişe ne kadar çok animiz var birlikte ?
  Sen benim çocukluğum da baslayan en güzel duamdin. Kac sene geçmiş dimi ömrüm zaman cok cabuk akip gidiyor keske seninle hala geçseydi o zamanlar çocukluğum ?tam tamına 6 senemdin sen benim..
  Özlüyorum cok özlüyorum yaşadıklarımızı cümlelerini bana bagirdiginda üzüldüğümü görünce yüzümü ellerinin arasına alıp yinede seni seviyorum demeni özledim..
  Ikimizde simdi baska hayatlarda..
  Belkide ileride ikimizde baska insanlarla olucaz. Ama unutma küçük bey insan ömrümde bir kere aşık olurmuş ben ömrümde bi kere aşık oldum oda sana. Belki başkasi hayatima girecek ama onlara aşık olamam benim tek aşkım sendin ve sendin.biliyorum gerçekten cok zor sevgilim ayni.hayatta ayni evin içerisinde seninle yaşamak yuva kurmak keske bu durumun içinde olmasaydık. Ama dua ediyorum küçük bey her dualarim da sen varsın sen ol diye senin soyadın ismimin ardından gelen senin soyadın olsun diye.
  Dualarının baş mimarı ❣
  Aşık olduğum tek insan ❤
  Yeniden rabbim seni omrume yazması duasıyla küçük bey ?
  Seni seviyorum (küçük hanımın) ?

 19. Çok sevdik Çok Seviyoruz 4 yıl olucak çok mutluyuz onu çok seviyorum böyle o kadar farklı sevyorumki hani bilmiyorum nasıl diyim anlatlmyck bi insan çünkü ne yazsam nasıl yazsam bilmiyorum hiç ama bildim tek bişy var onu dünyaya deişmem sorunlr faln oluyo ama atlatyz atltcz çünkü çok sevyrz be yanlz hiç sarılmadm ona hiç tutamdm ellerini kokusu faln hiç bilmiyorum o kadar çok sorun yaşadkki bi yerde karşılaştk bişy yapmdm ama gidip sarlmdm elini tutamdm kokusunu çekemedm sadece uzaktan öyece baka bildim olsun iyi oldunu bilim mutlu oldunu bilim hissedym yeterli bana biz çok kırdk çok kırldk msjlrınızı okudum elineze sağlık baya güzel şeylr yazanlr size diyeceğm bi kaç bişy var vakit varken daha vaktnz varken üzmeyin birbirimizi ayrlmyn daha çok sevin daha çok bağlanın ama bırakmyn sevdğnzn kıymetini bilin onu kırmayın onu üzmeyin bunu herkes için diyorum vakit varken ona sevginizi göstrn gidin sarln ellerini tutun bırakmyn zamnı boşa harcmyn zamn çok kıymetli sevdğinizn kıymetini bilin hep sevn hiç kimsenin ayrılmaması dileğyle hayrlı geceler

  Yanlış yazdım bişy varsa affola

 20. Vakitsiz çıkalan sen ,huzuru fazla mutluluğu bol insan..Nasıl oldu da benim başımı bu kadar çabuk döndürdün
  Kapıldım gidiyorum aşkının derinliğine;senin benzersiz hislerine…artık dönmek istemiyorum geriye,bırakamam bırakamam seviyorum ayrılamam Evet biliyorum ne istediğimi senin gibi olan bi eşi;hayran bıraktn kendini hic hissetmedim böylesini uzaklaşamam uzaklaşamam özlüyorum kopamam
  Seni tertemiz seviyorum saf ve büyük, ellerini bile tutmadan gözlerine bile bakmadan üstelik sevmek dokunmak değil illaki yanında olduğunu hayal ettirdin bana sanki seninle yaşıyomuşum gibi işte ben seni böyle seviyorum yıllardır seninleymiş gibi Mehmett..?❤↗???

 21. Aldığım nefesin sebebi.. Sonzuzluk gibi seni sevmek.. Sürüklenirsin mutluluga, umuda ,hayallere ve aşka.. Sensin bu bedenimde kalbim ,sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim ben senim sevdiğim.. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin.. Attigim her adımda seni isterim baktigim her yerde seni görürüm.. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle..Ah bir bilsen nasıl seviyorum .. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime..Bir bilsen nasıl seviyorum ben anlatamiyorum sen yaşa istiyorum.. Bazen fedakarlık ister aşk ben kendimden kendi benligimden Vazgeçtim sen oldum .. Bu denli sevmek delilik biliyorum. Eğer sığsaydi sevgim kalbime bedenime hayallerime taşırmazdım dünyaya… Bi tek sen baktığında beni gör hisset.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gercegi vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Biliyor musun kendinle grur duymalisin bu kadar seviliyorsan sen mükemmel bi insansin . Sen benim nasibim sen benim kaderim sen benim degerlimsin.. Her insanın hayatta korktuğu şeyler vardır benim korkum seninle imtihan olmak.. Sabah gözümü açtığımda sana uyaniyorum günümü sana adıyorum bir masal var sadece ikimiz ve ben o masalda yaşıyorum sana acikip sana susuyorum sana uyanıp sana yatıyorum.. Sınırsız bi hayal gücüm var ben seni sonsuzluk gibi seviyorum seninle olan bi sonsuzlugum var.. Bilirsin sen beni hep mutlu edersin ve bilirsin ki sen olmadan ben bi hiçim..Bir amaç sahibi değilim ben bir aşk bir hayat sahibiyim bir tek sen varsın elimde avucumda..Güneş doguyorsa senin için dünya dönüyorsa senin için ben varsam senin için.. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın ..Sen benim hayat arkadaşım değil hayattaki tek varlığımsın.. Sen benim hayatım değil sen benim Bu HAYATTAKİ İLK VE SON Solumm & sonsuzlugumsun..sen benim Namusum Helalimsin Neval’im

 22. Recebim sevdiğim seni çok seviyorum herşeyden çok seviyorm ilk değilsin ama sonun olacaksın❤❤???

 23. Askm kurban olurum seni verene? Allah’ın bana verdiği Cansın sen Nazlıcanımsın??
  Sen benimsin benimmm??❤
  Senin o taşıdığın küçücük kalbine canımı veririm?❤
  O tertemiz kalbinin icinde ben olduğumu bildiğim zaman okadar mutlu oluyorum orası benim evimmi gerçekten☺
  Ölürüm sana senin sevgini ölürüm senin saçının bi tek teline☺?

 24. CENNET GÖZLÜM'E PAŞAM'A?
  Mutluluğum ahiretim iki cihanım can bildiğim ve her daim seveceğim..
  Hergün yeni ve yeniden hayatıma hoşgelenim..
  Mutluluğu gözlerinde bulduğum..
  Gökyüzü bakışlım..
  Tüm övgüm sana tüm hayatım sana tüm bakışım sana..
  Sen bana ben sana..
  Sen benim en büyük tutkum..
  Gözlerinle ömrüme kilit vurduğumsun..
  Sen benim adamımsın..
  Ben senin kadının..
  Ya sen ömrüme ömür diye kattığımsın..
  Kimseler ayırmasın seni benden beni senden..
  Ve Allah ayırmadıkça kimseye vermeyelim bu fırsatı..
  Biliyor musun?
  Böyle sana senin adına birşeyler yazınca yüzüme bir tebessüm geliyor..
  Kelebekler uçuyor kalbimin eteklerinde..
  Cıvıl cıvıl renk renk..
  Ve bir sen daha oluşuyor gözbebeklerimde..
  Bütün aklımdaki herşey bi anda uçup gidiyor..
  Sana odaklanıyorum..
  Ellerimi uzatıyorum ama tutamıyorum..
  Kayboluyorsun..
  Kahroluyorum..
  Usul usul başlıyorum tekrar yazmaya..
  Yazayım ki yine gel istiyorum..
  Kilometrelerce uzağımdasın biliyorum..
  Ve yine biliyorum ki bir nefes kadar yakınımdasın..
  Sevdiğimden herşeyim bu sitemlerim sevdiğimden..
  HAYATIM..
  Ben şuan yazıyorum ama sen şuan okumuyorsun bu yazıları..
  Masum masum uyuyorsun ve belkide yorulurcasına çalışıyorsun..
  Ve ben yazmaya devam ediyorum..
  Okuduğunda neler hissedeceksin bilmiyorum ama yüzünde tebessüm olacağından o kadar eminim ki..
  TEBESSÜMÜNDEN ÖPTÜĞÜM..
  Ben seninle tekrar doğdum tekrar nefeslendim..
  Tıkandım bana nefesinden verdin..
  Sen beni hep sevdin..
  Bende seni hep seveceğim..
  Çünkü sen benim iki cihanda eş diye yanımda istediğimsin..
  Sen benim eşim dostum sırdaşım..
  En önemlisi de sol yanımsın..
  İLK BAKTIĞIN YERDE İLK GÖRDÜĞÜN BEN OLAYIM OLUR MU?
  Çünkü benim şuan tuttuğum kalemde ellerin yazdığım yazıda gözlerin var..
  Telefonumun ekranın da fotoğrafın..
  Gülüşümün üzerinde gülüşün var..
  Hani seni özlemeye başlayınca hemen yastığıma sarılıyorum..
  Elbiselerime kokun sinmiştir diye yıkamak bile istemiyorum..
  Mesela gözlerimi hiç kapatmak istemiyorum..
  Tavanda kurduğum bizli hayaller kaybolmasın diye..
  Ya ben seni çok SEVİYORUM..
  Karşımda duruşunu seviyorum..
  Bana bakışını seviyorum..
  Konuşurken ki saçmalayışına ölüyorum..
  Beni sevdiğini söylemene hastayım..
  Alnımdan öpüp HELALİM deyişine hayranım..
  Yaz yaz bitiremiyorum seni..
  Sakalını sevdiğim..
  Çocuk yanım eşim ömrümün geri kalanı..
  Mutluluğumun anlamını taşıyan adam..
  Tekrar ve tekrar hoşgeldin ömrüme ve hiç gitme..
  Bizi sadece ölüm ayırsın ve başkalarına bırakmayalım birbirimizi..
  Ölüm olsun ayıran başkası haram olsun..
  Benim senden sonra ellerimi tutacağım adam ''oğlumuz..''
  Senin benden sonra ellerini tutacağım kadın ''kızımız..'' olsun..
  Oğlumuz sana benzesin..
  Kızımız bana..
  Çok çektirsin sana?
  Oğlumuzda çok sevsin senin beni sevdiğin gibi❤
  ÖMRÜM..
  Ne yaptım da nasıl bir iyilikte bulundumda sen ömrüme Rabbim'in hediyesi oldun bilmiyorum ama..
  İYİ Kİ oldun..
  İYİ Kİ benim oldun..
  ve İYİ Kİ benim olacaksın..
  VE SEN BENİM KÜÇÜK BEY KABUL OLUNMUŞ EN GÜZEL DUA'MSIN..
  RABBİME YAKARIŞLARIMIN EN MUAZZAM CEVABISIN..
  SEN BENDE CAN'SIN..
  RABBIM SENI BENSIZ BENIDE SENSIZ BIRAKMASIN..
  SENI ÇOK SEVECEĞİMMMM…
  küçücük kalbimin kocaman sevdası..
  Hakan’im

 25. Haftalar oldu yazmadın neden yazmıyorsun hiç bir fikrim yok.Hayatinda belki başka birisi var ben bilmiyorum.Hayat o kadar acımasız ki kimi sevecegini bilemeden kalbin birisini seviyor.Sonra onu sevdiğini söylüyorsun.Sonra bi bakıyorsun ki başka birisi var hayatında o kadar cabaliyosun ediyorsun ama yinede kendini sevdiremiyosun.Koca hayatta ailenden başka kimsen kalmıyor hayatında.Gunlerdir ağlıyorsun onun için.Sonra kendi kendine kararlar veriyorsun Aşık olucagina adamı iyi secicem diye. Söyler misin aşk neden bu kadar acımasızsin ?

 26. Sana gelen yolların hepsi cennet yolu gibi.Ve sen o yolun sonundaki cennetimsin. Kalbime yeniden can veren canımsın. Attığın güzel mesajları yüz kere okusanda yüzündede yüzümü güldürensin .Ve sen benim geleceğim olacak çocuklarımızın ANNESİSİN

 27. Seni cok seviyrumm askimm sen benimm en degerlimm en kiymetlimmsjn askim senden ozur dielrimm askimm yaptiklatim icin ama herseyi seni kayvetmemke icin yaptimm senj okadr cok seviyorumm ki herdeyden herkeseten kendimden bile cok askimm

 28. Seni cokk ama cok seviyorumm askimm herdeydeb herkesten kendimden bile cok senden ozur dielrimm askimm yaptikalrimm icin askimmm bir sanas daha istiyroumm senden askimm

 29. Alim ömrüm benim kalbim sevdiğim yarim solmayan sevdam en derinim cennetımin en guzel hazinesi dunyam yasam Kaynağım nefesim ol yeter ki seni cok seviyorum

 30. Ben senlerde tutsak hayallerin kapılamayan aynalarında,
  senlerde zannediyordum
  katre sapmaz sözleri,
  hüküm kılan sevdalarda
  bumerang misali çiselmeyi…
  özlet ben kendini prangalarda,
  faşist bir geçmişin arkasından
  mateminde raksedilmiş bir parça
  yemin bekler seni…
  ürküttüyse eller
  laf anlamıyorsa dergahındaki sözler,
  ıslık çalıyorsa çehrem
  bilki! korkuyor
  bilki
  üşümüş bir melodi sokakta
  seni bekler…
  kalleş bir karınağrısıyla dolanıyor
  gözlerim…
  nacizane bir yagmurun beklentisinde
  hoyrat bir rota,
  matemim dar
  yollarım ıssız
  sayfalarım boş
  yapraklar,solmuş güneşin tek şahidi
  yagmurlu buralar…
  bir gaz lambasının beklentisinde şarkılar……..

 31. Nasıl başlıyacagımı bilemiyorum ama her zaman bir yerden baslamak lazım deme simdilik bunu yazarken hem mutluyum hem huzunlu hem uzuntulu cunku mutluyum sen varsın yanımda uzuntuluyum cunku seni cok ozlicem evet ozlemek guzeldir biliyorum zaman cok zamn nasıl geccegini bilemiyorum????ama olsun beklicez cunku beklicem walhh bilemiyorum.ya sende ne varki walhh billah bilemiyorum ya sen bana bir nefes gibi geldin mesela bir insan nefes alir diger nefesin gelmesini bekler bende seni ole senle bulusmak icin senle bir omur yanmda olmanı kollarinda kalmanı kokunu koklamak nefesimi bkledgim gibi beklicemmm?????

  yanmda uyu isterm bir tek, son nefsimi verene kadar hiçbir şey yapmdn senin uyuyuşnu seyredbilirim canımın iciiiiiiii????????????????. sen uyduğunda saçlarınla oynarrım yüznü okşarm gözlerinin altından öperim seni ve hiç bırakmam o an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yoktur hatunumm???????????????????? nefes alıp verişini dinlerim őyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim durcak şeklinde olur sen göğsümde uyurken ben seni sabaha kadar izlerimm meleqimmmmmmmm??????????????????????❣❣❣❣? Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. ynımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim yeterki sen benim yanimda uyu herseye yapmaya hazırım AŞŞŞŞKIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMM??????????????????????????Senin bir kokun var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirmek istiyorum ve olece kalmak istiyorummmmmm Hayatımmmmmmmmmmmmmmm❣❣❣??????????????????????

  Evet ilk bugun seni optugumde cok heyecalandim ya kalbimm bir degsikk oldu cok mutlu olmustum yaa hayatimin unutamacagi bir gunuydu ????????????????????? Sana sarildgimda anda oo anda saatin durmasini isterim cunku cok mutlu oldum BIZ IKIMIZ bazen kavga ederiz insalhh olmaz ama olursa alttan almayi bilcez ikimizde cunku kavga askin tuzu karabiberi ❣?❣?❣?❣?❣?❣?❣❣?❣?❣??❣??❣??Hani ben sana yapay cicek verdim ya yapay cicekler solmaz ya bizimde oyle bir askimiz olsun insalhhh SOLMAYAN bir askmiz olsun onun icin alttan almayi bilicez ikimiz

  AMA BUNU AMA UNUTMA SENI COOOOOOOOOOOOOKKKKKK SEVIIIIIIIYYYYYOOOOORUUUUUMMMMMAMAAA COKKK SEVIYORUMMM

 32. Seviyorum ❤ her an daha fazla aşık oluyorum inan buna sevdigim gerçekten sen benim herşeyimsin mesafeler yollar hiç umrumda değil senin o güzel kalbin benim hayatım ömrümü verdim ben ona herseyimi sana adadim kalbimi ruhumu bedenimi senden baska herkese kör gözlerimi sen benim tek erkeğimsin Aşk her şekilde ve her yerde yaşanır ve biz aşkımızı her yerde en güzel şekilde yasicaz Seni buralarda sonsuza kadar bekleyeceğimi sanma Ben seni gittiğim her yerde beklerim ölene denk beklerim kalbinin bende olduğunu bildiğim için asla senden vazgeçmem Dur durak bilmeden seviyorum seni Hiç dinlenmeden, yorulmadan
  Ben seni hep aynı şiddetle seviyorum sevgilim hayallerim ise sensiz adeta bir hic Seni benim yanıma gönderen meleğime nasıl teşekkür etsem az. İyi ki benim sevgilim olmuşsun ve iyi ki o melek senin için beni seçmiş iyiki hayatıma girmisin bana deseler ki hayatında en pişman olduğun an ne direk söylicem şey keşke ümosuma benle olmak istediği andan beri onun olsaydım derim Bana yaşattığın her güzel duygu için sana milyonlarca kez teşekkürler bir tanem. Sen benim yanımda olduğun sürece bu dünya hep bu kadar güzel olacak canım sevgilim Beni bu kadar sevdiğin ve seni sevmeme izin verdiğin için sana çok teşekkür ederim kalbin o kadar temiz ki o kalbin içinde olduğumuz için çok mutluyum Sen benim ilk ve son baharımsın bir tanem aşık olduğum tek isim ve yaşlılığımda da ellerini tutmak isteyeceğim tek adamsın İyi ki yanımdasin Şimdi ise tek derdim seninle mutlu bir yuva kurup birlikte çocuklarımızı büyütebilmek canım sevgilim O günler de yakında gelecek ve bizim icin hayat işte o zaman başlayacak Hayatımın en güzel günleri seninle başladı ve seninle devam ediyor bir tanem Her zaman yanımda olduğun ve ellerimi hiç bırakmadığın için sana milyonlarca kez teşekkür de etsem az gelir Seni çok seviyorum benim canım kocacım Güzel kaplı kocam benim nefesini her zaman hissetmek istiyorum bas ucumda senleyken buldugum mutluluğu hiç bir yerde bulamıyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM ☺❤

 33. Canım benim hayatım seni çok seviyorum bir ömür omurum benim deli erkegim benim aşk kokan sevglim

 34. Benim de canim dan çok sevdigim biri var onun icin herseyi yaparim herşeyden vaz geçerim onun için ben kendim den çok onu seviyorum onu dusunuyorum onun bir lafiya duruyorum ama çok kiriyor beni arkadaş lari ben den degerli ben den özel onlari dinliyor beni dinlemiyor ben onun için her seyimi verim benim baska kiz lar la işim olmaz ayrilsak bile onla gine onu severim gine hiç bir kiz la konuş mam neden bana boyle yapiyor lar ki annam sev miyor babam sev miyor kim sem yok bi o var az da olsa seviyor ben onu herşeyden çok seviyorum her gun agliyorum ama o bil miyor her gun uzuluyorum ama o bil kiyor kiriliyorum ama o bil miyor belki bilir se uzulur diyorum soylemiyorum 2 tane erkek arkadasiya aynı evde kaliyor lar hep onlar la vakit geviriyor ama ben le gecir miyor guveniyorum ama kiskaniyorum erkek adam aglamaz derler ben her gün agliyorum ayri odalar da kaliyor lar ama kal masi yanlış biliyorum hiç bir erkek buna dayanamaz biliyorum ama ben dayaniyorum seviyorum onsuz yapa miyorum onun la güldüm onun la aglarim neden ki kiz lar sevdiginiz erkek ler icin bazi seyelri silim atin hayatiniz dan sizin mutlulugunuz dan onemli deyil aynisi biz erkek ler için de geçerli ya bir birinize kirgin olmayin ölüm var yasayacagimiz beli degil belki ben bunu paylastik dan sonra olecem beli olmaz sevdik lerinize sarilin bir ömür mutlu olacaginiz insani secin erkek den kiza kiz dan erkege arkadaş olmaz bu devirde en yakin arkadaşına guven miyecek sin bu laflarimi yabana at mayin ben hergun aglamayi seçtim onun için yaşayıp onun için olecem o olmasa bile gine onu sevecem ismimi bile yaz miyacagim güzel sözler yaziyor sunuz elinize saglik arkadaş lar

  1. Kardesim sevsende guvensen de sen o seni iplememis belli erkeklerle ayni evfe kalmak ne demek ayip denen bisey var zaten heleki ben senin yerinde olacam yikarim ortaligi yada o kizdan bisey beklemem o saatden sonra kiz olsam da anlarim bunlqri ben ayni durumda olcam sevsem de yaptigi yanlisi goz önünde bulundurur ona göre davranırım

   1. Kardesim suan yani beni affet ama şöyle düşün sen bu kizi o***pu yerine koyup 30 kişinin icinde dudagindanmi opersin yoksa adam gibi alnındanmi s*** et kardesim

 35. Ayrılıklar ve biz…..
  Ayrılık iki yabancının bir olduğunu hissettiği andan itibaren koyar insana o zaman başlar acı vermeye.. birlikte yapılan planlar kurulan hayaller yaşanan gerçek hayatlar bırakılan izlerden sonra koyar insana… bi tarafın acı içinde kıvranırken diğer tarafınla savaş edersin.. bi tarafın ara derken diğer tarafın yapma der…
  yapma be meltem daha ne kadar canın yanacak? Daha kaç kere kırılabilir kalbin? Kaç yaşananı yaşanmamış sayabilirsin? Peki daha kaç tokat işlemez yüreğine? Kaç acı kaç sancı kaç uykusuz gece???
  Yada şöyle diyelim daha kaç kez inanacaksın ve inancın doğrultusunda hayal kuracak ve o hayallerle sende yıkılacaksın?
  Peki ya daha ne kadar savaşacaksın uğrunda savaştığın senin için savaşmazken?
  Aşk bu muydu?…
  Evet şimdiye kadar yaşadığın kucak dolusu hatalar,yanlışlar ve acılar neden di?
  Hepsi o kahrolası adı aşk diye anılan ızdırap değil miydi? Peki ya ne zaman geçecek bu aşk sandığım ızdırap?
  Ne zaman yeniden ayağa kalkabileceğim?
  Gözlerimin önünden gitmeyen sevgi yalanlarını, aşk sözcüklerini ne zaman unutacağım?
  Ben o adını aşk sandığım ızdırabı yaşatan Adam’ı ne zaman unutacağım? En önemlisi kendimi; böyle saçma yalanlara inandığım,aşık olduğum,uğrunda her acıyı çekmeye razı olduğum,uykusuz kaldığım,kalbimi böyle sıkıştırmasına izin verdiğim yada aslında inanmadığım halde inanmayı seçip aynı noktaya düştüğüm için ne zaman AFFEDECEĞİM???

  1. Belki bir gun mutlu olursun ask diye bir sey yok sevgi guven var nasil dustuysen kalkicaksin ayaga pes etmiceksin Dunya cok berbat bunu guzellestrmemiz lazim .

 36. Halil’im Canım sevgilim hayatımın anlamı küçücük dünyamın kocaman anlamı İYİKİ seni çıkarıldı hayat karşıma senden önce ve senden sonra var benim hayatımda yol göstericim can yoldaşım en değerlim en özelim en özlediğim kurban olduğum geleceğim seni dünyamız kadar çok seviyorum

 37. Sevmek seninle güzel be sevdiğim aşk seninle kalbim sensin huzurluyum senle sen benimsin ben seninim Suan mutluyum çünkü sen benimlesin benimsin sen varya herseyimsin HATUNUMM????

 38. Aldığım nefesin sebebi.. Sonzuzluk gibi seni sevmek.. Sürüklenirsin mutluluga, umuda ,hayallere ve aşka.. Sensin bu bedenimde kalbim ,sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim ben senim sevdiğim.. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin.. Attigim her adımda seni isterim baktigim her yerde seni görürüm.. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle..Ah bir bilsen nasıl seviyorum .. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime..Bir bilsen nasıl seviyorum ben anlatamiyorum sen yaşa istiyorum.. Bazen fedakarlık ister aşk ben kendimden kendi benligimden Vazgeçtim sen oldum .. Bu denli sevmek delilik biliyorum. Eğer sığsaydi sevgim kalbime bedenime hayallerime taşırmazdım dünyaya… Bi tek sen baktığında beni gör hisset.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gercegi vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Biliyor musun kendinle grur duymalisin bu kadar seviliyorsan sen mükemmel bi insansin . Sen benim nasibim sen benim kaderim sen benim degerlimsin.. Her insanın hayatta korktuğu şeyler vardır benim korkum seninle imtihan olmak.. Sabah gözümü açtığımda sana uyaniyorum günümü sana adıyorum bir masal var sadece ikimiz ve ben o masalda yaşıyorum sana acikip sana susuyorum sana uyanıp sana yatıyorum.. Sınırsız bi hayal gücüm var ben seni sonsuzluk gibi seviyorum seninle olan bi sonsuzlugum var.. Bilirsin sen beni hep mutlu edersin ve bilirsin ki sen olmadan ben bi hiçim..Bir amaç sahibi değilim ben bir aşk bir hayat sahibiyim bir tek sen varsın elimde avucumda..Güneş doguyorsa senin için dünya dönüyorsa senin için ben varsam senin için.. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın ..Sen benim hayat arkadaşım değil hayattaki tek varlığımsın.. Sen benim hayatım değil sen benim Bu HAYATTAKİ İLK VE SON Solumm & sonsuzlugumsun..

 39. Alistim sana sesine yuzunu gormeme gerek yok ki sesine alistm sensiz düsünemiyorum ve düsünmiycm beni birakmiycani biliyorum
  Rabiammm

 40. Hatırla sevgilim, nasıl derin bakardık birbirimizin gözlerine nasıl içten nasıl derinden severdik birbirimizi nasıl sakınırdık herşeyden birbirimizi. Tartışınca arayıp seviyorum seni be adam diyebilmek bile yaşamak kadar güzeldi.

 41. Berika’mm
  Hayat anlamım aşkın en güzel en saf en temiz hali sensiz geçen yani senin olmadığın zaman ne kadar yavan ne kadar saçma ne kadar anlamsız ne kadar sıradan ne kadar siktir boktan biliyorum uykudasın ama yoksun işte seni özlüyorum.
  Ben düşünüyorm sen yokken nasıldım hatırlamıyorum sanki sanki senden önce geçmişim yok yaşamım yok ben seninle oldum sanki sanki be biliyim anlam kazandırmak için geldin bana benim sabahım benim öğlen vaktim benim akşam gecem hepsi her vakitim sensin nasıl olduda bu kız benim hayatımı değiştirdi diye bi düşünce aklıma gelince gözlerin kokun geliyo bunlar için değişmeyi bırak insan ölür bile diyorum bazen bana sesin geliyo çocuk sanki yanımdasın gibi sanki tam burda dibimdesin gibi aklım gidiyo içim titriyo tüylerim ürperiyo sonra hoşuma gidiyosun işte birkez daha sesinin ben amına koyuyum duymadan edemeyeceğim bir şey oldu.
  Bana sevemezsin sen derlerdi gülerdim hep beni ellerinden tutmak için her şeyi yaptılar neler geliyorsa aklına siklemezdim sonra dediğim laf sevmezsin olum sen hepsi yalanmaya çalışırdı ama hiç biri eksiklerimi tamamlamaya çalışmadı takii sen gelene kadar haa sende herkes gibi olurmuydun? 🙂 elbette gitmeni istemedim hiç gitmeni hiç ama hiç istemedim ya benim ya benim kafama koydum sen benim çabama değiştin verdiğim değeri görünce bu çocuk demedin bu adam dedin bu adama babam vermeyecek de beni kim verecek 🙂 saygının karşılığını gördükçe dahada düştüm üzrine çoktan o kokunu almıştım çünkü ben ona sövemiyorum kokun çok masum.
  Ben sana hep bi laf derdim olduğun zaman istediğin şeyi yaparsın sen daha bıraktığım zaman kayıp gidiyosun sen rahat olmaya o kadar alışkınsin ki sevgilim özgür olmaya o kadar yatkınsın ki beni korkutuyor özür dilerim sevgilim ama bazı şeyleri göze alamam seni sıkarım bunalırım kızdırirım sinirlendiririm izin vermem gözünde kötü olurum hala aynı Batuhan olurum ama yapamam çocuk yapaman kusura bakma tekrar.
  Sen benim hayatımdaki geri kalam dilimin sahibisin ben seninle yaşlancan aynı yatmakta uyuyup aynı yatakta gözlerimizi açıcaz hayallerim seninle.
  Aklım çocuk aklıma sahip çıkamıyorum olur olmadık yerde aklıma geliyorsun diyemicem çıkmıyorsun ben kodumun kafasından her yerde sen varsın geçen kavga sırasında dedin ya 🙂 sen kafayı benimle bozmuşsun evet tam olarak bu işte dedim içimden anladı beni hoşuma gitti o laf ben aklımı seninle bozdum sen bu kafası bozuk bi kişiyle bir olabilcenmi 🙂 benim güzel kokan çiçeğim yani papatyam benim bi yolum var 2. Şık yok o kurduğum hayaller olmasın bak o zaman napiyorum sanaa dedik ya kafa bozuk sen o zaman görürsün kafanın bozukluğunu ha tehditmi ediyosun dicen 🙂 evet.
  Sanaa epeydir kırgınım açıkçası biliyorum sende bana öyle bitme noktasına geldik vaz gecittirmek zorunda bıraktın bıraktım bu benim kırgınlığım gecmicek azalacak sadece ikimize öküz gibi suçluyuz bişeyler yaparak bi nebze kendimi affettirmeye çalışıyorum karşılık beklemeden zerre.
  Benim hatunum benim kadınım şiii laaan 🙂 benim zevcem deli gibi ulan deli gibi seviyorum seni 399. Gün ama biliyosun ki bu günler bize az bize yetmez bizi bırakıp gidersen seni hayatım boyunca affetmem kadın.
  Şunuda demeden edemiycem kokun ulan kokun cennet seni seviyorum 22.05.2016.

 42. Bizim hikayemiz…
  Öncelikle ben onu bulmadım o beni buldu bazen diyorum ki iyiki beni bulmuşsun ayrılalı 3.günümüz 3gündür seninle beraber deiliz bazen o kadar çok özlüyorum ki seni seninle olan anılarım geliyo aklıma deli gibi birbirimizi kovalamalarımız benim sana yazdığım notlar senin bana yazdığın notlara bakıyorum çünkü senden geriye kalan bi kaç parça resim ve sadece satırlar en son seninle parkta buluşmuştuk o parkta bizim bir sürü anımız var ama hepsi bitti sen kalbindeki beni kirlettin ama benim kalbimde hâlâ tertemizsin senin gibi başkasıyla kirletemedim anılarımızı bu kadar kolaymıydı sana göre ayrılmak bu kadar kolaymı bırakıp gitmek sen benim mahalleme gelip bağırmıştın seni seviyorum diye ama keşke bu kadar bağlanmasaydım benim,senin,bizim hayallerimiz vardı Enes ile Betül dimi biz herkezden farllıyız dimi ben sana geleceğimi anlatmıştım sana hayallerimi anlatmıştım bumuydu senin sevgin bu notu okumaya cesaretin yoktur ben biliyorm çünkü sen birisini bırakımca oda sana not yazınca açıpda okumaya cesaretin yetmiyo dersin ne kadar üzdüm bu kızı keşke hayatına girmeseydim diyo olabilirsin ama ben seni affederim sana beddua etmiyorum hep mutlu ol istiyorum hiç karşına çıkmıyorum yoksun biliyorum sen yokken hiç gülemiyorum sana hiç belli etmiyorum eskisi kadar sevmiyorum şimdi gidiyorım bensiz şimdi mutlumusun? Seven bi aşık bulurmusun onunla bir hayat paylaş artık son satırlara geliyorum ismini artık anmıyorum sevemezsin sen biliyorum çek git diyorum o hiç bensiz yapamıyormuş arkamdan hep ağlıyormuş bu olayı herkez biliyormuş hep saklıyormuş cevaplar arkandan hiç ağlamadımyalan atmışlar sen inandın hayatımdan seni silip yeni bir sayfa açtım neyse sen bozma kendini toparlayamazsın

 43. Aşk sensin aşk aşk sana baba diyen kızımız Annemin damadi Geleceğimin kralı seni seviyorum beni hep sev hiç birakma olurmu? Alıştım artık sana sensiz bir hayat düşünemiyorum anlican seni çok seviyorum.

 44. Ağlar gözlerim derdini anlatamaz.
  Sever yuregim sevdigini unutamaz.
  Öyle bir acıdır ki susturur yürekten ağlayır.
  Şimdi git ellerin ol yar.
  ???????????????????
  Ben bu derdi içimde yaşayıp şiirlerde anlattım.
  Bir volkan bir pınar oldum deryalara sığmadım.
  Yine dertli söyleyip yollarını gozledim.
  Ben seni içimden atamadım ey yar.

 45. Aşkım seni okadar çok seviyorum ki seninle olduğumda yüzüm güler sen olmadığında yaşamak bana haram olur seni okadar çok seviyorum ki hayatımda ben böyle bir sevgi yaşamadım böyle bir aşk yok sanıyordum ama yanılmışım seni ne kadar çok sevdiğimi biliyosun sen başkasını sevsen de ben yinede seni ölene kadar seveceğim

 46. Seni okadar çok seviyotumki mahmutcan keşke sana soyleyebilsem sen benim avuç dolu duamsın seni çok özlüyorum

  1. Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur

 47. Seni olunceye kadar sevecegim askim ask cicegim sevdigim benimle kal olene kadar sevgilimm ? seni sevdigimi hic unutma her gun yeniden sevgilim ol

 48. sensiz geçen her gün benim için değersiz anlamsız anlarsın ya aşkım beni bıraktın biliyorum ama hiç mi özlemiyosun ben seni her gece rüyalarımda görüyorum sen beni görüyor musun sevgili sen benim hayatımın anlamıydın bırakma beni nolur kadir nolursun

 49. Bu satırlarda seni anlatmak için yazıyorum sevgilim..♥
  Herşey de haklısın biliyorum belki ilkim değilsin belki ilk defa seni sevmedim bi başkasını sevdim ama sonunda iyki sana rastladım seni öyle çok seviyorum ki anlatamam ♥?
  İyiki girdin hayatıma,iyiki tanıdım seni … Senden öncesini düşününce kendime kızıyorum daha önce seni görmediğim için senin farkına varmadıpım için kendime kızıyorum aşkım?
  Seninle hiç ayrılmasam hep seninle kalsam hep beraber olsam seninle
  Hatta keşke küçükken çıksaydın karşıma
  Beraber oyunlar oynasaydık oyuncaklarımızı paylaş saydık Keşke her şey seninle başlasaydı♥♥♥
  Tartışmalarımız hep oyuncaklar yüzünden olsaydı mesela evcilik oynasaydık beraber Sen eşim olsaydın ben de senin eşin ????????
  Birinci sınıfa seninle başlasaydım mesela A B C yi Nasıl öğrendini görseydim beraber okula gitseydik annelerimiz komşu olsalardı Ben her akşam size gelmek için tartşaydım annemle size gelseydik hep beraber seninle otursaydık oyunlar oynasaydık çok güzel olurdu ?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Seni öyle çok seviyorum kiii
  Anlatamam sana bitanemm
  ??????????İyiki varsın seni çok seviyorum ♥♥♥
  ♥♥hayatıma iyki girdin iyki tanıdım seni ♥♥

 50. Aşk parçam ??bal dudaklı aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ❤?biliyor sun bunu tabi ??çünkü benim aşkumsun ???şimdi sen pazardasın biliyorum  ve işin var ondan girmiyorsun wpye??
  Ama oyle olsada haber ederdin ?? olsun bu sabahta böyle bende sana uzun mesaj yazayım dedim????
  İlk olarak çok aşırı özledim seni nasıl bu kadar ayrı düştük aklım almıyor ?????gözüm her yerde seni arıyor ama bir türlü göremiyorum seni ?sensiz kalıyorum ??bazen aramanı bile bekliyorum sesini duymak için sadece wpde konuşmak yetmiyor bana ?sesini duymak istiyorum ????
  İkinci olarak buluşsak kaçamak olacak babanın ne diyeceği belli değil ?onun korkusu var ?doyamayacağım sana ?öpmek koklamak sana bakmak yüzüne bakmak o sivilcelerine ??eline tutmak sıcaklığını hissetmek????huzur verişini hissetmek ??bana bakışlarını konuşmanı sözlerini duymayı özledim ?????senin her anını her saniyeni benimle geçen her şeyi özledim ????dişleyişini özledim öptürmeni öpmeni zaten çok özlüyorum ama çok öpmüyor sun beni o ayrı ????sensiz nasıl duruyorum hayret ediyorum kendime aslında ??yanımda olmanı özledim? Seni özledim ?Seviyorum seni özlüyorum seni ??aşığım sana bil senden başkasını bakamaz bu gönül ❤içinden diyor sun bellidir bi kaysın kırarım kafanı ??
  Senden isteğim var ?Bana çok kızma hele de bu kadar zamandır ayrı iken ?çünkü özlemim var sana karşı ondan bazen ayarsız olaBiliyorum ona say ??son alarak ekleyeyim bir şey daha❤
  Senle mutlu bir gün değil mutlu bir hayat istiyorum ???❤senli benli olan içinde bolca aşk bolca öpücük bolca beraber geçen zaman senin benim kokum olan ❤❤???ikimizin olan bir hayat sen ve ben başkası olmayan ?
  Sana karşı olan bu yanğınımı biliyorsun ???Ateş olmuş bekliyorum seni ❤???benim tek aşkum??emooşumm seviyorum seni bil kafana kazı ? senden başkası olmaz olamaz bu kafada ???❤sana atan bir kalp sana ait olan bir kalp ve beden var ??seviyorum seni çikolatalı ekmeğim ❤❤????

 51. Doğanım Kurban Olduğum seni çok seviyorum birdaha sözünden asla çıkmayacağım söz valla ama senden arkamdan iş çevirme nolursun bisey varsa bana söyle beraber yapalım ne zaman dediğim biseyi yapmadım ki ufak tefek şeyker için kendimizi üzmeye kırmaya deymez Kurban Olurum İnşallah Ben sana ölürüm???

 52. Birtanecik sevgilim benim seni çoook ama çok seviyorum herşeye rağmen ve ne olursa olsun seveceğim … sana bazen küsüyorum darılıyorum hatta kızıyorum ve daha kötüsü ayrılıyorum ama sanmaki isteyerek yapıyorum . Ayrıldığımızda sen orda 1 ağlıyorsan ben 1000 ağlıyorum hem ayrıldığımız için özlediğim için hemde seni ağlattığım için? inanırmsın sevgilim hiç bile istiye ayrılmadım senden zaten ben senden kaç kere ayrıldımki . 2 kere. Onların iksindede empati kurdum sevgilim aklıma senin ayrıldığın sabahlara kadar ağladığım günler geldi.benim miniğim daha fazla ağlamasın kıyamam gözyaşlarına dedim o güzel gözleri kızarmasın birtanemin dedim. Evet çok ağladım zamanında niye dayandım çünkü seni çok sevdim ben kimseyi sevmedim bu kadar yaz tatilinde sabahın yedisinde kalkıp tüm gün mesaj bekleyecek kadar akşam yemeği yemeyip sırf senin messengera girme saatin diye ben 4 ay hatta 5 ay doğru düzgün akşam yemeği yemedim iyiki yememişim birgün akşam yemeği vaktinde mesaj beklerken sevgili olduk biz ışte o zaman çoğu engeli aştık ışte o saatte sen benim ben senin oldum seni sevdiğimi en iyi facebook biliyor hergün her saat başı acaba girdi mi veya yeni fotoğraf attımı diye baktığımı yada arama motoruna sürekli senin adını yazdığımı. Aşkım ben seni sana köle olacak kadar çok sevdim telefon elimde gece yatağımda yorganın altında senin fotoğrafını öpüp telefonu kalbime koyup sırf sana sarılmış gibi beraber uyumuşuz gibi fotoğraflarına sarıldım sabaha kadar kalbim radyosyona maruz kaldı senin aşkıın bana neler yaptırdı bir allah birde ben biliyorum

 53. Aşk parçam ???bal dudak aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ??biliyor sun bunu tabi ?? çünkü benim aşkumsun ???şimdi sen neredesin bilmiyorum uyuyor olabilir sin ? veya baban evde ondan girmiyor sun
  Ama o olsa da haber ederdin ?? demekki uyuyor sun ?olsun bu akşam böyle bende sana uzun mesaj yazayım sabah okursun ???
  İlk olarak çok aşırı özledim seni nasıl bu kadar ayrı düştük aklım almıyor ???gözüm her yerde seni arıyor ama bir türlü göremiyorum seni ?sensiz kalıyorum ?bazen aramanı bile bekliyorum sesini duymak için sadece sanalda konuşmak yetmiyor bana ?sesini duymak istiyorum ?
  İkinci olarak buluşsak kaçamak olacak babanın nereden çıkacağı belli değil ?onun korkusu var ?doyamayacağım sana ?öpmek koklamak sana bakmak yüzüne bakmak o sivilcelerine ?eline tutmak sıcaklığını hissetmek ????huzur verişini hissetmek ?bana bakışlarını konuşmanı sözlerini duymayı özledim ????senin her anını her saniyeni benimle geçen her şeyi özledim ????dişleyişini özledim öptürmeni öpmeni zaten çok özlüyorum ama çok öpmüyor sun beni o ayrı ??sensiz nasıl duruyorum hayret ediyorum kendime aslında ?yanımda olmanı özledim
  Seni özledim
  Seviyorum seni özlüyorum seni ????aşığım sana bil senden başkasını bakamaz bu gönül ?içinden diyor sun bellidir bi kaysın kırarım kafanı ?
  Senden isteğim var ☝?
  Bana çok kızma hele de bu kadar zamandır ayrı iken ?çünkü özlemim var sana karşı ondan bazen ayarsız ola biliyorum ?ona say ???son alarak ekleyeyim bir şey daha
  Senle mutlu bir gün değil mutlu bir hayat istiyorum ???senli benli olan içinde bolca aşk bolca öpücük bolca beraber geçen zaman senin benim kokum olan ???ikimizin olan bir hayat sen ve ben başkası olmayan ?
  Sana karşı olan bu yanğınımı biliyorsun ???Ateş olmuş bekliyorum seni ????benim tek aşkum????hayin seviyorum seni bil kafana kazı ??? senden başkası olmaz olamaz bu kafada ?????sana atan bir kalp sana ait olan bir kalp ve beden var ???seviyorum seni çikolatalı ekmeğim ????

 54. KALBİMİN SAHİBİ ANAMIN DAMADİ HERŞEYİM İLOMM ♥SEN BENİM GÜNDÜZ DOĞAN GÜNEŞİM GECE AY’IMSIN SENİ ÇOK SEVİYORUM İLOMM ♥?

 55. Bu satırlarda son kez bahsedecegim sana olan kırgınlıklarimdan. Brnim bir kalbim oldugu gerçeği aklina geldi mi hic? Kaburga kemiklerini kirarcasina sarilirken, operken delice carpan bir kalbim vardi, fark etmedin degil mi? Fark etsen bu kadar kırıp dokmezdin. Uzerine titrer kiyamazdin. Oysa ne kdr cocuktum ben seninle. Ve asıl onemli olan bir kiz cocugunun babasina duydugu güven gibi nasil da guvenmistim sana.
  Düşünüyorum da alay eder gibi sevmissin beni, hic kiymet bilmeden. Yıkıp dokerek, dagitarak sevmissin. Seni unutmaya nerden baslayacagim bilmiyorum. O kdr cok ve o kdr guzel sevmisim ki seni, seninle ilgili doyamadigim hicbirseyi silmeye kiyamiyorum. Kiyilmiyor. Suan sana ihtiyacim var, sesine, sarilmana, kokuna. En onmliside bize ihtiyacim var. Ozleniyor be aramizda ne gecerse gecsin ozleniyor. Nefret ederek uykuya dalip cok severek uyansan da ozluyorsun. Ozleniyor. Umursamaz tavirlarini ve beni gormezden gelislerin hele ki hic edislerin dayanabilme gucume cok fazla geldi.
  An geliyor beni senden vazgecmek zorundan biraktigin icin en agir hakaretleri etmek istiyorum. Sana karsi oyle bi kirginligim var ki ne yaparsam yapayim bi kirginligi hafifletemiyorum.
  Ve bir gun ara beni istiyorum. Oyle telefonla degil sefkatimi ara sicakligi ara sevgimi ara. Benimle kaybettigin huzuru hic kimsede bulama. Ben her gecen seninle olmayi dileyip sensiz uyanmalarimla kaldim hep. Peki sen ozlemedin mi hic beni? Gecenin bir yarisi yatagin bir ucuna oturup aramak istemedin mi? Aklina gelmedim mi? Olmadik bi anda “o olsa boyle olurdu” demedin mi? Doldu mu boslugum? Unuttun mu beni? Ben unutmadim bama artik dokunmuyor beni gormezden gelislerin. Cok iyi biliyorum beni sevmedigini. Artik yokum sende. Bir an geliyor bir seyler yikiliyor icimde. Ben bir günümun her zerresine seni paylastirirken sen nsl bu kadar kolay ve bu kdar çabuk unutabildin hayret ediyorum. Bir daha kimseye güvenmiyecek olmamin en onemli tecrubesi oldun sen bana. Hala nsl iyi olunur bilmiyorum ama tun iyiyimleri yamafim dilime. Soranlara iyi oldugumu soyluyorum yapmacık cumlelerimle. Bana ne olursa olsun gitmiyecek gibi davrandigin ve bu kdr acimasiz bir sekilde gittigin an vazgectim. Ve sen seni tum kusurlarinla ve hatalarinla sevebilicek birini kaybettin. Ama ben senin icin bir kayip sayilmam. Bir sureligine yanlizligina eslik ettim hepsi o kdr. Bir zamanlar en ciddi ortamlarda bile adin gectiginfe cocuk gibi gulumserken simdi adın gozlerimin dolmasina sebep oluyor. Sanki butun hislerimi sende harcamis gibiyim. Bu zmana kdr kimse senin biraktigin izleri bırakmadı bende. Hic uzulmedin mi benim icin? Hic mi anlamadin acimi? Yine ne hissettigim ne dusundugum zerre umrunda degil biliyorum. Kabullendim ve alistim ztn merak etme. Bize dair anilarin yasandigi yerden tekrar gecerken tarifsiz bir uzuntu çöküyor icime. Iste oradi tam olarak enkaz yeri. Ve ben her defasinda o enkazin altindan cikip hayatima devam etmeye calisiyorum. En cok sana ihtiyacim oldugu zamanlar da ne kdr yanliz hissettirmissin bana gerci haberin bile yok bunlarfan. Varsin ama yoksun. Olmadigin her gun daha da bitiyorsun. Seni ne kdr cok sevdigimi sana anlatmak icin cok ugrastim. Ama olmadi. Sonra anlafim ki insan kaybedecek kdr sevmemeliymis. Ve ben senden sonra baska birini bu denli sevebilecgime inanmiyorum. Acilar gecer biliyorum. Kimi zaman uzer gecer kimi zaman mahveder gecer belki geçmesi uzun surer ama bir gun mutlaka gecer. Acilar sonsuza dek surmez sadece onlarla yasamaya alisirsin. Benim acim da henuz gecmedi. Yani hala unutabilmis degilim seni. Sen nsl unuttun beni? Neler gecti aklindan? Neler dusundun bilmiyorum. Hayatimin en guzel gunlerinfe yarim kaldim ben. Yarim birakildim. Sen beni uzdun kirdin yordun. Baslarda alinganlik ediyordum bu duruma sonra bir baktim ki tum bunlara alismisim. Haksizliga alistirdin kirik bir kalple sevmeye alistirdin simdide yokluguna alistiriyorsun. Cok zormus insan guvendigi birine kardi guveninin bosuna cikmasi. Beddua etmiyorum sana ama yasattigini yasa. Berbat bi hayat yasa demiyorum sana ama vana yasattigin her sey icin pisman ol istiyorum. Arkandan sevdim agladim ozledim. Belki bir gun gelirim aklina dusunursun uzun uzun. Belki bir gun bana yaptigin haksizliklar glir aklina nefret edersin kendinden. Kendini suclarsin. Sucla da ztn. Sonucta herseyi mahveden sensin. Bizim katilimizsin. Bizi yok edensin. Eger seninle bir seyler yasamamis olsaydık paslastigimiz bir seyler olmasaydi bu kdr derinfen ve icten uzulmezdim. Kendime uzuluyorum senin yuzunden. Ben sana kimseye emanet etmefigim kalbimi icinde en saf en temiz duygularimla verdim. Bu kdr sessiz kalmaya vicdanin nsl el verfi? Uzuluyorum. Gecip gifen zamana sarsılan güvenime kirilan umuduma uykusuz kaldığım gecelere o gecelerde akittigim gozyaslarima ve senin yuzunden aglarken senin hicbirsey olmamis gibi hayatina devam etmeni mutsuzum dedigimde alisirdin dedigini seviyorum dedigimde unutursun dedigini asla unutmayacagim. Ruyalarimda seni gorup nasil mutlu uyandigimi hic bilmedin. Bir zamanlar simsiki sarilmasaydin inandirmasaydin alistirmasaydin kendine yabi bu kdr sevdirmeseydin bu kdr acimazdi canim. Allah buyuk uzuldugun kadar uzul. Yarim biraktigin kadar yarim kal. Fazlasini istemiyorum bak. Bana yasattigini yasa yarim kalmisligi hice sayilmisligi ve hayal kirikligini.
  Hayatını mahveden birinin yasini tuttugunfa umarim anlarsin hissettiklerimi. Ama bir gun Mutlaka beni hatırla. Eger bir gun uzulursen beni uzdugun gibi o zmn dusun biraz beni. Ve suan hayatinda olan hic kimseyle kiyaslama beni. Sen bana cok buyuk bir ders verdin. Sevdigim kadar sevilmeyecegimi…

 56. Oyyy ballım hayata güzel bakmamın sebebi geleceğimi süsleyen yarim çiçeğim herseyim bende sana boyle alıştım alışkanlıklarım sana kalbimden bi zincir uzatmış ölene kadar kilit vurmuş ne yanı olene kadar mı Hayır oldugumuzde toprak paslandırsa bile çürümez

 57. Öyle bir günde geldin ki gelmediğin her güne değdi sevgilim seni en iyi ben tanıyorum seni başka kimse tanıyamaz ömrüm nefesim huzurum tek mutlulugum seni seviyorum sol yanım

 58. Yasinim kömür gözlüm sana kıyamıyorum sana dayanamıyorum az biraz uzak kalsak seni özlüyorum hep benle yanımda ol istiyorum ? ol istiyorum sana hep sarılmak hiç bırakmamak istiyorum Gönlüme bağladım ben seni bırakamam ki sevdim, bağlandım sildim geçmişi seninle var oldum YASİNİMM ben senun sevduğun kadin oldum Sen ise benum SEVDALUĞUM sun seni çok seviyorum bitanem çocuklarının gelecekteki annesi CANIMIN İÇİ CAN ÖZÜM
  ????????

 59. Can özüm kıymetlimm vazgeçilmeyenimm tek ve son sevdiğim ❤ senle mutluyum ne olursa olsun hep mutlu olacağıma da inanıyorum inşaallah evet arada bir tartışabiliyoruz ama ben sana küsmem gıcıkta kapmam uyuz da olmam dememe bakma bir sinir olurum ?kalbim bana kızgın küs olmanı kaldırmaz bana soğuk tepkili olmana dayanamam yani sana kırılsamda uzun süre gönül koymam ufak kalbim izin vermez razı olmaz ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ve ben küçüklüğümden beri sevdiklerimi kaybetmekten korkarım şimdi senin için de öyle bana bitti yok benle olmaz falan deme ? ben bunu düşünmekten dahi korkuyorum ben alıştım karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden biz hep gelecekle ilgili konuşcaksak böyle değil mutlu olabilmeyi güzel yuva kurabilmeyi düşleyelim ?‍?‍?‍? zaten ikimizin de istediği bu dimi biliyorum bazen çocukça davranıyorum ama ne yapım ben de böyleyim ben herseyi senle öğrencem istediklerini yapmaya da çalışcam hatta direk yapcam ben seni üzecek şeyler yapmam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her sesde her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu sürede azalması değilde dahada fazla artmasını istiyorum ? aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum sensizliği kimsesizlik gibi görüyorum sanki sen olmasan nefes alamam boğulurum diye korkuyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyosun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum seninle vakit geçirememekten sana bakamamaktan korkuyorum sesini zaten çok özlüyorum biliyorsun daha da özlemekten korkuyorum uzun lafın kısası ben ölümden değil sensizlikten korkuyorum beni hic bi zaman sensiz bırakma olur mu yanımda uyumanı istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyusunu seyredebilirim bitanem ? sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi nefes alıp verişini dinlerim oyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim duracak gibi olur sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel olur senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkım ☺ sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim sadece yanımda uyu bir ömür senin bir kokun var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var hiç bilmedigim mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi senin bir kokun var aşkım içime çekmeye doyamayacağım düşünsene son nefesim senin kokuna bağlı olduğunu o zaman ölmem ki ben sonsuz olurum cennet her istenilenin olduğu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye onu ibadetim haline getirdim diye günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki senden uzak kalmayayım hani diyosun ya aşkım bana artık uzun mesaj atmayı kestin diye aslında ben sana kırılmıştım bu konu yüzünden ama dayanamadım çünkü sen benim geleceğim hatunum eşim karim annemin biricik tatlı gelini cocuklarimin anasısın seni coooooooooooooooook kocaman seviyorum ❤

  1. Ben seni o kadar çok seviyorum ki anlatılmaz yaşanır sevgilim Kendimi boşlukta karanlıkta bulurken sen elimi tutun ve beni aydınlığa çıkardın karanlık yolda ışığım oldun kendimi çaresiz hissederken çarem oldun benim her ne kadar zorlu süreçten geçsek de sen bana o güveni o sevgiyi verdin sana sonsuz teşekkürler ediyorum papatya kokulum iyi ki seninle tanıştım iyi ki bu güzel günleri seninle yaşıyorum iyi ki benimsin hepte oyle kalacaksin sonum olacaksın ne guzseldir son olmak kalıcıdır Sonsuzdur çünkü o Sonsuz güven sonsuz aşk sonsuz mutluktur
   Hiçbir güvensizlik ihtimali yoktur hep senindir hiç gitme ihtimali vermeden seversin Korkusuzca elini tuttuğunda gözlerine baktığında biraz daha aşık olursun Aslında ilk olsun diye değil son olsun diye seversin herkes ilk olur ama bir kişi son olur bebegim inan bana oda sensin senammm❤❤ adında huzur buldugumm sen benim hem ilk askim hemde sonumsun benim senden baska yolum yok Sen benim her şeyimsin Sevdiğim seveceğim sevdiceğim sevgilim Gecenin bi yarısı romantizm yapmak yoktur bende ama konu sen olunca akan sular duruyor Kalbimin ritmi değişiyor kafam duruyor suratımda salak bi gülümseme oluşuyor Aşık olunca herkes kelebekler uçuştuğunu söyler içinde Bende mi? Ben degisiyim biliyorsun bosuna öküz demiyorsun bana ?Benimkinde filler tepişiyor içimde bi yıkım bi deprem oluyor Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum Bana şapşal sıfatlar takmanı seviyorum Aşkım demeni seviyorum Sen aşkım deyince bişeyler kopuyor içerde Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor onu tamamlıyor eksiği kapatıyor Sen benim eksiğim Eksikliğimsin Beni tamamlıyorsun beni mutlu ediyorsun Seni her şeyden kıskanıyorum Çünkü sen benim her şeyimsin Benimsin diyorsun mesela bazen Eriyorum Nasıl seviyorum sahiplenmeni anlatamam Bana iyi ki tanımışım seni diyorsun mesela İyi ki sana aidim İyi ki sen benimsin İyi ki tanışmışım seninle İyi ki yazılmışsın kaderime İyi ki seni çok seviyorum Benim seni sevdiğim kadar sen de beni seviyorsun bunu biliyorum Seni sevmeyi seviyorum Aşkımsın benim her şeyimsin İyi ki benimsin bitanem İyi ki varsın Sen hayatıma girdiğinden beri her şey yolunda gidiyor Bütün yollar sana çıkıyor zaten Seni çok seviyorum sevdiceğim sevgilim iyi ki varsin Gülüşüne aşık olduğum kadınım Dün Yaptığım aptalcaydı bunu biliyorum kac kere yapmayacam dedim ama yaptim bana olan en cok korktugum sey geldi basima bana inancini kaybettin albayim napayim ben oyle okuz birisiyimki sacinin bir teli icin canimi verecegim bayan artik benden kusku ducayacak bu oyle cok canimi yakiyorki onun icin herseyi yapmaya hazirim ben albayim affetmiyecek beni omur boyu biliyorum bunu olsun be albayim ona bile raziyim affetmesin yanimda olsun yeter albayim ben onun bi omur herseyine raziyim ama sunu biliyorumki albayim bidaha asla yapmayacam cunku yaparsam iyice kaybedecem ve kaybedersem ben yasayamam onsuz be albayim yasayamam yedigim her lokma bana zehir olur ictigim her su boğazımda kalir cunku o benjm yasama kaynagim be albayim Özür dilerim cennet gözlüm özür dilerim melegim kadinimm herseyimm Beni affeder misin canjma can katanim burda herkezin onunde ozur diliyorum affet beni askim bidaha olmayacak inan birtanem inan
   ^^” 01.10.2016 “^ tarihinden sonsuza dek seninim ben canözümmm…
   Senammm ??
   Not: Bu öküz seni ömür boyu hep sevecek cocuklarimin biricik güzel annesi senamm❤

   1. S.a kardeşim on numara adamsn senden taktik almak isterim anlat bakim nerelisin nerde oturyosun. Bende sana yardımcı olabilirim mesela yengemin ve senn nereli olduğunu soylersen uyum yuzdenizi buraya yazabilirim haberin olsun 🙂

 60. “seni sevmek bir önceki günden daha heycanlı ve daha mutluluk verici olur çünkü sen benim hayatıma nefes akciğerime oksijen kalbime sevgi oldun sen hiçbişeyime herşey oldun seni seviyorum sevgilim.”

 61. Ben rojhat sen adındaki adama aşık.kim o benim olmassa olmazım herşeyim tek bisi dicem benim ömrüm boyunca hayatımda olacak seni cokkkkkkkkkk seviyorummmmmm

 62. Erkeğimden bana;
  Askim sana biseyler dökülüyor içimden avucuma sığmıyor ama hicbirseylede tutulmuyor nede tuhaff kafamda bişeyler var diyorum kafada ne beynimde diyorum oda kaldramazdi bu kadar seni sen benim bütün dusuncelerimdesin nerden geldigin anlamadm ama nereye gidecegine karar vermsm misal kizimin annesi o günü senle yaşamak isterdim düşünsene sancılarını bagirmalarıni ben sabirsizla bekliyom parmaklarimi yiyorum tam o sırada bir ağlama sesi geliyor ikimize ait bir sess odaya geliyorum basinda bandaj elini tutuyorum bana bakiyon sonra kızımızın kucağına aliyonn küçücük ellerii beraber dokunuyoruzz sen yine gülümsüyon ondan sonra süt veriyon kizimiza ağrıyor sen susturmaya calsyon durmiyor sen sinirlenyon ne brkliyeyim diyorsun babasina cekmiss iste bitanem benim sen benim ailemsin sen benim her yanimda olacak yarimsin o kadarr güzel hisetryorsunki bana bazi değil herşeyi veee beeeennn seni cooooooooooooooooookkkkkk seviyoruuuuummmmmmm…..

 63. Başım çok ağrıyor sevgili, ama benim ne haba nede iğneyle ihtiyacım var. .. bunların hiçbiri geçirmez agrimi zaten.. benim sana ihtiyacım var. .. bi kere sarılsam mesela, bi kere öpsem, bi kere elini tutsam, kokunu içime çeksem.. hiçbirşeyim kalmaz… baş ağrımın sebebi de sensizlik zaten… Bu hayatta bana diz çöktüren tek şey yokluğun, öyle seviyorum ki seni öyle özlüyorum ki .. geceleri rüyamda gündüzleri hayalimdesin sevgili… sen benim neşe kaynağım, sen benim yaşam sevincim, sen benim yüzümdeki gülümsemenin sebebi, sen benim mutlulugum,hüznüm,üzüntüm,nefesim,tutunduğum dalımsın, sen benim herşeyimsin… iyi ki varsın… vee iyiki benimlesin…. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOOOKKKKK….

  1. Seni çok seviyorum bebeğim benim canım recebim sen benim hayatım herseyimsn biricigim kadınından sana canım erkegim bnm

 64. Seni sevdiğim günler en güzel günlerim, sen benim en kıymetlim en değerlimsin. Sensiz geçen günlerin bir anlamı yok şimdi. Ne var ne yoksa sensin benim için.

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.