Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun aşk mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinize uzun aşk sözleri gönderip kalbini kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler gönderebilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Bu yazımızda sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye güzel sözler, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye anlamlı sözler bulabilirsiniz. 

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş gibi. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle huzurlu uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana rahatlık veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Yalnız yanımda uyu bir ömür.

Senin bir kökün var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kökün var. Mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden. Sanki azca önce boynundan öpmüşüm benzer biçimde. Senin bir kökün var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela. Güzel olur bence. Bir düşün son nefesim senin kökün. Ölmem ki ben ozaman. Ozaman sonsuz olurum, aden her istenilenin olduğu bir yer ya hani, cennete gider miyim bilmiyorum ama olur ya gidersem her yer sen kokar. Cennetim sen olursun ve o vakit orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum. Tanrı bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahım isen günahımı sonsuza dek kabullenirim, ben yeter ki kökünden uzak kalmayayım.

Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

Beni bu denli büyük bir hasrete düşürme aşkım, yapamıyorum. Dayanamıyorum sensizliğe düşen saatlerin ertesine. Bu denli büyük bir aşkın girdabında yalnız bırakma beni sevgilim, seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Dünüm ve bugünüm sensin, şüphesiz umutla baktığım yarınlarımda da senin olmanı isterim düşlerimde. Sakladığım sevgilerim ve hasretlerim var sana sevgili.

Kırık dökük bir kalbim vardır senden önce. Öyle bir girdin ki hayatıma, ne varsa düzelttin ve sevdin. Ben sana minnettarım hem de bir ömür boyu, kapında kölen.

Sevmeler acıdır bir tanem, bilirsin kahvaltıda bile acı yemeyi severim ben. Nasıl ki düşlerim acıya çalan bir mevsimi hatırlatır, o denli seviyorum seni ben.

Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kez daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Ufak bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri umut ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir armağan gibiydi. Böyle demiştin seni oysa senin gülüşündü bana nazaran cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlar vardı sana ama o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tanım edemiyorum. Ama anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı sadece. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bolca bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile muhteşem görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı bitti. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Bilsem şimdi ne yapmaktasın? Sende benim seni düşündüğüm gibi, beni düşünüyor musun? Eline kalemini alsan, bana aşk dolu şiirler yazsan. Ardından versen gökyüzündeki bir periye, belki de bana getirir diye. Ya da sen kendin gelsen. Sen kokulu mektubunu bana, kendi ellerinle versen. Ne kadarda mutlu olurdum bir bilsen.

Ben böyle değildim eskiden. Kalbinde Allah korkusundan başka, hiçbir korkuya yer olmayan bir çatal yürektim. Bükülmeyen bilektim, bakışlarım sertti bir çeliktim. Taki senin cemalini görene kadar, ben kendimi böyle bilirdim. Şimdi seninle çok şey değişti hayatımda. Hani şu seni kaybetme korkusu var ya?

Aşkın girdabında umuduma ses ettim, sarıldım yüreğine ömrünün baharında estin. Saklı düşlerime hasret ve özlem oldun. Seni canımdan çok seviyorum güzel sevgili.

Hatırlar mısın bilmem ama, seni ilk gördüğüm yerden geçince aklım hep o narin ellerinin kendini ifade ediş şeklini hatırlamakta. Ve ben bu kadar delice sevmişim dedirtiyorsun bana.

Ne gariptir, sevdalarım kadar sevgimin de büyük olması. Aşkımın tarifi yoktur sevgili, yaşatabilirim ve yaşatabilirsin anca.

Ben senin gördüğün kadarım, ne bir fazla veya ne bir eksiğim sende. Kalbin ve gözlerine çalan sevgi nasıl ise işte o kadar büyüğüm bende yüreğinde. Büyüt beni kalbinde, besle bir çocuk gibi ve sana sadakat ile bağlanan bir umudum şimdi.

Yarınlarımdan hep korkardım. Ama sen girdin aklıma sen takıldın düşlerime ansızın bir sonbahar gecesi. O gün, bugündür seni unutamıyorum ve unutmak ta istemiyorum sevgili.

Affet beni, bilirim ne denli bir öküz olduğumu hatta ve hatta rekorum bile var bu konuda. Bu işi esprisi, bir de can acıtan yanı ne biliyor musun. Seninle geçmesi gereken günlerde sensiz yaşamak koyuyor bana, neredeyse çık gel bıraktığın yerde bekliyorum.

Kendine gel güzel gözlüm, bilesin ki seni gittiğin yerde bekliyorum.

Acıtan sancılarım var benim sana dair düşlerimde yer alan. Uçsuz ve bucaksız bir şehirim ne yöne dönsem çıkmazlarımla doludur sana olan sevgim. Olmuyor, yapamıyorum sensiz ne olur dön gel sevdiğim.

Kirpiklerine ayrı sevdalandığım, gülüşünü avcuma alıp öpesim var.

O gelmeden kaldırmayın cenazemi.
Bırakın soğusun cesedim.
Ben canımdan çok sevdim..!!
Kim bilir: Belki o da sevmiştir!!
Bırakın örtmeyin, Yüzümü…
Son kez gelsin görsün beni!
Sakın üzülmesin soğuk ellerimi avuçlarına Alsın!!
Susturmayın ağlasın!!
Onun gözyaşları damlasın üzerime!!
Kendi elleriyle koysun beni Mezara…
ve son kere fısıldasın, Kulağıma.!!
Seni seviyorum!! Birtanem.. ne olur kalk diye..

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Hani derler ya öperken kokusunu içine çekersen, özlerken burnunun direği sızlar.

Hani iftar vaktine yakın susar ya insan, yokluğunda o denli yakıyor beni. Söyle ne zaman okunur burada ezan, bir yudum su gibi özledim seni.

Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlamsız gelmesin kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha fazla dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, sadece bakıyorum uzaktan ve sessizce, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni sadece kelimelerimle seviyorum, sadece yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın gibi, işte ben o zaman yok olurum.

“Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek .

Bakışların sonsuz kuyu misali, sen baktıkça ben içine düşüyorum Yusuf misali…

Beni bulamıyorlarmış bulamazlar tabi ben senin kalbinde saklıyım.

Herkese yol sana sol yanımı verecek kadar çok sevdim.

Gülüşüne bir kurşun sıksa da ölüm,
Umuda kursun işlemez gülüm…
Ayırsa da çukurda ölüm,
Umutlar çukurda yaşar gülüm.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
İnan üstüne gül koklamam gülüm.
Gülü koklamak olsa da ölüm,
Uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj konu başlığımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz.

Sevmek öyle bir eylemdir ki sabah kalktığında yüzündeki tebessüm ve sol yanındaki rahatlık kadar güzel bir şey yok hayatta.

Seviyorsundur artık. Yıllar böyle birbiri ardınca geçer ve gider usul usul. Hayali ile yaşamak zorundasındır hep. Sevemezsin kimseyi ondan başka, yüreğine başkası giremez artık. Çünkü bir tek o vardır orada ve sonsuza kadar da o kalacaktır bilirsin…

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Hep merak etmişimdir ben onu deli gibi severken acaba o beni benim kadar seviyor mu… Ne olur bana beni sevdiğini söyle ki kalbimin acısı bitsin çünkü acısı bana vuruyor.

Mutluluğa adım adım, her adımda senin adın.

Senden ne zaman ayrılacağı mı sorma, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Seni kulağına gelen fısıltı kadar ve uzaktan duyduğun ses kadar çok seviyorum…..Ferhat… Nafiye…. Seni kalbimdeki özgürlük kadar çok seviyorum….. Bir sevdaydı içimdeki seni bana anlatan; haykırdıkça özlüyorum seni sevdiğim….

‘Bir kelebek olsam da ömrümü feda edip. Bir gününe ömrüne ömür olurum.’

Napıyorsun diye sorduğum da SENİ SEVİYORUM diyen bir sevgilim olsa keşke…

Ve gün gelir gözünü haramdan sakınan genç ile güzelliğini helaline saklayan kız evlenir.

Sen benim gözlerimde kurduğum ülkemsin, her şehrimde ayrı bir devrimsin, güzel gözlüm iyi ki varsın sevdiğim.

Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanı gördün mü? Sakın imkansız deme; çünkü ben senin gözlerine baktığımda ölülerin bile şahit olamadığı cenneti gördüm.

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye sözler ve sevgiliye güzel sözler.

Bugün bir başkayım, yüreğimdeki sevda bir başka sızladı ve acıttı canımı… Düşümde farklı gördüm bugün sevdiğimi… Hüzünlü baktı bana, gözleri doluydu… Halbuki düşlerimde onu hep gülerken görmeye alışıktım… Onun gülüşüyle gülmelere alışıktım ben düşlerimde… Hüzünlü halde görünce yüreğim paramparça oldu… Düşümde de olsa hiç hüzünlü olmasın, hep gülsün sevdiğim…

En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
Özgürlüğümün umut sloganısın,
Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden..

Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim. Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı, hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun. Senin hayalinle uyuyorum, sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum, daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor, sen benim yaşama sebebim olmuşsun. Bir şarki dinlerken sen aklıma geliyorsun san ki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zere yok, sen gittiğinden beri gülemiyorum, hep içimde bi acı, hep bi kırıklık, umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı. Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin, sanki dünyam başıma yıkılıyor. Neden diyor ben onu bu kadar çok severken, ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum, onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor, onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki, hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum, ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum, ne de yaşayabiliyorum. Bazen ölmek geçiyor aklımdan, göçüp gideyim şu hayattan. Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım. Olsun o şunu bilsin, ben hala onu çok seviyorum, ölünceye kadar da seveceğim, sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte, bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum…

Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur…

Bir teselli arıyorum ama bulamıyorum.
Kader deyip kendimi avutuyorum,
Maziyi anımsıyorum, yaşananları, çocukluğumu….
En çok da seni hatırlıyorum.
Umutsuz bir gecenin karanlığında,
Umutla hala seni düşünüyor,seni anıyorum.
Paramparça kalbim sen diye çarparken,
Sen kim bilir kimi düşünüyor ne hayaller kuruyorsun,
Ama şunu unutma ki sen benim yüreğimde yaşayan bir meleksin…..

Sen bana aşkı en güzel şekilde anlatmaya çalıştın. Yaşamda iki şeyi sevdim ben seni sensin diye sevdim, ikincisi ise kalbimi sevdim seni sevdi diye. ve ben senle mutluydum, huzurluydum da. Sen bana çok güven Vermiştin be, harbiden ben sana inanmıştım. Hani hiç ayrılmayacaktık, hani sensiz yapamazdım diyordun bana, neyse ya ben anladım anlayacağım mı sen benden o gün ayrıldın ya bana çok pis koymuştu ben yıkıldım be ve ölmek istedim..

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımıza da bakıp sevgilinize gece uykusundan önce içten aşk sözleri yollayabilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik, sizde yorum bölümünden sevgiliye güzel sözler paylaşabilirsiniz.

Aşk Sözleri

sevgiliye uzun mesajlarFacebook'ta Paylaş

305 yorum var Yorum Yap

 1. Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹🌸 Dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹 Leyla’nın aşkı Şiirinin sevgisi benim 💖sana olan aşkımın 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹hayatıma anlam ❤️katan adam , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸01.01.2019 🌸den beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸41 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 41 günler nice 41 🌸yıllar 41 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver Beyim💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️rabbime emanet ol BİDENEM🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM🥰♥😘

 2. Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Bilmediğim Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹Rüyamda Saçlarını okşayınca🌸 dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹Mecnunun aşkı Ferhat’ın sevgisi benim 💖sana olan aşkının 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹Saatler geçsede ❤️cevap vermeni❤️ bekleyeceğim hayatıma anlam ❤️katan kadın , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸04.10.2017 🌸den beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸5 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 5 günler nice 5 🌸yıllar 5 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver hatunum💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖iki adimda 💖💖yapabildigin saçlarının telini opmeyi💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️yaprağım rabbime emanet ol iyi geceler❤️ tatlı rüyalar balıma 🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ❤️

  1. Biliyor musun ne güzel demişler sevdiğinin sevdiği olmak, ona baktığında tüm kötü şeylerini unutmak. Ne güzel gözlerinin içine içine, uzun uzun bakmak.  O kadar güzel seviyorum ki, tertemiz safça o kadar huzur buluyorum ki, tüm sıkıntılarım dertlerim yok oluyor sadece yüreğinde gögüsünün üzerine yatınca. Bazen gitmek yok olup kaybolmak istiyorum seninle, kimsesiz sessiz sakin, öyle yerlere gitmek istiyorum ki ; seninle ama yapamıyorum, neden bilmiyorum ama sensiz de yapamıyorum hep yanımda ol baş ucumda ol, hep sev beni hiç bir yere gitme yamacımda oll, sevmelerinle, okşamalarınla deli et benii..
   Yalnızca sen ol istiyorum ellerimi sen tut, gözlerimi, burnumu, çenemi, dudaklarımı yalnızca sen öp, yalnızca sen hisset kalbimdeki sesi ve seni. Sadece sen hisset sana aşık olduğumu, deliler gibi sevdiğimi sensiz yapamadığımı,
   Bazen kopuyoruz ya hani söyleyemesemde bunu sana bazen saatlerce telefona bakıyorum yazdı mı acaba , yada aricakmı diye. Kafamın içinde o kadar güzel şeyler canlandırıyorum ki ; hayal ama güzel olan çok şey var kafamda.
   Ki, ben çok korkuyorum sana zarar gelicek biz bir daha görüşemeyeceğiz diye öyle kötü oluyorum ki bazen yutkunamıyorum kimi zaman, ne yapsam da beni kötü değil hep iyi hatırlasa bazen nasıl belli etsemde ona çok bağlandığımı ona deliler gibi aşık olduğumu görmeyince nasıl özlediğimi nasıl hissettirsem acaba diye hep düşünüyorum. Bak bugün arabadayken çok kötü oldum keşke dedim konuyu hiç açmasaydım içim titredi bir an gidiceksin herşey biticek diye kalbim sızladı beni unutucaksın diye yutkunamadım ne diceğimi unuttum. Sana bakamadım bile mutlumuydum evet yanında çok mutluydum ama keşke o konuyu açmasaydım da dedim. Pişman oldum, ben ilklerimi hep seninle yaşadım sadece sen dokundun bak ben erkeklerle arama babam gittikten sonra mesafe kattım yani kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim ya da ne bilim aşık olmadım, neden bilmiyorum ama galiba kimseye güvenemedim çünkü kız çocuklarının ilk aşkı babasıdır derler benim o olmadı benim ki sen oldun. Ve bu bir ömür öyle olsun diyorum .
   Ve bazı huylarımı da değiştirmek istiyorum gereksiz şaka yapmicam. Pek fazla gülmicem yerine göre değişicem . Huysuzluk yapıp seni sinirlendirmicem çoğu zaman durgun olmayı da bırakmaya çalışıcam anladım ki benim yaptığım şakalar senin ciddiye aldığın şakalar oluyor şaka bile olmuyor o yüzden seni üzmek istemem basit saçma sapan nedenlerden dolayı güzel bir hikayemiz varken bitsin istemem . Bitmesin hikayemiz, düşün o zamanlardan bu zamanlara geldik deli dolu yaşattın hayatı bana sen gülmeye alıştırdın. Kimi zaman babam, annem, abim, ablam, herşeyim oldun. Ilk kez bir adama aşık olurmuş kızlar ve ondan başka bir adama aşık olamazlarmış benimde öyle oldu galiba.
   Her yerde sen varsın oturuyorum sende oturuyorsun uzanıyorum sende uzanıyorsun tv izliyorum sende izliyorsun yemek yiyorum sende yiyorsun , yürüyorum sende yürüyorsun bana geliyorsun bende sana uyanıyorum sende uyanıyorsun , çalışıyorsun ben de senin gibi çalışıyorum . Birlikte yapıyoruz herşeyi, kimi zaman çekip gidiyorum koşuyorsun, kolluyorsun beni, başına birşey gelmesin yolda tek kalmasın kimse laf atmasın kimse birşey demesin. Aman ha sakın üşümesin  diye düşünüyorsun.
   Ve ben çok seviyorum beni böyle düşünmeni çok hoşuma gidiyor o çıtırımdan kalan en özel şey sen olacaksın bunu unutma.💙

 3. Seni çok sevdim. Herkesten, her şeyden, bütün insanlardan, senden, kendimden… Gözümü kırpmadan her şeyi önüne koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden geçebilirdim. Sen dönmesen de olur. Yokluğun iyi geldi bana. Kendime nazaran alışkanlıklarım var artık. Şimdi gelip de düzenimi bozmaya da hakkin yok aslına bakarsanız. Sen yokken ağlamayı öğrendim, olur olmaz her şeye ağlamıyorum mesela. Bir tek acılarıma ağlıyorum, benden gittiğin gün aklıma erişince, yaşadıklarımız, yaşattıkların, iyi kotu her şey iste. Sen yokken gülmeyi öğrendim, sadece belirli yerlerde tebessümlerimle karşılaşabiliyorlar. Kahkaha dahi atamıyorum, birisi bir şaka yapınca dudaklarımla gülümsüyorum onlara. Çünkü beraber gülmedikten sonrasında gülünç gelmiyor hiçbiri. Yokken, yaşamsal öğrendim. Çabalamayı, ayakta durmayı, beni yıkacak bir haber gelse bile başımı her zaman dik tutmayı öğrendim. Çünkü ben en büyük acıyı, senin gidişinle yaşadım. Gidisinden sonrasında kendimi zor toparladım fakat her zaman dik durdum. Bizim için. Bizler kaldık mı yahut biz olabilmek için geç mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan çok özlüyorum. Ben bunları hak etmedim ilkim. Bu kadar acıyı, bu gözyaşlarınız, bu gidisi, bu bitişi hak etmedim. Başka erkeklerin kollarına emanet edilmeyi, başka erkekleri sevmek zorunda kalmayı hak etmedim. Ben başka erkekleri hak etmedim. Ben bitek bizi hak ettim. Ne kadar uğraşsam da bir araya getiremediğim bizi. Şimdi sen söyle ilkim. Sen beni hak etmiş miydin? Sen benimle, biz olmayı hak etmiş miydin?

 4. Iyı günler arkadaşlar ben birçok medyum tarafindan dolandirildim ama sonunda sonuç aldığım ErcAn hocama guvendim ve arkadaşlar onun sayesinde yuvam kurtuldu ercan hoca 05457927122 çok güvenilir biri arkAdaşlar

 5. 💓💗💓💗💗08.10.18😘😍😘😍😍💓❤💓❤💓❤💕💓💓08.10.18💗💖💗💖💗💞💗💗💖
  T💖H.

 6. 💓♾Seni çooooooooooooooooook ama çoooooooooooooook seviyorum.♾💓
  ❤️FIRATAŞK❤️ 🔒05.08.2014🔑

 7. Hacerim sevgilim hayatim seni ilk gordugumden beri hayatimda o kadar guzel seyler olduki sen geldin hayatim duzeldi sen geldin mutluluk geldi sen geldim ben oldum biz olduk olmassa olmazim oldun iyki seni sevmisim iyki seni seviyorum hayatim can yoldasim iyki hayatimdasinn..💜💙❤
  14/05/2018

 8. 14/05/2018
  Hacerim sevgilim canim cennet kokulum seni cok seviyorum iyki benimsin iyki hayatimdasin iyki varsin olmassa olmazim zor zamanimda gelip ayaga kaldiramim hayatim canim can yoldasim seni çok seviyorum💜❤

 9. Ben ilk görüşte aska inanmazdım takı gözlerine bakıp kendimi gore Ne kadar Fatos
  Hayat öyle bisey ki öyle bi zamanda geldinki bana O zmn ları düşündükçe tekrar tekrar gelmeni istedim öyle güzel geldin bana aşık mı sen sevgimi sen mutlulukmu sen huzur mu yine sen herseyde sen ne içersin deseler fatos derim nereye gidiyosun deseler fatos a derim nerden biliyosun deseler fatos derim Her söyledikleri sorunun cevabına fatos ❤derim öyle seviyorum kiz öyle asigimki ❤❤❤13.07.2017❤❤ mutluluğu tatigim elini tutup gözlerine bakıp öptüğüm o gün O saatler analadimki o gece ben tek tutuklamışım sana O geç ay bi tutulmuş ondan bile kıskandım seni sevgilerimle can parçam herkesler bilsin halil fatosu seviyor❤

 10. 22.01.2018❤️
  Aşk 3 harf iken bana 4 harf… varlığına her gün şükürler ettiğim adam askerim❤️ senicokseviyiorum ❤️ iyi ki varsın paşam😍❤️

 11. Oktay’ım
  Seni o kadar çok seviyorum ki anlatmaya ne kelimeler ne sözcükler yeter sen bu hayatta benm basima gelen en güzel seysin iyiki seni tanıdım iyiki karsima ciktin senin bana geldigin gün ben doğdum biz doğduk 28.05.2017 tarihinde biz geldik aşk geldi iyiki de geldi. Biliyorum ki ikimiz de birbirimizi çok özledik ama napalim kilometrelerce uzağımda olsan da aynı gökyüzünü paylaştıgımız sürece birlikteyiz. Sen bana ne yaptin bilmiyorum beni kendine nasil aşık ettin beni benden alıyosun sen çok başkasin kalbimin tek sahibi seni çok seviyorum iyiki varsın ömrüm can parçam daha fazla sey yazmak isterdim ama buraya sığmaz ben kalbime zor sığdırdım sana olan aşkımı
  SENİ ÇOK SEVİYORUM VAZGEÇİLMEZİM❤❤

 12. Sen benim hiç bitmeyecek hikayemsin evet birbirimizi uzduk ama sonsuza kadar söz verdik seni herşeyden çok seviyorum hepte sevcem seni daha çok mutlu etmek için herşey yapcam 22/12/2017

 13. herseyim benim birtanecik sevgilim seni kirdigim için çook ama cok özür diliyorum birdaha asla böyle bir hata yapmiycam lutfen beni affet
  ALİHANIMM❤

 14. (Yaprağım)Kalbime 🌹girsen sana olan sevgimi görsen 🌸sensiz nasıl nefes 🌹alamadığımı bir bilsen işte o gün böyle bir🌹 aşkın nasıl var olduğuna 🌹şaşarsın. Senin için 🌹dünyalar yıkar dünyalar kurarım. Hani diyorsun 🌹ya Birgün 🌹ya ayrılırsak diye işte o gün benim nefesim 🌹kesilir işte o gün benim 🌹ışığım söner işte o gün🌸 ben ölürüm sevdiğim. Sen benim vazgeçilmezim 🌹sen benim yaşam 🌸kaynağım sen benim ❤️havam suyumsun kalp atışımsın. Bilmediğim Senin 🌹kokunu içime çekince ❤️dünyanın her bir çiçeği dünyanın her ❤️bir kokusu içime doluyor ❤️aşkın nasıl var olduğunu ❤️sevginin böylesine nasıl❤️ büyük olabileceğini hissediyor gözlerinin 🌹karanlığında 🌹boğuluyorum. Gözlerine 🌸❤️baktıkça hayata yeniden sarılıyor yaşamak 🌸için ne kadar 🌸büyük bir sebebim olduğunu anlıyorum. 🌹Rüyamda Saçlarını okşayınca🌸 dünyayı avuçlarımın ❤️arasına alıyor yaşamı kucaklıyorum. 🌸Aşkının içinde ❤️boğuluyorum aşkının sonsuzluğunda can ❤️buluyorum. ❤️Seni sevmenin mutluluğu benim olmanın 💖anlamı sana 💖sarılmanın huzuru işte dünyanın işte yaşamın 💖anlamı bu. 🌹Mecnunun aşkı Ferhat’ın sevgisi benim 💖sana olan aşkının 🌹yanında koca bir hiç olur. Bana gerçek 🌹aşkı yaşattın 🌹bana 🌹gerçek sevgiyi 🌹öğrettin huzuru bana tattırdın sonsuz aşkım 🌹TEŞEKKÜR EDERİM.🌹Saatler geçsede ❤️cevap vermeni❤️ bekleyeceğim hayatıma anlam ❤️katan kadın , hayalimdeki ❤️insan , kavuşmak için gün saydığım .. Çok ❤️kısa sürede ❤️birine bu kadar bağlanmak İnan ❤️çok güzel bir duyguymuş ❤️bana bunu tattırdığın için sana ❤️minnettarım . ❤️Bundan sonraki hayatımı ❤️seninle geçireceğimi düşünmek farklı ❤️bir mutluluk veriyor ❤️bana her günümü her saatimi her dakikamı .. En ❤️güzel ❤️günlerim ❤️olacaksın biliyorum ❤️hissediyorum , hissetmemek elde ❤️değil sana olan ❤️duygularım o kadar içten ki böyle dile getirmek ❤️benim için dünyalara 🌹bedel . Belki sende 🌹aynı duygular içerisindesin işte 🌹bizi birbirimize 🌹bağlayan tamda bu 🤗 Senden öncekiler 🌹umrumda 🌹dahi değil sonum olarak kalacaksın . 🌹İyisiyle kötüsüyle 🌹herşeyimi seninle paylaşmaya hazırım, 🌸hazırdım 🌸09.07.18 🌸dan beri .. Günlerin bu denli 🌹hızlı geçmesini 🌹bekleyen bir adam var karşında ne kadar 🌹zor olsada 🌷benim için .. Ama tabiki bu zorluğun sonunda 🌷sana kavuşmak 🌷var . Sana dokunmak hisssetmek 💖elini ellerimde 🌷bulmak teninin kokusunu bilmek .. O 🌹gün geldiği ❤️zaman birdaha senden kopamayacağımıda 🌹unutma . Sadece 🌸5 gün Herşeyinle herşeyim oldun 🌸nice 5 günler nice 5 🌸yıllar 5 asırlar geçireceğimizi 💖unutma ilk günki 🌷gibi sana sadık kalacağımı aşkla ❤️kalacağımı ömür boyu 😘❤️bıkmadan usanmadan hep seni seveceğimi unutma . ❤️❤️❤️❤️🌸🌸Uyku tutmadı 💖💖ya çok özledim 💖💖seni nerdesin uyan o derin uykudanda 💖💖bi cevp ver hatunum💖💖
  Bitanem💖💖ömür törpüm💖Seninle geçen 💖her anim çok kıymetli💖Ben seninle bir başka oluyorum🌷Kalbim bi başka atıyor sanki❤️Öyle ❤️bir şey ki bu karşı konulamiyor🌸Sevdikçe daha çok sevesin geliyor🌸Seni böyle içime sokasim geliyor🌷orda ❤️yasamani istiyorum❤️Sadece bende ol❤️Şimdi sen kokulu ❤️kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama ❤️olmuyor❤️sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN ❤️kalbimde🌹❤️❤️❤️
  Ben sana mülteciyim💖💖Kaçak göçmüşüm yüreğine💖💖Sen beni ne güzel seviyorsun öyle🌹🌹yıldızları sayarcasina🌸🌸Şimdi uyuyorsun 🌸seni izlemeyi çok istiyorum💖💖Yanında olup masum yüzüne bakmayı💖💖iki adimda 💖💖yapabildigin saçlarının telini opmeyi💖kipriklerine 🌹dokunmayı❤️elini sımsıkı tutmayı❤️hele oksijen misali ❤️❤️kokunu asla gecemem…
  Aramızda ❤️❤️kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir ❤️uçta❤️Ama kalplerimiz yan yana❤️dipdibe❤️❤️Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme ❤️❤️kattı diye❤️❤️Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar🌸bana arkamdaki 🌷seccade de namaz kılan kişinin senin olmani 🌷nasip eder🌹🌹❤️❤️❤️
  Öptüm hayallerinden❤️sıktım guluslerinden ❤️🌹( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke ❤️🌹şuan senin için ❤️🌹uyanık olduğumu 🌷hissetsen ve uyansan ve sadece🌸 iki kelime söylesen 💖valla çok mutlu olurdum🌹Rüyanda bana rastla olur mu ❤️yaprağım rabbime emanet ol iyi geceler❤️ tatlı rüyalar balıma 🌹HERBİŞEYİM🌹❤️SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ❤️

 15. Sen gittin ya… yoksun ya… bittim ben… ve bıktım bunları kendime tekrar, tekrar söylemekten. bıktım… bıktım hergün seni yeni baştan, en baştan özlemekten. bıktım seni hergün en baştan yaşamaktan, sevmekten… offf!…
  Sen ölüm uykusunda, günah bedelleri ile sevap ödülleri arısında gidip gelirken, bana yeryüzündeki sahte cennetler bile cehennem oldu. Senden sonra,senden arda kalan acılara kol kanat germek düştü bana hep, bu çaba büktü bileğimi, boynumu yoruldum! Hem öyle ki, kaçmak kurtulmak gibi seçeneklerin bile sunulmadığı, sunulsa bile bence kabul görmediği , tanrının yüreğime buyurduğu YENIDEN SEV emrine dahi asi gelecek kadar seninle senin gittiğin yere gittim ben. Yeniden sevdalanmak varsa eğer bunun bendeki tanımı yine, yeni baştan, en baştan sana sevdalanmak oldu. Hayalimdeki yürüşüne, hayalimdeki gülüşüne, hayalimdeki sözlerine, kısaca anılardaki SANA vuruldum yeniden. Senden daha mı az acı çekiyorum dersin?! Görsen halimi, zebani eteklerine kapanıp kul-köle olmaya razı gelirdin. Gittiğin yerden bi haberim ancak, inançlarım gereği bildiklerimce söylüyorum; yer yüzünde bir cehennem var ki işte o benim yüreğim… ahhh kimse bilmez ne ateşlerle, ne yangınlarla kül olduğumu ve küllerimin ne fırtınalarda savrulduğunu kimsecikler bilmez sevdiğim.

  Ne şimdi nede bundan önce yazdıklarım, yaşadıklarımın kırıntısı bile değilken… ifade zorluğu yüzünden aktaramadıklarımı içime atıp, yüreğimde kanserleşmesini ve sebebim olmasını bekliyorken, ben bile acılarımı yüreğimde çözümleyemiyorken, toprak bedenli bir sevgili nasıl anlayabilir ki neler yaşamak zorunda kaldığımı, ne acılara katlandığımı ve artık katlanılamaz ne acılar içinde cüzzam azaplarla kıvrandığımı… Gözlerimi kucağımda biriken gözyaşlarımda bıraktım, bıktım ağlamaktan! Ağlamak da huzur vermiyor artık, kahretsin!…

  Dahası var mı?! … Cam kırıkları üzerinde yürüyorum ölü sevgili. ayaklarım vızır vızır kan revan… acı yok… incecik bir çizgi yaşam, boşluğunda sen… ip cambazları gibi düşmeme çabasında da değilim inan, düşüşüm kurtuluşuma sebep olur umudu ile, hani bir rüzgar esse de, dengemi yitirip düşsem senin olduğun yere… umut işte… anlıyor musun? Kendimi atsam! atamam! bahane değil, bahane gibi görünen, gönülde bir RAB korkusu ki, sorma gitsin. Ölümü bilerek tercih etmiş olmanın cezasından çok, ayrı yerlerde cezalandırılmak belkide korkum bilmiyorum… Yoksa çoktan yanında olurdum, kimbilir belki de yanıbaşında… her soluk alışta “Bu son mudur acaba?” diye beklemezdim böyle. Her an ardım sıra dolaşan belalı hayalin yüzünden, deliliğimi kimse farketmesin diye verdiğim yorucu mücadeleler de biter, giderdi. Bu sırrı da saklamaktan yoruldum artık biliyor musun? Deliliğimi söylenmez sırlar katogorisinde, gönlümün kutsal emanetler köşesinde korumaktan bıktım!. Söylesem deli sanılmaktan değil, deli muamelesi görmenin ağırlığından korkarım. Uğraşamam şimdi milletin ne “dedi”si ile,ne *diyecek”i ile…

  Kısacası sevdiğim; “ne alaka!” deme sakın…
  CEM’reler düştü toprağa, BAHAR geliyor!

 16. İsammmm cennt gozlüm karizmatik yarim herifim biricik nişanlım seni çok ama çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorumm💞 senle uyumak okdr güzelki sana sarılıp uyudugumda bütün dertlerim kayboluyor sen benim derdıme dermansın resmen sende şeytan tüyü var galiba tek ben deilim senin yaninda hemen uyuyan küçük prensesim yani biricik gorumcem de sana sarılınca hemen uyuyor sende bsy var sen benim yanından hic gitme olur mu beni asla bırakma seni çok ama çok çok çok çok seviyorum karizmatik yarım…….💏💏💏💏💕💖❤💙

 17. HÜLYAM SONSUZUM SENI ÇOOOK SEVIYORUM PRENSESIM SENİ ÇOOOK ÖZLEDIM TEZ ZAMANDA YANIMA GELIRSIN SENI COOOOK SEVIYORUM HÜLYAm
  ❤12.04.2018❤

 18. Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyodu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız ? Bana öyle bakar mı yine ? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni farkediyorum bunu. Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 10 marttan öncesi yok bende. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından çok hoşlanırım ama sadece sen oynarsan başkası el bile süremez. Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım O benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim ? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Sen şimdi huzurlu huzurlu uyu sevgilim. Alnindan öptüğümü hisset. Rüyalarında buluşmayı diliyorum..! ♡

  1. Ne deli yazmissin be reis icim ciz etti huylarfa ayni bende ssverim sacla oynanip uyutulmayi ah ulen cok ozledim be

 19. Ya şimdi anlatmaya kalksam belki yetersiz olur ya abi benim sevgim sanki aşk yada hasret yada tutku biliyorum onla tanisali 4 ay oldu çıkalı ise 14 gün abi o kadar çok baglandimki ya sanki o var heryerde geceleri ruyamda gündüzleri hayalimde seviyorum hemde deli gibi tabiki oda beni seviyo her namaz kilisinda ona nasip olmami diliyo rabbimden o kadar çok mutlu ediyoki beni sanki benim hayatıma hiç kimse girmemiş dogdugumdan beri sanki o varmı yanımda çok guveniyorum kiskanmiyorum çünkü onun bana güveni sonsuz benim ona guvenim sonsuz rabbim aramıza fitne fesat sokmasın ben bunu sadece diliyorum ALLAH’TAN ❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍💓💝💘❤🍁

 20. Hayalim can esim omrumm ball kocamm benim gulusune kokusuna sesine tenine her bir zeresine asik oldugum adamm ❤❤💞😘😘 cokk asigim.sana her seyimm benimm balll yarimmm ask kokulumm huzurumm seni cokkkkk seviyorumm💞 seviyorumm iste gozlerinde kayboluyorum sesinle huzur buluyorumm kokunu hissedebilmek.icin her seyimi verebilecek duruma geliyorum yanimda degilken karanliktaymisim gibi hissediyorum 😞yanimda oldugun zaman dunyam donuyor dunyanin en mutlu insani oluyorum tum saatleri durdurmak istiyorumm zaman gecmesin bitmesin istiyorum sana sarilip saatlerce kalmak istiyorumm Avuc iclerim üşüyor ellerini ozluyorum birinin elleri ozlenir mi ben parmak uclarina kadar ozluyorumm seni gormeyi saatketce yuzunu izlemeyi simsicacik kalarinda uyuyup misss kokunu icime cekmeyi omrum boyunca orda kalmak istiyorumm 💞❤❤ kekse kelimesi cikmiyor agzimdan hep iyi ki dokuluyor dudaklarimdan iyi ki girmisin hayatima😘 iyi tanimisim seni😘 iyi ki varsin 😘 iyi ki benimsin😘iyi ki benim sevgilimsin❤Gulmen mutlu olman icin elimden gelen her seyi yaparim ben her seyi sende ogrendim sevmeyi sevilmeyi benim her seyim en icimm oldun 😘💞 gulusunu☺ yuruyusunu 😍kalbini ❤sesini 😘 sakalarini 💞uyandiginda saclarinin aldigi sekli 😚yuzunu 💋yuzunde olusan her haraketi ayri ayri sevdimm 😘😗😗 Kalbimm soll yanimm Canimin ici canim kocamm mutlulugumm huzuru boynunda buldugum hayatimdaki en ozelim iliklerine kadar asik oldugum adamm😘 ilk askim sonum solum sonsuzum seni cokkk seviyorumm😘❤💞Herşeyim senin o kalbini öperim ben ya bal aşkım benim sen benim tek can parçamsın hayatım da seni tanıdığım için ne kadar mutluyum ki bunu anlatamam TATLI DİLLİM CANIM BİRİCİK SEVGİLİM SONSUZ AŞKIM SEVGİLİMM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM…♥♥

 21. Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz yere ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyodu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki..Hangisiyle başlasam bilmiyorum.Önce birlikte bi hayat kurduğumuzu düşünelim aynı evde yaşadığımızı. Her gece aynı yastıa baş koyup her sabah birbirimizin sesiyle uyandığımızı mesela.Şimdi düşün ki bu evde bişeyler eksik.Bi bebeğimiz olsun.Hastane koridorundaki heyecanını düşünüyorum bi bebeğimiz olduğunda yaşayacağın o heyecanı. Mükemmel bi baba olacağına o kadar eminim ki. Aynı evde birlikte hiç bıkmadan yaşayacağımız günler var. Sen ki omzunda ağlayacağım tek adam sevdiğim güvendiğim yılmadığım tek adam.Seninle konuştuğum her dakika aklımda gitme korkun var.Ama istemiyorum bunu.Lütfen sen sadece benimle kal bana ait ol.Biz hep biz olalım. Yaşlanalım unutalım her şeyi. Ama birbirimizi asla. Nasıl şimdi birlikteysek ölene dek birlite olalım. İyi günde de kötü günde de beraber olalım.Birimizden biri vefat etsin diğeri de ardından. Anlatmak istediğim ölüm bile ayırmasın bizi. Seni çok seviyorum bitanem iyi geldin iyiki geldin iyiki varsın.

 22. Beni gözlerimin içine baktığında kendini kaybedecek kadar çok sevsen, nefes almak olsam senin için, “seni seviyorum” demek yetersiz bir cümle olsa ve bensiz bir yaşam hayal edemiyor olsan, işte o zaman anlarsın beni. Gülen gözlerin gözlerimin tam içindeyken, kalbimi kalbinde hissettiğinde, sanki soğuk bir kışı geride bırakmışsın da ellerimde bahara kavuşmuş gibi ısındığında biz mükemmel bir çift olacağız. Ben hazırım sevgilim. Seninle bir olmaya, hayatımı sana adamaya ve seninle uzun, dönüşsüz bir yola çıkmaya hazırım. Seni dünyada sahip olduğum ve olabileceğim her şeyden çok seviyorum.Recebim

 23. Milletin 17’yası olur ben 16’yaşimsın be adam şuan 20 yaşındayım ve hala hayatımdan sen varsın ve bundan sonrada dilerim ki hep sen olursun.. 14’06’14 ❣❣ Necati Ayşegül ❣❣

 24. 💒Sıraca’da bir evimiz olsun
  🎵🎶Adiyman erzurum türkümüz olsun
  Duran sular şelale misali coşsun
  🎉Çevremiz mutlulukla bakışlarimiz sevgiyle dolsun
  ♻️Düşürsünler bizi dillerden dillere herkse deli ile manyağın sevdasini konuşsun…
  💞13💞02💞2018💞
  Seniiiii
  Çooooookkkkk
  Seviyorummmmm
  😍Ömrüm
  😘nefesim
  🤗huzurummm
  😊sencimm
  💞yarim
  🤗bitanemm
  💞MUTLULUGUM
  😍YARİM
  ŞÜKÜRLER OLSUN SENI KARIŞIMA CIKARAN RABBIME…ŞUKURLER OLSUN SENI BANA BENI SANA SEVDIREN SONSUZ GÜCÜ OLAN ALLAH’A…
  NIYET ERMIŞTIK ALLAH RIZASI ICIN BIRBIRIMIZI SEVMEYE NIYET ETMEMIZI NASIP ETIGI GIBI RABBIM KAVUŞUP OMUR BOYU MUTLU HUZURLU SEVGI GUVEN DOLU OMURÜ SENINLE YASAMAYI NASIP ETSIN AMİİİNNNN
  02😘😘25

 25. Sana gelen yolların hepsi cennet yolu gibi.Ve sen o yolun sonundaki cennetimsin. Kalbime yeniden can veren canımsın. Attığın güzel mesajları yüz kere okusanda yüzündede yüzümü güldürensin .Ve sen benim geleceğim olacak çocuklarımızın ANNESİSİN

 26. Canımın içi derim ben hep ona ibrahimm seni o kadar çok seviyoRum ki nasıl anlatsam bilmiyoRum böyle senş görünce sesini duyunca kalbim öyle hızlı atıyor ki dilim kitleniyor sadece sen konuş zaten ben hep seni dinlerim jiç susturmam hiç bıkmam hayatım ömrümm❤ 28.01.2018 pazar günü hayatımın değiştiği gün hayatıma hayat kattığın gün

 27. Merhaba benim olmayan ama bana ait olan eski aşk… Özlemişim sana yazmayı.. Özlemişim gözlerine dalıp hayaller kurmayı… Gerçi hiç uzun bakamadım  o gözlerine …Sevdiğim….Çok özledim lan seni. Aylar oldu sesini duymayalı. Aylar oldu gözlerine bakmayalı.. Zaten senin girmeye amacın yoktu olan yine bana oldu. Her zaman  ki gibi.. Ben kapılarımı kapattım önce görüşünün gitti gözlerimin önünden. Gözlerini kaybettim hafızamdan… sesin gitti yavaşça… En sona kokun kaldı. Hani şu beni uyuşturan uykumu getiren  kokun…O hiçbirşeye değişilmicek gül bahçesinden seçilmiş kokun..Herşeyini özledim gülüşünü bakışını ..Sevmeni bile özledim ben senin..Sensiz hayatım eksik..Hayatımı tamamlayan ama hep yarım kalan bir sen🙈..Ben seni hep sevdim gülüm🌹..Hep sana inanmak istedim ama olmadı işte,inanamıyorum..Hergece yatarken seni düşünüyorum..İnsan yatarken me düşünürse o hep aklında kalırmış ya,sen benim aklımdan hiç çıkmadın ki hemde hiçbir zaman:)..Sen gidince kime uzun yazı yazıcam,kimse sevgilim,bitanem,aşkm GÜLÜM dicem diye düşündüm hepte üzüldüm her gece ağlıyorum seni düşünüyorum🙈..Sana bişey diyimmi sevdiceğim.Kimse seni Benim kadar sevemez ve çekemez bu hayatta..Sen bende hep bi farklılık yarattın hayatıma mutluluk kattın (..Sen belki eski aşkımsın ama hiç eskimedin kalbimde..Kalbim sadece sana ait canımıniçi bunu çok iyi biliyorum artık..Ben bu hayatımda hiçbirzaman eskime yazmadım hiçbir zaman peşine düşmedim ama onlar eski sen ama sen hep kalbimde bi yerdeydin ve hep orda kalıcaksın benim olsanda olmasanda..Hep orda duracaksın..Ben seni hep sevdim ve hiç sevgim azalmadı he çok ama çok az soğudum senden bana yaptıklarından dolayı ama her geçen gün artık eski sevgiyi kazanıyorum sana karşı🙈..Ben sana kaç gündür atıcm bunu ama atamıyorm..Hala çok korkuyorum ya sevmiyorsan beni özlemiyorsan..Sakın beni yanlış anlama ama..Napiyim ama nasıl inanıymki ÇOK ÖZLEDİM BE GÜLÜM🌹

 28. Hayatımın anlamı ömerimm 1 yıl 5 ayım 💓
  Seni çokk ama çok çok seviyorum paşamm😘😘
  💓💓12.12.2016💓💓

 29. BEN SANA HERŞEYİM DİYEREK BASİTLEŞTİREMEM SANA OLAN AŞKIMI
  SEN BENİM HERŞEYİMİ HERŞEY KELİMESİNE SIĞDIRAMAYACAK KADARLIĞIMSIN

  Aaaa aşkmı, şimdi burda anlatsam aşkı
  Aşk küser bana çünkü yazılacak kdr az olmamı
  Yaşatılmalı ömürlüğünle bir ömür
  İşte bende anlatamıyorum seninle yaşıyorum aşkı
  ÇÜNKÜ SENDİN AŞK
  AŞK SENDİN CANIMM ❤ RabCan❤

 30. 07.07.2015 ❤
  Ben hayata zeynebim le tutuldum bu hayatta en çok onu sevdim bir güldü beni kendisine bağımlı yaptı tutuklu oldum kadınıma ben bu hayatta bir kadına sahip oldum ona sahip çıktım onu korudum onla eylendim onunla gezdim dolaştım annemle babamla tanışırdım ben kadınımı çok seviyorum allahım onum eksikliğini bana göstermesin bana .

  1. 25♡02♡2018💕
   Zehra❤Ramazan
   Bulut
   Seni çok seviyorum ömrümün yettiği yere kadar da sevicem…

 31. 08.12.2016❤❤ÖMERİMM❤❤
  olcusu yok ki tarifi hic yok sanki rabbim bni seni sevim siye yaratmis sadece sen baska kimse degil insan nasil yemege suya ihtiyac duyar bnde oyle sana ihtiyac duyuyorum seni sevmek beni yasatan nefes almami saglayan sey gibi sanki bir an sevmeyi biraksam soluksuz kalacakmis gibi hissedyorum askim bem seni cok seviuorum hemde cok bnu cok icten ve yuregimden koparak soyluyorum ve emin ol ilk defa birine seni seviyorum derken ama bak her defasinda da kalbim duracak gibi carpiyor heycanlaniyirum sana olan sevgim asla azalmaz aksine gunden gune an be an artiyor ve artmaya da devam edecek ta ki son nefesime kadar sen benim ruhumsun nefesimsin hayattaki tek gercegimsin ben sadece senin yaninda ben oluyorum sanki hep birlikte yanyanaymisz gibi sen bensin bende senn o kadarrr ve bu asla degismicek seni cok cok seviyorum ve hep sevicemmm 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 32. Ben sevdiğim kadını kaybettim ve nedenini bilmiyorum.
  Ne ters gitti, neden beni bu kadar doldurdu, neden sürekli kızgındı bana , neden sürekli hakaret ederek benim bam telime bastı, neden öfkesini üstüme saldı ve neden öfkemi üstüne salmama izin verdi bilmiyorum.
  Aşık olduğum, sevgiyi hissettiğim tek kişiyi kaybettim ben.
  Onunla geçirdiğim zamanlar, hayatımın en güzel zamanlarıydı.
  Gerçek aşk kaybedildiğinde hayat anlamını kaybedebilir. Boşlukta kalırsın ve yaşamak istemezsin. Ama bilemezsin yaratıcının sana oynadığı oyunu. Ölümün kıyısından dönebilir. Bu dünyaya neden geldiğini keşfedebilirsin.Çok nadirde olsa aşkını bulma yolculuğu zamanı ve acıları yenebilirsin.
  Düşünürsün etrafa bakarsın, etrafına bakarsın düşünürsün, en son kalbini dinlersin. Ya bir zamanlar gökyüzünde hiç yıldız olmasaydı diye düşünürsün. Ya yıldızlar zannettiğimiz gibi olmasaydı diye düşünürsün. Ya o uzaklardaki yıldızlar güneşin yansıttığı ışıklar değilde meleklere dönüşen bizlerin kanatları olsaydı diye düşünürsün. Aşk hepimize seslenir meleğim. Duymak istiyorsan duyarsın, dersin ki bu dünyanın arkasında bağlantılı olduğu bir dünya daha var ve ben aşkı orada yaşıyorum. Hepsi aslında harika ve hareketli olan bir planın parçasıdır. Aşkın sihiri dört bir yanımıza dağılmıştır. Sadece bakmamız, görmemiz, hissetmemiz ve inanmamız gerekiyor birtanem.
  Maigülüm, Okyanus Bakışlım, Rüyalarımın Prensesi, Kadınım, Nefesim, Sultanım, Aşkım, Herşeyim;
  Merhaba aşkın en sek hali. Bana neden bu kadar çok seviyorsun diye soruyorlar onlara bunu açıklayamıyorum ben nasıl anlatılır bu duygu bilmiyorum. Benim her zerremin senin her zerrene aşık olduğunu anlatamıyorum açıklayamıyorum bunu anlatmaya hiç bir kelime bulamıyorum ki…
  Senin için kendimden vaz geçerken bir an bile düşünmedim ben. Şimdi ise pişmanlıklar içindeyim ben. Senin yanında olamamak, seninle ilgilenememek, sana olan sevgimi şu anda sana anlatamamak. Dilimin ucunda binlerce kelime biriktirip söyleyememek. Zormuş karşında susmak Maigülüm. İçinde fırtınalar koparken dünyaya gülümser gibi yapmak ve yanında olmamak çok zormuş gerçekten.
  Sen benim elimi ayağımı titrettiğin zaman bende senin elini ayağını titretebilmeliydim gül kokulum ben aşkı böyle sevdim seninleyken. Bunun için savaştım her zaman ben senin karşında. Bunun için sustum zaman zaman ve içime attım, bazen de sana söyledim ya anlatamadım sana bunları ya da sen anlamak istemedin bunu bilemiyorum.
  Unutma ki meleğim;
  Benim de korkularım var, benim de arızalarım var, benim de sorunlarım var, ben de acı çekebiliyorum, benim de enkazlarım ve güvensizliklerim var ne de olsa bende bir insanoğluyum.
  Hiç bir yere ait olamadım ben. Hep denedim olmadı. Sonrasında ise kaçmalar başladı. Şartlardan kaçıyordum, Kendimden kaçıyordum, Ailemden kaçıyordum, benimle dost arkadaş olmaya çalışan herkesten kaçıyordum. Hep bende bir sorun var insanlara bu kadar güvenme, sevgi verme, iyi olma doğruları değil yalanları söyle, günü kurtar hiç bir zaman geleceği düşünme planlama dedim durdum , hep kaçtım taki senle karşılaşıp seninle yemek yediğim o akşama kadar.
  Seninde benim gibi arızalı olduğunu fark ettim ben sonra dedim ki kendime yanında ben mantıklı olabiliyorum, boyun eğebiliyorum, sevgimi sunabiliyorum, sevgi alabiliyorum ben olabiliyorum bazen de arızalı olabiliyorum, bu öyle çok hoşuma gitti ki delicesine sana anlatamam. Seninle beraber uyumlu olduğumuzu gördüm.
  Sakın birbirimiz için yanlış kişiler olduğumuzu söyleme meleğim. Biz başka hiç bir kimse için doğru insan değildik ve sadece birbirimizde var olabilirdik.
  Yara izi olan kalplerde iyileşebilir meleğim, zamanla o izler değişir, biraz yumuşarlar ve sonunda da sadece sevginin ışığı altında kaybolup giderler bunu yapabilmem için sana sevgimin ışığını sunabilmem için bir fırsat daha ver bana lütfen.
  Geçmişte yaptığımız bazı hataların geleceğimizi değiştirmesine lütfen izin verme bunu düşün geleceğimizi nasıl olurdu diye. İnsanlar değişebilir ve ben bunun için kendimde kontrol edemediğim bazı noktalarım için çaba gösteriyorum gerçekten seninde o çabayı göstereceğine kesinlikle inanıyorum inanıyorum ki biz birlikte bunu göreceğiz o geleceğe beraber gözlerimizi açacağız.
  Bu sorunlar beni çileden çıkartmışlar ilişkimizde , gerçekten çok yormuş, kalp kırıklıkları ve hüzünler arasında tutmuş ve bilinç altıma attığım bu sorunlar sana söyleyemedikçe büyümüş durmuş sonrasında bende senin kısa kısa veya bazen sürekli olarak benim üstümde kullandığın öfken sonucu sana karşı açıkça seninleyken kendimi savunmak için savaşabilmek için aynı silahı kullanmaya başlamışım canavara dönüşmüş öfke ye istemeden de olsa yenik düşmüşüm ve bu silahı sana karşı kullandığımı fark bile edememişim ve bunun benim sana olan sevgimi gölgelediği için senden çok özür dilerim meleğim.
  Daha ilişkimizin başlarında nam-ı diğer cicim aylarımızın içerisindeyken işte bu sorunları yaşamak beni her zaman kalp kırıklıklarının içerisinde bıraktı. Ben herşeyde seninle olmayı tercih ederken senin tercihlerini başka yönlerde kullanman beni üzüntülerin arasında boğdu. Hep bunları anlamanı bekledim senden yeni bir ilişki yaşarken ve insan her şeyi sende yaşamayı umut ederken sen her şeyi bir sorun ettin en başından itibaren veya bir sorun haline getirdin keşke hiç sorun etmeden özgürce içinden geçenleri yaşayabilseydin!…
  Her seferinde hiç anlamadığım bir biçimde benim sana olan arzumu ve sevgimi yıkmaya uğraştın ben de seven adam çekip gitmez dedim savaştım zaman zaman gözyaşlarına boğuldum karşında veya sen yokken olmadığın anlarda. Sen onları bile anlamadın zannettin ki ben ağlak ve güçsüzüm hayır onlar sadece senin acılarının dışarıya atılırken çıkardığı sessiz çığlıklardı senin kendine gelmeni sağlar dedim ama sen onda bile kendine gelemedin.
  Artık düşünme sırası sende meleğim ben yaptığım hataları her gün düşünüyor terapiye gidiyor ve pişmanlıklarımı acı bir biçimde yaşıyorum sen yoksun hayatımda şu anda ve ben bundan dolayı yaşayabildiğim hayatın içerisinde sadece bizim için ayakta durmaya çalışıyorum.
  İlişkimizde sevgi yönünden her şeyi vermeye çalıştım sana hatta senin değiminle mucuk mucuk oldum üst düzeye çıkarttım sevgimi sen istemesende seninde istediğini sandığım için belki hata yaptım bunu bilmiyorum ama bunu sen bana ikna etmiştin bana ben zannetmiştim ki buna hazırdın bana yazdığın o babam öldüğünden bu yana ilk defa katıla katıla hıçkıra hıçkıra ağladım demen aşığım demen benim gerçekten aşkı ve beni istediğini sanmama beni ikna etmişti buna inandığım içinde sınırsızca verdim sana sevgimi belki de bu kadar çok kolay kırılmamın başlangıcı oldu bilemiyorum sadece bildiğim tek bir şey var şu anda kafamda ki deli gibi dönen bir söz terapistimin bana söylediği gerçekten değer vermeseydiniz hayatı günü gününe yaşayıp önemsememiş olsaydınız sizin bu kavgalarınız olmazdı siz hayatınızın son noktasını aşkınız Aylin ile atmışsınız size bu kadar ağır gelmesi sözlerinin sizin onunla alakalı bir gelecek planlamanız, hayal kurmanız ve o hayallerin onun tarafından yıkılması. Sizin onu hayatınızın en güzel yerinde ağırlarken ve buraya kimseyi yaklaştırmazken ve koyduğunuz o yerde aşkınızdan başka yoksa kimse ve bu duyguları yaşarken siz aşkınız tarafından kırılmıyorsanız sizin bu şekilde bir yoğunluğu yaşama imkanınız yok aslında. Her kadının istediği bir şeyi de aşkınız Aylin’in istememesi de biraz garip geliyor demesi sürekli olarak kafamın içerisinde dönüp dönüp duruyor ve düşünüp duruyorum acaba neden diye neden?
  Asla ama asla olmaz deme , asla yapmam deme . Aşık olmanın huyları , saçma eylemleri, kırıcı sözleri dahi takılmaz, dinlemeye tahammül etmediğin müzikleri dinlersin, ömrüm boyunca gitmem dediğin yerlere sevdan ile seve seve gidersin, bundan da arkadaş mı olur dediğin insanlara sırf sevdiğin okyanus bakışlın istediği için selam verip güler yüz gösterirsin onlarla dost olmaya çalışırsın. Kendindeki değişime, yaşadıklarına anlam vermezsin.
  Yüksek bir binanın zirvesinde durmak gibiydi seninle yaşadığım aşk benim için. Dünya yıkılsa umrumda olmazdı sen yanımda olduktan sonra sensiz her olan bütün dünya bütün her şey benim için anlamını yitirmişti. Varlığın ile beni o binanın en tepesine çıkartan sen bir sözünle de ile yere indiriyordun., hatta sırtımdan aşağı itsen bile yer çakılana kadar aklımda olan tek şey senin gözlerin sırtıma yasladığın göğsün, ellerinle dokunduğum kalbim oluyordu. Yere çakılınca da onları bilinç arkasına atıp tekrardan tırmanmaya başlıyordum bir gülümsüyordun dünya duruyordu benim için bir güzel söz söylüyordun ben gene o binanın en tepesindeydim hatta bazen sıkı sıkı sarılıp öpüyordun o zaman da sanki bütün o dağları ben yarattım gibi hissediyordum farkına varmadan sürekli içeriye atıp atıp duruyordum.
  Ay bile seni kıskanır hayatım demiştim bir gün sana hatırlıyor musun? Çünkü sen bir yıldızın ışığı gibiydin benim için yaşamımda da sürekli olarak parlamaya devam etmeni istiyorum eğer sen de istersen. Hiç bir mesafe bizi ayrı tutamaz. Çünkü aşkın gerçek sevgisi asla bitmez, sonsuza dek canlı kalır. seninle o gece yolda yürürken göz göze gelip mühürlendiğim zaman gibi her şey değişti benim için bir anda beni bu gezegende ayakta tutan yerçekimi değil sen oldun.
  Birlikte olmaya devam edemeyeceksek bazen yaratıcıyı sorguluyorum acaba neden karşılaşmamızı istedi veya bizi neden orada bir araya getirdi.
  Belki ben senin hayatının bir bölümünde yer aldım ama sen benim hayatımın tamamıydın ben hiç kimseye senin gibi bakamadım senin bana baktığın gibide kimse bana bakmadı ben de hissetmedim kimsede bakışların ardında o kalbimin en soğuk noktasının bile titremesini keşke senin kalbini de ben titretebilseydim o soğuk yerlerdeki buzlar alevlerin közü ile kavrulsaydı ve özgürlüğe ulaşabilseydiler.
  Kaç gündür susuyorum elime telefonu bile almıyorum . Eğer susarsam beni sevmeyi hiç bırakmayacakmışsın gibi geliyor oysa sustukça ben sana deli gibi susuyorum, içim çağlıyor ve deliriyorum sana karşı kadınım. Birlikte değilsek hayatın ne değeri olabilir ki benim için diyorum. Belki çok güzel bir zekaya sahip olmak hoş bir duygu gibi gelebilir ama ben bu zekaya değil de senin kalbine sahip olup ömrümü gözlerinin içerisinde yaşlandırma eğilimi içerisindeydim.
  Hala her sabah uyandığımda istediğim ilk ve tek şey senin kokunu içime çekip seni uyandırıp gözlerine bakmak ve yüzünü görüp günaydın demek evet ben bunu deli gibi istiyorum. Dünyada herkesin parmak izinin farklı olması kimsenin sana benim gibi kimsenin de bana senin gibi dokunamayacağını bilmenin en büyük kanıtıdır ben her sabah sana sarılmış gibi uyanıyorum ve ismini sayıklıyorum olduğum yerde boş duvarlara.
  Hayatta sen zor olan şeylerden birini yaptım ben birinin beni sevmesine izin verdim. Merak ya işte çok merak acaba sen bana bu cesareti gösterdin mi bana karşı seni severken o koyduğun sürekli kalkanları kıraken deli gibi yorulmamı seyrederken sürekli bir kalkanın ardında bana yeni bir kalkan çıkartman bu izni verdi mi acaba diye kafamda dönüp duruyor. Ben bir okyanusu dudaklarından öptüm aşkım senin o okyanus bakışlarında kaybolurken okyanusun ortasında ne olacağımı bilemeden kala kalacağımı bilerek ben seni öptüm arafta işte bu kadar deli gibi sevdalıydım ben sana.
  Oluyor bu, Hayat işte olabiliyor hatalar ve karşılığında pişmanlıkları çekiyoruz. İnsanlar kusursuz değildir, hata yaparız, tökezleriz, takılırız, bazılarımız yıllarca esir olarak tutulur. Sonra da hayatta mutlu olabilmek için ikinci bir şans elde ederiz ve bu fırsata sıkı sıkıya tutunuruz. Aldatılmış olsak da, olmasak da tutunuruz. Çünkü artık neyin önemli olduğunu biliyordum ben. Neyin kıymetli olduğunu biliyordum ben. Kim ne düşünürse düşünsün bu hayatta ufacık bir mutluluğa tutunmaya değer olacağını biliyordum ben artık.
  Senin yanında her şeye yeniden baştan başlama fikri ilk başta beni çok korkuttu. Yeni bir ev, yeni bir aile, yeni dost olmaya çalışacağım insanlar, yeni bir iş, senin için bütün hayatın mükemmel olmasını sağlamaya çalışmak beni korkuttu içten içe delicesine ama sonra anladım ki sen bana korku değil cesaret veriyormuşsun meğer her şeyde. Benim için cennet bahçesinde yaşamaktı en başta sen zannettin ki her şey sex ben sana bunu anlatamadım insanın sevdiği kadını sürekli olarak arzulaması suç değildi ki bunu anlatamadım bunun sadece aradaki o güzel ten uyumunun olduğunu anlatamadım, seni tekrardan kadın olarak hissettirmenin suç olduğunu düşünmedim ben yada sürekli olarak seni seviyorum demenin inançsızlığın göstergesi olduğunu düşünmedim ben içimden ne geliyorsa onu yaşadım ben, senin yanında heyacanlanmanın ve bunun sonucunda sakarlığımın artmasının bunun sonucunda olan şeylerde kalp kırılmasının gerektiğini düşünmedim ben senden kıymetli bir şey yok diye düşündüm o şarap döküldüğünde veya bira döküldüğünde senden daha çok üzüldüm ama hiç bir zaman kalp kırmayı düşünmedim olsun aman ne olacak sevdiğimden kıymetlimi diye düşündüm bunun suç olduğunu düşünmedim ben. Tüm cevapları bilmeme gerek yok fikrine alıştırdım kendimi ama bunun sonucunda bilgisiz ve aptal diye nitelendirileceğimi düşünmedim ben. Sadece seni çok sevdiğimi, senin de beni çok sevdiğini kızımızla birlikte her şeyin üstesinden üçümüzün geleceği fikrini benimsedim ama bunda da onun benim kızım olduğunu düşünmenin suç olduğunu düşünmedim ben.
  Ben sadece seninle bir ilişki yaşamaya çalıştım biri ile birlikteyken danışmadan kendi başına karar verme hakkın yok dedim sen karışamazsın buna dedin, biri sana mesaj attı bende cevap verdim bunu da sır gibi saklarım diyemezsin bunu paylaşmak zorundasın dedim kızdım adama da kızdım sen ondan özür dilerim dedin diyemezsin bir ilişki yaşarken öyle bir hayatın olmayacağını anlamadın sen. Hayatını biri ile paylaştığın zaman onunla konuşmak zorundasın hem de her şeyi anlatmak zorundasın, onunla beraber düşünürsün, onunla beraber karar alırsın, ona sözlerinle sadık olursun, o bekar özgürlüğün olmaz artık.
  Hayat korkutucudur. Sen bir anda o gün soğuktan ölebilirdin senin yanında yaşaman için ben savaş verirken, ben de ölebilirdim bir yerde bulunmamış olup hastaneye götürülmemiş olmasaydım. Ama hayat çok kıymetlidir. Bizi mutlu eden her şeyi yaparak geçirmeliyiz onu, sınır koymadan yaşamalıyız. Mesele hayatını bankada masa başında, yatak odasında veya elinde bir kadeh rakı ile bir plajda geçirip geçirmemen değildir. Geri dönüp hayatına baktığın zaman önemli olan tek şey; Hayatını sevdiğin insanla birlikte sevdiğin bir gün geçirdin mi? demektir. Sevdiğin insanla beraber hiç mutlu muydun ? demektir.
  Bu güzel, bazen korkutucu, karmakarışık hayatın tadını sevdiğinle birlikte çıkarttın mıdır? demektir. En önemli şeylere tutunmak için sevgide ve aşkta elinden geleni yaptın mı acaba? demektir. İlişkiler karmakarışıktır. Oyun oynarken yaralanabilirsin veya kenarda durup hiç bir şey yapmadan da yaralanabilirsin. Gerçek aşk herşeyi atlatır. Kavgaları atlatır. Tartışmaları atlatır. Fiziksel ve ruhsal bütün yaralanmaları atlatır.
  Senin yaptığın kötülükler de bile ben senin omuzunda ağlamak istedim her zaman. Bazen tam uyanıkken bir hayal görmeye başlıyorum hiç uyumasamda uyuduğumu görüyorum ve bir sabah uyanıyorum saçların parmaklarıma dolaşmış vaziyette sen çözmeye uğraşırken seni öpüp tekrardan gözlerimi kapatıp uykuya dalıyorum sonra hayal gerçekte yer buluyor hıçkıra hıçkıra katıla katıla ağlıyorum yanımda sen yoksun diye. Merak edicek olursan evet özlüyorum seni hem de yıldızlar kadar, hem de gökyüzü kadar, aldığım nefes kadar özlüyorum seni kadınım.
  Senin saçının, kaşının hatta ve hatta kirpiklerinin her telinde bir başka mucize yatıyor. Sen kadınım, sen hayatıma girdiğinden beri içimde kuruyup gitmekte olan ağaçlar şimdi renk renk çiçek açıyor.Ve sen kadınım, sen benim hayatımda olduğun sürece içimde büyüyen ağaçların dalına kuşlar, çiçeklerin üzerinede bal arıları konmaya devam edecek.
  Bak sana diyorum! Bu sokaklar bizim için var. Seninle el ele yürümek için var. Seni sinir edip yalandan elimi bırakmaya çalışasın diye var. Bütün bitkiler biz nefes alabilelim diye var. Ve öpüşmek için boş ve karanlık ara sokaklar var… İkimiz sarılırsak bir oluruz; buna inan… Bırak biz yaramaz çocuklar olalım seninle. Nasılsa bitecek aldığımız nefes. Ama seninle bitsin her şey; seninle başladığı gibi… Yorulursak uyuruz sarılarak. Bir tek ayrılığa gelemem. Sen hep benimle kal. Gündüz güneşim, gece mehtabım ol. Benden ol, bizden ol… Sen gel hep sol yanımda ol…
  Aşk bir garip yolculuktur. Birlikte yürümektir. Birlikte nefes alabilmektir. Ondan vazgeçmemek, vazgeçememektir. Aşk aslında insanı bambaşka biri yapan bir duygudur. Ben bunları sana aşık olduğumda öğrendim. Ben aşk nedir sende gördüm. Ben senden ayrı kaldığımda nasıl nefesimin kesildiğini sende anladım. Ben aslında tüm duyguları sende tattım. Şimdi düşünüyorum da sen olmasan aslında bende olmam. Nefesim oldun, ruhum oldun, mutluluğum oldun. Beni ben yaptın. Sana olan aşkım bana yaşamayı öğretti. İşte bundan dolayı aşk bir garip yolculuktur. Sen olmasan ben yolda kalırım. Sen olmasan ben çaresiz olurum. Beni çaresiz, beni nefessiz, beni sensiz bırakma bir tanem.
  Ben neden üzüldüm biliyor musun çünkü ben sen gittiğinde ömrümü, hayat arkadaşımı, sırdaşımı, dostumu, iyi yanımı, en huzurlu zamanlarımı geçirdiğim kadınımı kaybettim ondan dolayı bu kadar üzüldüm ve dayanamadım.
  Sen birini sevmeyi ne sanıyorsun, öyle karşısına geçip seni seviyorum demek mi sevmek.
  Sen onun karşısına geçip onu mutlu etmeye çalışmıyorsan, senin için önemli bile olsa bir şeylerden vazgeçmiyorsan neye yarar sevmek.
  Bence birini sevmek onun yüzünü gülümsetebilmektir.
  GÜL AŞKIM HADİ GÜL AŞKIM Gülümsemenin sende mucizeler yarattığını hatta gülümsediğinde sol yanağında oluşan gizli gamzenin sana çok yakıştığını, saçını sağ tarafına doğru düşmüşken elinin tersiyle alıp sola doğru yatırmanı ve teninin kokusunun ne kadar muhteşem olduğunu sakın unutma bunlar seni özel yapan şeyler…
  Seni hep izlerdim meleğim sende bana sinir olurdun ya işte onun sebebi sadece benim bildiğim bir şey olsun diye idi. Sırtındaki xxxxxx tane beni o sebepten saydım ben geceleyin sen uyurken… Hayatına giren herkes senin hakkında bir şey biliyordu genel şeylerdi bunlar saçının rengi, gözlerinin rengi, nasıl güldüğün, bakışlarının nasıl olduğu, belki de benim gördüğüm gizli gamzeni bile gören biri veya birileri olmuştu hayatında ama o sadece bana aitti sadece benim ve ben sana anlattığım için senin bildiğin bir şeydi…
  Bu arada doğumgünü hediyen bende istediğin zaman getirebilirim sana senin için hazırlatmıştım zaten onu senin için senin parmağına uygun olarak hazırlattırdım hep sana sürpriz demiştim ama doğumgünü hediyen şimdiden hazır demiştim hatırlarsın bunu kesin olarak. O hediye sana benim bir aile yadigarımdı seni o kadar çok seviyorum ve istiyordum ki bana beni yetiştiren insanlardan hatıra kalan tek şeyi anneannemin evlilik yüzüğünü ölene kadar parmağından çıkartmadığı yüzüğünü sana ilk doğumgününde hediye edecektim. Ağustosun ondokuzu pazara denk geldiği için ben kendi iznimi ona göre ayarlamıştım zaten yirmiside bayram olduğundan bayramla birleştirip seni sadece bizim olacağımız bir yerde tatile götürmek ve sonrasında da sana o yüzüğü vermek gibi bir niyetim vardı zaten senden başka birinin de parmağında görmek istemiyorum onu o senin için hazırlandı seni çok seviyorum meleğim unutma bunu oldu mu saçlarında papatyalar varken unutma bunu.
  Çiçeklerimizi sulaması için her zaman kontrole gidiyorum bahçıvanla görüştüm onların solmasına gönlüm razı gelmedi, ilgilendim onlarla sürekli olarak açmayan papatyalar bile açtılar görmelisin ne kadar güzel olduklarını senin gibiler onlarda masum kırgın ve hüzünlü…
  Sen benim sen de ilk tattıklarıma hiç inanmak istemedin anlamadım bende sorguladım gecelerce gene bulamadım sebebini anlatamadım o ten uyumunu, sevgiyi, sıcaklığı, arzuyu, horlamanın bile bana ninni olarak gelmesini, gözlerine bakıp gözlerimi kapatıp kalp atışlarının tınısıyla gecenin karanlığınada kaybolup seninle rüyalarda buluşmak üzere kaybolduğuma sen hiç inanmadın.
  Ben her gece bir elimi kalbine, diğer elimide göbeğine koyarak uyudum bir mucize olsun diye dua ederek uyudum sen zannettin ki ben baba olma eksikliğini hissediyorum bana dedin kaç gece git baba olmak için birini bul onunla yaşa ama sen anlamadın ki ben kızımızı havaalanında uğurlarken ona sarıldığım zaman bile senin kokunu duydum meleğim. Sana benzemeyen, kıvır kıvır saçları olmayan, senin gibi mimikleri olmayan, senin o büyüyen karnını göremediğim, aşerdiğin zaman o senin istediğin herhangi bir şeyde bana aşkım şunu canım çektileri duymadan geçireceğim bir hayat istemiyordum ben bunu anlamadın sen bir mucize olsaydı eğer olsaydı senden olması için dua ettim yoksa da ne yapalım dedim hayat her zaman her noktada tam olamaz ki ben geç buldum keşke daha erken davranıp onu daha önceden hayatıma soksaymışım diye kendime hayıflanıp durdum ama bunu bile anlamadın sen veya anlamamazlıktan geldin. Aslında sadece şunu düşünsen bile anlardın sevgimin sana karşı ne kadar sonsuz olduğunu kardeşin ne kadar çok baba olmak istiyor babalığı yaşıyor ama gene de kendi kanından olsun diye çaba gösteriyor bir erkek için o duyguyu yaşamak paha biçilmezdir ama ben seni seçtim bunun yerine aileme bile inşallah kızkardeşim size bir torun verir benden ümidi kesin bile dedim…
  Yanlışlarımız oldu sevgilim ikimizinde oldu ben sana kesin cümleler koyamadım hatam buydu benim bir kere bile şunu diyemedim yahu ne arkadaşları biz daha ilişkimizin başındayız biraz kendimize doyalım sonra arkadaşların bilmem kaç senelik oradalar biraz da senin keyfini ben çıkartıyım beraberliğimizin keyfine beraberce varalım diyemedim sana. Bir sinema bile benim için değerliydi diyemedim benim gitmek istediğim filmlere haydi biz kızlarla gidiyoruz dediğinde sesimi çıkartmadım beraberce gidebilirdik sen öğle yemekleri öğleden sonra kahvelerini arkadaşlarınla geçirip sonrasında sevgilinle geçireceğin zamanlara fırsat ayırabilirdin ama olmadı hep ben kızlarla çıkamıyorum eğlencelere gidemiyorum ben şunu yapamıyorum ben ben ben ahhh o benlere biz diye başlamanı o kadar arzu ederdim ki sana söylemedim hatalıyım işte.
  Sonrasında adam dediki hatun beraber şöyle sallana sallana bir güneşin batışını beraber izlemeye çıkalım yürüyüş yapalım. Yahu bir kerede bu laf denince olmaz çok yorgunum çıkmasın ağzından her daim bu laf söylenince evde ölümüne yapılan bir temizlik ve aşırı yorgunluk sonrasında evde oturup uyuma modu yahu ben sadece bir yürüyüş istedim sen evin ağzından girip burnundan çıktın bana söyle ben sana yardım edeyim hepsini bir güne sıkıştırma bak hayatım kolun ağrıyor yapma meleğim yok söz dinlemek yok ve süper laf söyleyip kalp acıtmalar millet şu anda manikür ve pedikür yaptırıyor saç yaptırıyor ben bahçe yıkıyorum yahu allah belasını vermesin o bahçenin git yahu bırak o bahçeye kıran girsin git sen keyfine bak diyemedim ya yuh bana vallahi yuh bana bunu her seferinde kendime söylerim ve bunlar karşısında susmak ve laf söylememek aslında buda benim en büyük hatam oldu bu olay karşısında sözümü dinletememek sana…
  Sonrasında kalktın bana tecavüzcü dedin ve bana dedin ki benim bedenim benim vucudum buna dokunmak için izin alacaksın yahu insan sevgilİsine erkeğim kocam dediği kişiye böyle bir şey der mi ben bunun karşısında da içime attım buda benim büyük hatalarımdan biri oldu…
  Damatlık ben ne yapayım damatlığı ayıptır söylemesi nereme ne edicem ben o damatlığı neden saklıyım ayrıca anlatamadım sana hiç ama hiç haberimin bile olmadığını ben sana en iğrenç sırlarımı açıkladım neler yaşadığımı bile anlattım ben bunu neden saklayayım hiç aklına gelmedi mi acaba bu adamın bunla ilgisi yoktur diye ben senin geçmişten kalan her şeyini sakladığını yok şunu şurada giydin bunu burada giydin bunu hangi sevgilin sana neyi hediye etti diye bir şey bile sormadım sana ve sana hiç o şekilde ağır laflar ve hakaretler etmedim ve hiç bir şekilde senden bir şey saklamadım ben senden korkmuyordum ki ben sana deli gibi aşık seni deli gibi seven delinin tekiyim neden öyle bir şeyi sana karşı saklayayım damatlık bu yaktım gitti aslında buda büyük hatam dı benim hiç laf dememek ve sürekli özür dileyip altta kalmak hiç suçum olmadığı halde….
  Sevgililer gününde gelen o mesajda hemen sesimi yükseltmem lazımdı sustum gece bozulmasın diye ama nasıl olurdu başka bir erkekten gelmişti o mesaj ve sevgilimin bana göstermesi gerekiyordu bekledim güvenip bekledim yahu dangozun biri bana mesaj atmış bilmem kaç sene peşimden koştu bende yüz vermedim diyeceğine, ben ona cevap verdim erkek arkadaşım var diye bana söyleyip mesajı gösterseydin alllah derdim off be daha ne isteyeyim dünyada benden şanslısımı var derdim sonrasında ben adama telefon açıp adama giydiriyorum sen bana ben onu arayıp ondan özür dilerim diyorsun allah aşkına bu söylenir mi yahu daha sonra da ağız değiştirip benim sevgilim var diye mesaj attım diyorsun meleğim mesajları siliyorsun sonra ben demeyecekmiyim acaba sana bir mesaj silindiyse acaba şimdiye kadar kaç mesaj silinmiştir yahu ben beş yaşında çocuk muyum sence acaba bir düşünür müsün sen fakat ben gene sevgime sığındım oldu bitti hatalar olabilir ileride düzelicek ben buna inanıyorum dedim gene hatalıyım orada gene hatalıyım işte.
  Sonra sen dedin ki gençlerle olursun benim gözüm senden başkasını görmüyordu sen bunu bile anlayamadın sabah seni uyandırmaya çalışan sevişmeye çalışan bir adam akşam eve gelince seninle sevişmeye çalışan bir adam dışarıda senin elini tutmaya ve gezmeye çalışan bir adam bir ortama girince sana dokunmaya ve öpmeye çalışan bir adam sürekli hayatında sen olan bir adam sen bunu bile anlamadın bu adamın son noktası olduğunu seni izlemekten bile keyif alan bir adam olduğumu saatlerce sana sessizce baksa bıkmayacak bir adam olduğumu anlamadın. Hep bir yerde bir sorun, yok elini tutamam annen yaşındayım yok utanırım çıtırı alıp geziyor derler, bilemem ne derler, zırt derler, pırt derler. Yahu bırakıp sınırsızca yaşayalım bu aşkı diyen sen sonra gene her yere sınır koyan sen ve daha sonrasında salak olan ben, buna engel olamadığım için hatalı olan ben. Evet burada da hatalı idim seni durdurmadım engel olmadım ne söylüyorsun kendine çeki düzen ver yoksa bu iş olmaz diyebilen olamadım hatalıyım bu konu da haklısın…
  Sonra kalkıp gecenin körü uykudan uyandırmalara kızmalar bağırmalar çağırmalar yahu bütün gün senin ev senin hayat senin istediğin zaman uyu istediğin zaman kalk sana ne karışan var ne de sana herhangi bir laf diyebilecek olan neden bunu yapıyorsun sağdaki kanepeye mi yattın solda ki kanepeye mi yattın diyen yok gündüzleri sana. Gece uyandığımda uyandırsam seni kalksan bana öyle uykulu uykulu baksan, sana sarılsam öpsem, kahve getirsem biraz laflasak birer sigara içsek ne olurdu ha kalp kırmaktan daha önemli değil miydi evet önemliydi ama gene ben karışmadım gene sustum ve içime attım gene hatalıydım. Yahu pazar günü gideceğimiz hiç bir şey yok tavşanlar gibi sevişsek ne olurdu ne olacaktı sonradan temizlik yapsak olurdu bence daha sonra iki elden yapabilirdik veya yapmazdık hangi mecburiyetimiz vardı yoktu hiç bir şey yoktu ama gene laflar bahaneler ve bir sürü acı.
  Her daim eve gelirken yok telefon et demeler insan kendi evine gelirken neden telefon eder yahu isterse gelir isterse gider sen zannediyor musun ki ben seni izlemek istesem yapamayacağımı mı zannediyorsun veya sana güvenmediğimi düşünüyorsun. İsteseydim rahat bir işim var derdim ki ben bugün bir kaç saat yokum denilen tek şey okey olurdu sonra gelirdim izlemek için bir sürü yer vardı oraya geçerdim oradan bakardım ne haberin olurdu ne de başka bir şeyi bilirdin ama yapmadım her daim sana güvendim bunu da anlamadım buda hataydı bunu sana anlatamadığım için hatalıydım veya gerizekalı gibi acaba ne saklıyor diye düşünmediğim için tabi ki hangisi bilmiyorum…
  Her daim bir telefon kırma çabası içersinde oldun ayrıca bakmadım dediysem inandıramadım sana bir türlü yahu bakmak istesem sen deli gibi horlarken ben çoğu zaman zaten az uyku uyuduğum için bazı geceler hari o zamanlar ölü gibi uyuyordum giderdim alırdım telefonu ne gelmiş ne gelmemiş bakardım sonrasında da yerine bırakırdım ama yapmadım sende bana sürekli saklayanların da karşısındaki salağa inandırmak için söylemiş olduğu bir sürü fasafiso laf söyledin bana bir inandırma çabası içerisinde çabaladın durdun. Ben bir ilişkiye girdikten sonra herkesle o ilişkiyi keserim atarım felan filan sen beni facebookta ilişki pozisyonuna bile sokmadan instagramımdaki kızlar yüzünden sinir ve kıskançlık krizleri geçiren sen ve ben sana hiç bir şey demeyen gene ben yahu ben daha senin takipçilerin kim facebookta kimler var arkadaşların kim bilmeyen gene ben bir gün senden facebook şifresini bilgisayarda açalım dedim sen bana dedin ki yok bilmiyorumda benim şurada kayıtlıda mailimi hatırlamıyorumda yok su damladıda yok cemre düştüde yok siyahtı yok beyazdı gibi sürekli bahaneler daha sonrasında ise bilgisayardan girilmiş bir facebook görüntüsü sayesinde benim aklanmam.
  Sonrasında sanki bilmiyorum gibi mail adresini bilgisayarda kapatmalar bu sayade ne yaptığımı geçmişi bilemeycek diye bilgisayarın geçmişini silmeler aşırı komik davranışlar daha önceden de aşırı derecede ıslanma ve boşalmayı araştırmanı biliyordum merak işte ne yaparsın ütü yaparken karşına mal gibi bir şey öyle salak bir sex oyuncağı çıkınca acaba ne oldu diye merak edip bakıyorsun işte bunları sana söylememem hataydı benim bunlara gülüp geçmem ve benim aşkım sevgimden dolayı bir laf dememelerim hatalarımdı işte benim.
  Bana eski sevgilinin adını söylüyorsun sonra onunla çıktığın gezileri anlatıyorsun senin süper über arkadaşın benim karşımda o kadar saygısızca sizin çıktığınız gezilerin ne kadar süper olduğunu anlatıyor ben aklıma gelmediği için bir süpürge aldım diye dünyanın en kötüsü oluyorum doğru diyorsun o gün o masayı bırakıp çıkmam gitmem lazımdı yapmadım hatalıydım senin sevgilinin vize ile gitme probleminin olduğunu biliyorsun yok mavi tur yok şu yok bu diyorsun senden beklerdim ki bizim o zamanlar başka planlarımız var bizi bu planlara dahil etmeyin inşallah seneye tekrardan öyle bir şey yaparsak bizde katılırız aranıza diye ama yok sen zaten beni orada yok sayıyorsun yahu biraz saygı demeliydim ben yahu biraz saygı demeliydim ama gene ben sustum ve içime attım gene buda hatamdı benim…
  Hep benden ispat istedin de hiç neden kendin vermedin diye sordun mu kendine ben şimdi bir sordum neden istemedim diye sonrasında cevabımıda buldum sevdin mi gerçekten aşık olup sevdin mi inanacaksın güveneceksin ve koşulsuz sınırsızca arkana bakmadan sevdiğinle el ele koşacaksın hayatta belki de bu sebepten dolayı ben hiç ispat istemedim senden ve hep sana inandım…
  Arkadaşlarım dedin ağladın kucağıma uzanıp ben senin saçlarını okşarken hiç düşündün mü acaba hayatlarında birileri olmuş olsaydı ne yaparlardı ben sana ufak bir örnek veriyim hani Petek Hanımın hayatına bir beyefendi girmişti Seymen Bey ve onunla tek başlarına sinemaya gitmişlerdi kimseye bakmadan sadece gitmişti işte biraz da bizi düşündüm sadece senin yapmadıklarını neyse boşver seni yanlız bırakacaklarını biliyorum bende benden duymamış ol sen en iyisi….
  Yatak sular seller gibi oldu ben çarşaf yıkamaktan ütü yapmaktan helak oldum dedin durdun sular seller gibi olsa ne olacak biz o günleri bir daha mı yaşayacağız zamanın geriye çevrimi var mı acaba hiç düşündün mü bir daha o anların keyfini yaşayabilecek miyiz bırak koyver gitsin diyemedik ama buda benim hatamdı seni deli gibi istemek seni kadınım olarak görüp sana kadınlığını hissettirtmek benim hatamdı haklısın…
  Meleğim sen beni erkeğin olarak gördün mü hiç acaba merak ediyorum gerçekten düşün ve bana bir cevap ver yatakta gördün belki hayvan olarak bile gördün ama dışarıda bütün kararları sen aldın beraber aldığımız bir karar oldu mu bir yere giderken sen ne dersen onu yaptık bunda da hatam vardı benim bir ilişki böyle yürümez hayatım demeliydim evet buda benim hatalarımdan biriydi
  Gece klubünde arkadaşlarının yanında en keyif alan hayatla dalga geçen ve oynak olanın sen olduğunu söylemem lazımdı bunun dışında da hayatım senin bir erkeğin var artık böyle ol ama benim yanımda ol bensiz olunca burası dünyanın en boktan ülkesi az oynak karı görünce herkesin siki çadır kuruyor ve masanın en oynağına asılıyorlar tamam belki sen buna müsade etmezsin ama ben bunu duyarsam çok üzülürüm ve kaldıramam demeyi sana anlatmam lazımdı bundan önceki bekar hayatının olmadığını sana anlatmam lazımdı bekar hayatında bunlara izin vermesen bile bunları yaşamak istemediğimi o adamın masanın kenarında göz ucuyla sana bakmasının bile benim tüylerimi diken diken ettiğini seni deli gibi kıskandığımı ve bundan keyif alarak seninle olmayı seçtiğimi seni deli gibi sevdiğimi anlatmam lazımdı ama bunu nasıl kırmadan sana anlatacağımı bulamadım ve sana bunu anlatamadım buda benim en büyük hatalarımdan biriydi.
  Evet belki mali gücüm yeterli değildi ve doğru diyorsun arkamda hiç bir şey bırakmadan gelmiştim en azından kuyruk yoktu beş kuruşum yoktu ve eşekler gibi çalışıyordum kazandığım bütün parayı evimize yıktım ben her şeyi gidermeye çalıştım sana dedim ki benim yettiğim yere kadar ben götürürüm sonrasında bana destek olursun hayatım ben senin suratın buz gibi kestiği zaman cüzdanında o parayı bulduğun zaman sana ne demek istediğimi anlatmış olmayı diliyordum ve bunu anladığını düşünüyordum fakat sen hamam işletimcisi yaptın beni elektrik sayacını kendime bile bağladım ben çamaşır bulaşık hepsinin de derdine düşünce diyemedim sana bunu söylemeninde bir adabı vardır diye buda hatamdı benim uzatırsın faturayı hayatım bak bu kadar elektrik gelmiş öde bir tanem dersin su faturası bu gelmiş öde hayatım dersin dersinki ben adam olarak onu ödeyemez isem o zaman laf söylersin keşke o zaman bana deseydin ben bu hayatta sürekli olarak senin başına kakacağım bunları senin aldığın nefesi sana dar edeceğim ben deseydin işte benim bunda bile bunu ben sana demiştim sende kabul etmiştin diyip sana bir laf söylememem gene benim hatamdı bir ilişkinin nasıl olması gerektiğini sana anlatamamışım ben her şeyi baştan konuşma olayı olmasına rağmen sana anlatamamışım hatam büyük haklısın hayatım diyecek bir şey yok…
  Sordun bu evde kaç karı siktin bunların hatırası için mi beni buraya getirdin benim üzerimden oyun mu oynuyorsun ben gene yahu kadınım ne diyorsun ben hayatımda sana gelene kadar kapalıydım dedim inandıramadım seni bırakmalıydım çıkmalıydım kapıyı çarparak oturup düşünmeni sağlamalıydım ben ne diyorum diye tek başına kalmalıydın yalnızlığınla ve söylediğin cümlelerinle hayatı ve geleceği düşünmeliydin bensiz olmayı düşünmeliydin ne kadar acı verici olduğunu düşünmeliydin bu şekilde olunca yanlızlıkla hayatını idame ettireceğini düşünmeliydin seni sevmekten başka derdi olmayan bu adamı bile yok ettiğini delirttiğini sana göstermemlazımdı bunu yapmamanı anlatmam lazımdı beceremedim ben yapamadım seni yanlız bırakamadım kıyamadım sana buda benim en büyük hatalarımdan biriydi.
  Aslında Cost Benefit açtığın hayatta benim en büyük hatam ise sana destek olmaya çalışmaktı benim yan gelip yatmam keyfime bakmam hiç bir işin ucundan tutmadan öküz gibi kendimi semirmem lazımdı gene yapmadım buda hatam bence haklısın hayatım benim hatalarımdan biride bu bence…
  Gerçekten sevdin mi diye soramıyorum kendime biliyor musun… Çünkü ben inandım her zaman beni sevdiğine beni önemsediğine sana güvendim her an her zaman. Kendi kendime sen duymadan uyurken ağladığım çok gece oldu benim senin görmediğin.
  En çok nerede kırıldım biliyor musun? Tabi ki bilmiyorsun gözyaşlarımı tutmakta zorlandığım en zor yer kızımızın balkonda bana söylediği o cümleydi ben olsaydım çoktan kaçıp giderdim o beni o kadar acıttı ki sana anlatamam… Sonrasında ya çok sabırlı adamsın ya da annemi çok seviyorsun dedi ya orada işte biraz toparlandım ve hıçkırıklarıma mani olarak seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya çalıştım ona…
  Hani Ayça’nın doğum günü olurda gidersin beraberce yemek yersin yahu sen artık hayatında birini taşıyan bir insan olarak eski kocana hayatında bir kapıyı artık açık bırakmamalısın demeyi beceremedim sana bunu deli gibi anlattım sonunda o doğumgününe gitmeyi düşünmeyerek biraz olsun anladığını anladım ama gene söylediğin adamın hali ne oldu seninle tanışınca lafı ile gene sen koydun son noktayı göğsüme gene sana anlatamadım buda benim en büyük hatam oldu sana karşı sevgimden sustum sustum ve yutkundum ve lokmalar hep büyük geldi bana.
  Ve o tablo bana göstermeliydi nerede olduğumu ben gene anlamadım buda en büyük hatamdı o tabloyu alıp camdan aşağıya sallamalıydım ama yapamadım kıyamadım sana senin orada gözlerini doldurmana dudak bükmene kıyamadım ben ama kıymalıdım bu evde sen yaşamıyorsun ben yaşıyorum dediğin zaman kıymalıydım sana gene hatalıydım gene çekildim geriye o tabloya her gece baktım durdum üzüldüm bir daha baktım durdum gene hatalıydım gene bekledim durdum.
  Kızımızın arabada giderken sana söylediği cümleden anlamalıydım aslında senin gözünden hayatın benim için nasıl olduğunu görmeliydim duymalıydım bunu fakat ben gene gözümü kapatıp kulağımı kapatıp durmamalıydım harekete geçmeliydim buda benim hatamdı sen bizim evimiz demeyi bile içinden geçirmeden yaşanılmazdı benim evim benim eşyalarım derken sustum düzelicek alışacak dedim evimiz için ben her gün her zaman bir mağazaya girdiğim zaman beraber içeceğimiz aynı kadehten baktım dikkat ettim buna beraberliğin bize nasıl yakıştığını anlaman için ama sen bunu bile onu aldığım zaman anlamadın bunu sana anlatamamakta benim büyük bir hatamdı.
  Ben bu aşka geç kalmadım tam vaktinde bu aşkın içindeydim. Ama sen hep arkadan gelmeye çalıştın ama geç kaldın Ben ben ben çıktı hep içinde bir ben ben. Sana öfkeni bırak dedim aşkı sınırsızca yaşıyalım dedim sen hayır dedin olmaz dedin eğer sen biraz daha öfkeni bırakıp az ben diyebilseydin biz gerçekten biz olabilirdik belki meleğim, belki de bu kavgalar öfkeler olmazdı, tartışmalar oldurdu tatlı tatlı kapışmalar ama bu öfkenin yakması olmazdı be meleğim ikimizde de bu öfke keşke olmasaydı diye düşünmediğim bir an bile kalmadı okyanus bakışlım her an bunu düşünüyorum.
  Hatalarım sadece ilişkimde senin için, aşkım için ve sevgim için verdiğim özverilerimdi benim. Gene olsa gene yaşasak pişman olmadan gene veririm sana bu özverilerimi ama bu sefer konuşarak sana anlatarak içime atıp atıp içimde biriktirerek değil her şeyi anlatarak haykırarak hiç değilse bundan sonra bir şey birikmeyecek çünkü en büyük hatamı da anladım özverilerimin ne olduğunu sana anlatmamak senin öfken karşısında kendimi savunmak için benden çıkan ve berbat olarak hissetiğim o anlar. İşte bu benim öfke nöbetlerimin sana karşı olan çıkışı olmasın ve içimde bir şey kalmasın diye sana bunları anlatmak istedim meleğim.
  Ben senin benim için yaptıklarını hiç bir zaman unutamam hemde hiç bir zaman çok nadir olan bir şeylerdi benim için. Vicdanım bu konuda çok rahat en azından sana yalan söylemedim, sevgimi sınır koymadan yaşadım seninle çoğunlukla mutlu ve huzurlu oldum gözlerim tekrardan güldü. Seni çok sevdiğimi sakın unutma nefesim ve eğer istersen ben varım geleceğimizi düşün gerçeklerin yanında hayalleride kur biraz aklında, düşün nadir olan sevgimizi ve birbirimize olan arzumuzu isteğimizi karşı koyulamayan çekimi yeni baştan sıfırdan geçmişin kötü anılarını unutarak gerçekten tüm gerçekliği ile bu hayatı istiyor musun bir düşün. Ben bunu çok düşündüm ve istiyorum seni, ne olursa olsun senin yanında olmayı sen bana engel koymadıkça sonsuzluğu o zamanlarda bile ruhumla ve düşüncelerimle yanında olmayı seçiyorum meleğim.
  Artık sen düşün
  Bu ilişkide gelecek yılları istiyor musun?
  Beraber yaşlanmayı istiyor musun?
  Birbirimizi affetmeyi istiyor musun?
  Hayatında olmamı istiyor musun?
  Tüm gerçekliği ile bir ilişki yaşayarak sınırlar koymadan ilişkinin gerektirdiği gibi ilişkimizi yaşayarak birbirimize önem vererek çevreyi insanları arkadaşları düşünmeden birbirimizin kıymetini bilerek birbirimizi kırmadan acıtmadan sadece sevgiyi düşünerek sınırlar çekmeden birbirimiz için orada olduğumuzu bilerek yaşayabilir misin?
  Düşün sadece hemen cevap verme sadece düşün ben senin için burdayım ve bekliyorum seni…
  Ben her doğan güneşe senin adınla sesleneceğim ve sana aşık olarak uyanacağım bunu sakın unutma bu kalp sadece senin için çarpıyor meleğim ben seni kalbimle çağırıyorum eğer sende beni kalbinle çağırmayı istersen. Seni her zerremle seviyorum kadınım…

  1. senin yanında ferhat kerem bunlar gibi ne kadar varsa tarihe geçmiş hepsi halt etmiş dostum emeğine yüreğine sağlık çok güzel paylaşım

  2. Kurhan hepsini okumadım ama bu kadar vakit ayırdığına göre sen haklisen abem allah sabır versin ama bu yazıyı yazmişsen eğer çok sabirlisen demek

 33. Ey yar ellerimi tutan ellerin cennete götüren rehberim olsunn… seni çok seviyorum fatihimmm :-* ♥♥♥

 34. 26.03.2018
  MAŞALLAH AMAN NAZAR DEĞMESİN👅
  BENİ SAKIN BIRAKMA HAYATIMMM💋
  SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ DAHA BUNU YENİ FARKETTİM CANIMIN İÇİ ÖMRÜM BENİ SAKİN BİRAKMA HAYATIMIN TEK GERÇEĞİ ALLAHTAN YANIMDASIN İYKİ SENİ SEVMİŞ İYKİ KIYMETİNİ ANLADIM… BANA TEK KIYMET VEREN SENDİN ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM💞SANA TAM TAMINA BU SAATTE AŞIK OLDUM… M💖Y AŞKIM MERTCANIMAA💞

 35. Ben not bırakmayı beceremem, sen aklında tut olur mu ‘Seni seviyorum.’ Seni sevdiğimi belli etmek için daha ne yapayım? Afiş mi astırayım, camiden anons mu ettireyim, notere mi tastikleteyim napayım? Seviyorum işte! Hiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte. Ötesi de yok gerisi de. Bir gün adını anarken kesilirse nefesim, kördüğüm olup tükenirse sesim, yağmura dönüşüp ıslanırsa gözlerim, unutma son nefesimde bile yalnız seni seveceğim. Seviyorum seni. Seviyorum çünkü aşkıma en çok yakışan sensin. Seviyorum çünkü yaşamak istediğim tek gerçeksin. Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim. Seni anayasanın 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin köşesine hapis ediyorum. Avukat tutmana gerek yok bitanem, çünkü seni ölümüne seviyorum.

 36. 01.02.2018 ♾
  Ben seninle sonsuzken , seninle sonum . İnsan kendinden başkasını sevecekse sevdiğini sevecek . 6 yılım ve En sevdiğim 😘 Bugün seni kırmış olsam bile , kırgın olduğunu bildiğim halde bile nasıl izin verdim uyumana onuda bilemiyorum . Yüreğim o yer , çok acıyor . Lütfen benden hiç gitme 😘😍❤ Bana hep acı veren hayat , sen varken veremiyor 😍❤ Affet özür dilerim seni kırgın uyuttuğum için . Evet hata benim ama uyumamalıydın böyle . Seni seviyorum Herşeyim 😗❤ Hep olman dileğiyle 🙏

 37. Bundan 2 yıl önce birini sevdim çok sevdim htta onsuz bir dakikam bile geçmiyordu onsuz nefes alamiyordum oda aynı şekil seviyordu beni çok açık belliydi onunla evimizin cocugumuzun hayalini kuruyordum o ne yaptı bana hayatımın kazığıni atti meğerse evliymis bir kızı varmış bunu duyunca dünyam başıma yıkıldı kendime gelemedim yediremedim kendime bunları duyunca tek bir sözüm oldu ona ” Allahindan bul bana yaşattığın bin katını sen yasa dedim ” bunun hemen ardidan tutklandi Suan hala hapiste bende çok yara bıraktı keşke beddua etmeseydim keşke Suan nerde olduğunu ne yaptığını bilseydim çok kotu bir duygu allah kimseye yaşatmasin ben ilk defa birini çok sevdim bu kadar onun için döktüğüm gözyaşlarını bir ben bilirim birde allah o gittiğinden beri beni nefessiz bıraktı Suan bile yaşayan bir ölü gibiyim yaşıyorum ama dünyayla hiçbir bağım yok ben ben değilim kendimi kaybettim kendime gelemiyorum bir türlü gerçekten seven insan sevdiğini unutamaz asla unutamaz hep yara olarak kalır allah kimseyi böyle bir durumla karsilastmsn

 38. Seni çok ama çok seviyorum paşam aramızda 1330 km olsa bile seni herşeyden herkesten çok seviyorum ve ölene kadar da seni seveceğim H & G ( 11.02.2015 ❤️ ) aşkımız hiç bir şekilde mesafeye engel olmadı olmayacakta 2 yıl sonra evlenıyoruz çok şükür güzel günler bizi bekliyoruz bebeğim az daha sabır huzurum tekrar seni çok ama çok seviyorum ❤️

  instgram : hasangullu11

 39. ♡06/07/2017♡
  Bugün tam 270 gün oldu herşeyim.Ruhum yaşam kaynağım neşem mutluluğum hayat bulduğum kaybetme korkusunu yaşadığım tek insan iyikim şeker küpüm.Bal kocişim Varım yokum son noktam.Seni çok seviyorum BeKiRiM😘

 40. En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
  Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
  Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
  Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
  Özgürlüğümün umut sloganısın,
  Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
  Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
  Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
  Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden.. Burak❤️Esma

 41. Cok ozledim seni askim nerdeain napyosun bilmiyorum birakip gittin beni seni bukadar cok severken neden yaptin bunu bana ben sensiz yapamam edemek detken sensiz kaldim vazgecemiyorum senden olmuyu alllah kahratesin yapamiyorumm ben sana inandim guvendimm sen nptin benden gittin sen nasil kiydin bana nasl vazgectin benden icim paramparca kalbim cok agriyo dayanamiyorum her dakika aklimdasin cikmiyosun kenfimi mutlu saniyorum ama deyilimm hersey yalammis bilseydim seni bu kadar cok sevmezdim baglanmazdm asik olmazdmm senin benden gidecegene asla inanmazdmm ya ama sen nptn biraktin terk ettin hicbisey olmamissacina keske allahim keske hic sevmeseydin diyorummm dayanmiyorum bu aciyaa gulusun gozlerin cikmiyo aklimdan sarilisin kokun unutamiyorumlannn unutamiyrumm nasl dayanacam ben sana biilseydim beni terkedecegini sana bu kadar baglanirmiydimm yaa canim cok yaniyo goz yaslatim sel olup akacagini bilseydim asik olmzdm sana senin beni bukadar uzecegin aklima glmzdi bile unutucam bitirecem onu diyorum ama olmuyu cikmiyo aklimdan kalbimden ne yapsam nere ye gotsem ordasin yasnamisliklarimiz cqnimi cok yakiyo hani bana beni birakmayacagini soylediginde sana nals imammisim sana niye guvenmisimki senin beni sevmememenin hissi okadar aciki seni unutamiyorumm cunku cok seviyorum seni ben kendimi sana adadim sen ne istersen yaptim sende bana soz verdin ama durmadn sozunde her aksam sensizle sabahladimi hatirliyorumm agliyorumm dusunuyorum niyr yapti bana bunu hicmi sevmedi hicmi deyer vermedi bu kadar mi onemsizum onun icin demekki oyleymisim terk etti bi basima birakip gitti cik gel allah askina biktim sensizlikten nefes alamk istemiyorum sensiz yasamak cehennem gibi geliyo kqlbin cok agriyo askimm sana askim demeyi sesini duymayi okadar ozlemisimki kurban olurum ben sana hic pisman deyilim yasadiklarimizdan cunku seni hala cok seviyorum delilerce belki suan sen baskasiyla birliktesin oyle olduginuda biliyorum nefes alamiyorum kendimce biseyler yapmaya calisiyorum ama hemen geciyo hefedim sni unutmati deniyorum ama olmuyo seni canimdan bile cok sevdim yazik deyilmi bize niyr yaptin bunu aglamaktan biktim sikldmm cevremdeki insanlarada bunu yasatmaktan yoruldum onlqr icin gulmeye calisiyorum ama genede olmuyo bana bunu nasl yasattin sen hala inanamiyorim askin oyle bir kaplamiski kalbimi ruhumu vazgazmek mumkun deyil sana son defada olsa sarilmayi okadar cok istitorum ko suaannn o sicakligi hossetmek ostiyorum tekrar senin bana cerdigin mutluluguda mutsuzluguda kimse vermedii baskasiyla denemk istedim ama olmuyo kimse senin baltigin sevdigin gulusun gibi huzur vermiyor sende kaldim kimseye acamiyorum gonlumu unutmak istiyorum olmuyoo ben hersey sen ol itedimmm kendimi unuttum senleyken cok kirik kalbim guvenim yok aryik en kotusude kullanilmislik hissi bitiriyi beni cok agra zoruma gidiyoki ben oyle sevdim ki seni ama sen oylece birakip gittin beni  hic merak ettinmi beni acaba nsl npiyo unuttumu beni okdar kotuyumkii bunu bilemessin seni cokk seviyorumm vaxgecemiyorummm okdar denedim unutmyi ama olmuyoo senden gitmek istedikce daha cok aklima geluyorsunn allahim neden boyle oluyoo bekliyorum aramasini ama aramiyoo okdar ozledimki sesini gulusunu lutfen biz tekrar bir araya gelelim ben dayanmiyorum boylee ya canimi al allahim yda bana onu geri ver bir tarafim eksik yasamk istemiyorumm nolur allahim tekrardan beni c ok sevsin cok ozledim sarilmayii

 42. Gamzem biricik Aşkm Seni Çok Ama Çok Seviyorum
  “Aşk” dedin mi dizler titreyecek gönül bi başkasına gitmeyecek* sevecek ve asla terk etmeyecek

 43. Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya hiç ömür yeter mi bir sen daha bulmaya
  05.12.2017 ?Melikem?

 44. seni cok seviyorum osmanım ıyıkı hayatımdasın sevgilim benım aşkım kalbım canımın içi btanecik aşkım

 45. Aşkım piremsesim kadinim dunyam seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam sen benim bu dünyadaki tek varligimsin seni herşeyden herkesten çok seviyorum iyi ki varsın birtanem nida❤emir 01.01.2018 ??

 46. seni çok seviuorum ins hep beraber oluruz son nesesimizde bile yanyana oluruz .kalbim sonsuza denk senin için atacak .bitanem Bial han yorulmaz

 47. Uyku tutmadı ya çok özledim seni nerdesin uyan o derin uykudanda bi cevp ver hatunum
  Bitanem, ömür törpüm. Seninle geçen her anim çok kıymetli. Ben seninle bir başka oluyorum. Kalbim bi başka atıyor sanki. Öyle bir şey ki bu karşı konulamiyor. Sevdikçe daha çok sevesin geliyor. Seni böyle içime sokasim geliyor, orda yasamani istiyorum. Sadece bende ol. Şimdi sen kokulu kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama olmuyor, sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN kalbimde.
  Ben sana mülteciyim. Kaçak göçmüşüm yüreğine. Sen beni ne güzel seviyorsun öyle, yıldızları sayarcasina. Şimdi uyuyorsun seni izlemeyi çok istiyorum. Yanında olup masum yüzüne bakmayı, iki adimda yapabildigin saçlarının telini opmeyi, kipriklerine dokunmayı, elini sımsıkı tutmayı, hele oksijen misali kokunu asla gecemem…
  Aramızda kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir uçta. Ama kalplerimiz yan yana, dipdibe. Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme kattı diye. Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar, bana arkamdaki seccade de namaz kılan kişinin senin olmani nasip eder.
  Öptüm hayallerinden, sıktım guluslerinden ( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke şuan senin için uyanık olduğumu hissetsen ve uyansan ve sadece iki kelime söylesen valla çok mutlu olurdum. Rüyanda bana rastla olur mu mutlu geceler HERBİŞEYİM.

  1. Uyku tutmadı ya çok özledim seni nerdesin uyan o derin uykudanda bi cevp ver hatunum
   Bitanem, ömür törpüm. Seninle geçen her anim çok kıymetli. Ben seninle bir başka oluyorum. Kalbim bi başka atıyor sanki. Öyle bir şey ki bu karşı konulamiyor. Sevdikçe daha çok sevesin geliyor. Seni böyle içime sokasim geliyor, orda yasamani istiyorum. Sadece bende ol. Şimdi sen kokulu kelimeler dökülürdü dudaklarimdan ama olmuyor, sana destan yazsam dahi az çünkü sen DEVRİMSİN kalbimde.
   Ben sana mülteciyim. Kaçak göçmüşüm yüreğine. Sen beni ne güzel seviyorsun öyle, yıldızları sayarcasina. Şimdi uyuyorsun seni izlemeyi çok istiyorum. Yanında olup masum yüzüne bakmayı, iki adimda yapabildigin saçlarının telini opmeyi, kipriklerine dokunmayı, elini sımsıkı tutmayı, hele oksijen misali kokunu asla gecemem…
   Aramızda kilometrelerce yol var. Sen bi uctasin ben bir uçta. Ama kalplerimiz yan yana, dipdibe. Şükürler olsun Rabbime seni ömrüme kattı diye. Ya Rabbim İnsaAllah bize birbirimizi hayırlı kılar, bana arkamdaki seccade de namaz kılan kişinin senin olmani nasip eder.
   Öptüm hayallerinden, sıktım guluslerinden ( oysaki sen ne tatlı gulersin ) keşke şuan senin için uyanık olduğumu hissetsen ve uyansan ve sadece iki kelime söylesen valla çok mutlu olurdum. Rüyanda bana rastla olur mu mutlu geceler HERBİŞEYİM.

 48. Yawuz SuLtan Selim MesLek Lisesinde Aşık OLmuştum Ona okuLun İlk GünLerinde Görmüştüm Ve
  ona bağlandım arkadaşımın sınıfına gitmiştim 9/G Sınıfındaydı arkadaşım bu kız kım dedım bizim sınıfta dedi adı ne dedim Berra dedi
  bana ayarlasana dedım dedi sevgilisi var o kız icin hergun arkadaşımın sınıfına gidiyodum sevgılısıyle yanyana görünce zoruma gidiyodu
  sonra dedim kendısı mutlu olsun ben onu onsuz da severım günler gecti haber geldı arkadaşımdan sevgılısınden ayrılmıştı kız
  bende teklıf yoladım kendım soylıcektım gözlerinin icine bakarak benimle cıkmasını ıstıcektım ama hayatımda kımeye teklıf yolamadıgım
  icin beceremem diye arkadaşıma dedim git soyle arkadaşım senle cıkmak istiyo de arkadaşlarımda dedi olum sen antepte ünlüsün
  büsürü kız koşuyo arkandan repcisin mankensin filimlerde oynicaksın bu kız teklıfını kabul etmese rezıl olursun okula dediler
  bende kendı kendıme dedım kabul etmese canı sağolsun ben onu onsuzda severım sonra kız teklıfı kabul eti kızın yanına gitim
  Prensesimin karşımda bi sakız ciğneyişi varkı anlatamam bana arkadaşlarımın ıcınde dedi 2 gün denıcem dedi seni
  kıza dicekim ben deneme tahtasımıyım dicektım ama kıyamadım sonra aradan 2 güün gecti sona 1 hafta gecti sonra bir ay gecti
  ve ben kraliceme baglandım kralicemde bana..’Onun Kokusunu Cekenın Nefesini Keserim’.. ❤ ALLah Bütün sevenLeri Kavuştursun❤ ÖzLem Ceken,
  aşk Olupta KAvuşamayanLar ❤ ALLah’ın IzLıyLe İnşallah KAvuşurLar ❤ ..❤ ❤ By Sensiz Rap ❤ ❤
  Cıkma Tarihi:22.11.2017 Saat:10:20 Gece Yer:Gaziantep ŞAhinbey…❤ ❤ BeDav ❤

 49. Serseri ruhum gene firarda
  Gencecik ömrüm gene akışta
  Ufacık aklım gene gidişte
  Zavallı gönlüm gene yanışta
  Ayaklarımdı gene dermansız
  Gözlerimdi gene karanlık
  Sendin gelip beni toparlayan

  1. işte böyle gideceksin salına salına ardına baka baka kimi bekliyorsunda bakarsın ardındademezler mi insana bir gurursuzu sevmedinki güzelim gelsin ardın o asilce sevdi asilce gitti yaptıgından kuşkunmu vardı elem içinde aglarsın görünen köy misali varmıydı gerek kılavuza şimdi yerli yersiz aglama vaktidir çevrene ne yapacagım diye sorma vaktidir ağlacağın cevabı ben söyliyim güzelim bilmiyorum diyecekler kimin gücü yeterki zamanı geri cevirmeye öyle ise sen sacede susmayı dene ilk gittigin mutlu sansınlar seni bu beni daha mutlu eder bir çaresizi sevmişim demem için git gide bildigin yere

 50. Rabbim israf edeni sevmez bilirim.. Ben seni israf etmeden seviyorum yudum yudum, doya doya.. Sen yanlızca bana kadarsın, benim içinsin, içimsin.. ?
  Açlığım, tokluğum, yokluğum.. Hayata sarılışım, hayatımı yoluna serdiğim.. Yolum, yordamım, nefesim, nefesine ömrümü verdiğim..
  Huzurum, hüznüm, kederim, kaderim..
  Sesinde kendimi kaybettiğim..
  Gülüşüyle yeniden doğduğum..
  Ah her zerresini özlediğimm…
  Her şey bitebilir, herkes gidebilir.
  Sen kal, ellerin kalsın, gülüşün kalsın, sesin kalsın.. Kahrınıda sevginide ben çekerim. Yeterki benden hiç gitmee. ?? SENİİ ÇOOOOOK SEVİYORUM YASİNİM ?

 51. Seni o kadar çok sewiyorumki bitanem benim seni benden kimse alamz örümün son nefesine kadar sewicem seni aşk bahçem benim senin aşkından ölüyörum bu aşkı daha Leyla-mecnun yazamadı kimse yazamaz seni n tek bir tel saçına dünyalar ı yakar bitecik busem aşkımız dağlardan büyük senin o saf kalbini benimle paylaşdığın için teşekkür ederim birtanem benim aşkımsın sen benim örüme ömür canıma can yoluma yoldaş kalbime arkadaş olan aşkm benim ben senin bir nefeslik kokuna bir bir ömrümü veririm canım benim bunu sana benim seni ne kadar çok sewdiğimi bil diye yazdım. PRENS#PRENSES

  1. En çokta şiir sana yakışır güneşin kızı,
   Gülüşüne, yüzüne, gözlerine vurasım var,
   Sorgusuz, sualsiz yüreğine dokunasım var,
   Anlatamayacak yine örgütlü sözcüklerim seni,
   Özgürlüğümün umut sloganısın,
   Yüreğinde en çok direnmek istediğim kutsal bir kavga,
   Ve bitmesini hiç istemediğim bir türküsün.
   Dedim ya şiir en çok yüzüne dokunduğunda anlamlaşır,
   Ve şairliğim en çok seni yazarken utanır şairliğinden.. Burak❤️Esma

 52. Maziler gelince akla olur olmaz insan özler elbette sevdiğim vardı benim
  Canımdan kendimden
  Tanıdığım bütün insanlardan daha çok
  Bir sevdiğim vardi benim
  Başa akıl lazım da
  Kalpte o olmazsa aklin
  Başta olmasına da gerek yoktur aslında
  Seni sevmek doğan bir bebek misali
  Açan bir çiçek tanesi
  Doğan bir güneş gibi
  Aslında seni sevmek
  AŞK TIR ya başka bişi değil
  Her yiğidin harcı değil adam gibi sevmek
  Ağız yoluyla değil
  Kalp yoluyla sevmeli insan
  Ağızla herkes herkese seviyorum der
  Önemli olan içtenlik kalpten yürekten
  Onu soyleye bilmek işte
  Onun için K……. K…. O çok ama
  Çok seviyorum

 53. dokunamayacak kadar uzak olsanda sevebilegim kadar yakınsın bana sen askere gitiğin gün öldüğüm gündü ama olsun yine seni görme umuduyla yaşadım sevgilim iyiki varsın seni çok seviyorum iyiki varsın ve iyiki benimsin aşkımmmm…….

  1. Beni o kadar fazla? hasretle bekletme❤? sakın.Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir? gibi.Ben okyanusun❤ ortasında bir balıkçı , sen❤ ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma.Sana olan?❤ sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum.Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler.Kesinlikle kendimi seçerdim.Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli.Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benim? lesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme❤ geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne❤ yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda❤ mıydın Gayem kadınim hatunumm❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤Gayemmm

  2. Benim de Aşkım askerde Allah askerlerimizi bela ve kazadan kurusun Rabım sevdiklerini acılarını yaşattırmasın

 54. ben eski sevgilime tekrar birlikte olmak için birşey yazmak istiyorumm ama bulamadım yorumlarınızı bekliyoruum duygulu birşey olsun

 55. Seni canımdan çok seviyorum oktayım ? allahım seni benim başımdan eksik etmesin kurban olduğum ? yokluğunu göstermesin ❤ iyikim benim ?

 56. Canımın içi annenle konuştuğumda daha çok seni tandım daha çok snei tanıdığıma emin oldum. Ama bunu çok iyi biliyorum Ve gerçekte olan birşey İnan hayatım annen çok güzel yetiştirmiş seni çünkü senin içine baktığımda tertemiz kalbini tertemiz yüreğini görüyorum ? ama bazen beni deli etmeyi biliyorsun itşe bu kötü iyi deyil ölye. Ama olsun bak annede dedi ya sen daha olgsun ?iş bana düşüyor seni yalnışlarını doğruya çevirmek bana düşer seni iyilik içine koymak bana düşer sana doğru yolu gösterip kötü yolardan vazgeçirmek bana düşer sevdiğim çünkü ben seni benle beraber akıl almanı benim lafıma bakıp hareket etmeni çok severim sana iyi yolu gösterip iyi olan neyse sayemde iyiliği öğrenmen hoşuma gider bak aşkım ben senin içinide dışınıda çok iyi bildiğim için onun için ne kadar çok uzakta olsan bile seni sevmeye razı oldum seni beklerken acı çekmeyi seni beklerken üzülmeyi seni beklerken hüzünlü olmaya emin bir şekilde tüm kalbimde istedim çünkü seni özlediğim ve sonuma sonum olacak kişi olduğuna inandığım. Kadınsın çünkü hadimden fazla güvendim sana ?? İnan yemediğim bir lokma olmasa bile hinede ilk yemek yemeyi deyilde seni yanımda isterim ölsem kollarında ölmek istiyorum kollarında can vermek istiyorum sen benim küçük dünyayın Kocaman hayalımsin anladınmı sevdiğim ♥️ okadar çok özlüyorum ki özlemekten üzülüyormki sevdiğim ama bi yanda sonumuz mutlu olacak diyede mutlu oluyorum ??çünkü kalbimi bi tek vermek istiyorum eyer olurda allah korusun birgün gitmek istersen kalbimide sök yerinden git . Hiç korkamadan ki korksan gitmezsin zaten eyer gittiğinde kalbimin bi işe yaramayacağını biliyorsun artık seni sevdiği gibi hiç kimseyi sevmediğinide biliyorsun sevdiğim ♥️ki ben Alistim sana sesine yüzünü görmeme gerek yok ki sesine alistm sensiz düsünemiyorum ve düsünmiycm beni birakmiycani biliyorum ESRAMM??♥️ nekadar uzakta olsan bile yanımda olduğun zamanlar var su sevdiğim o günler varya o günler bütün ömrüme bedel be eHatırla sevgilim nasıl derin bakardık birbirimizin gözlerine nasıl içten nasıl derinden severdik birbirimizi nasıl sakınırdık herşeyden birbirimizi sonra uzaktan Tartışınca arayıp seviyorum seni be kadın diyebilmek bile yaşamak kadar güzeldi esrammm seni çok nolur beni iyi bil hep bundan sonra beni hayatından çıkaracak şeyler hiç düşünme nolur çünkü ben seni kötülüğünü asla istemem ve hiç kimse ben kadar sana yakın olamaz senle benle olduğun gibide kimseyle yapamazsın bitmeyelim hep yaşıyalım beraber ben ve sen hep olalım sevdiğim ♥️??

 57. Ne kadar ne desemde icimdeki duyguyu anlatmaya hic bir kelime yetmez SEN BENIM EN DEĞERLIMSIN IYIKI VARSIN HUZUR BULDUĞUM

 58. hasan hayatta önem verdiğim tek şey sana teşekkür ederim bana böy mutlu anlar yaşattığın için seni çok seviyorum

 59. Doğukanım aşkım hayatımın anlamı kurban olduğum sen bu hayataki oksijen kaynağımsın iyiki varsın seni çok seviyorum

 60. Satırlara nasıl başlayım bilmiyorum..
  Hangi harfler,kelimeler,cümleler seni anlatmaya yaşatmaya yeter küçük bey ?
  11.05.2012 de başlayan bir aşktı bizimkisi.
  Sen benim zamansız gelen en güzel hediyemsin. Hatırlıyomusun tanıştığımız zamanı günlerden çarşamba atletizim yarışmasına gitmiştik serviste yanima oturmuştun kiz arkadaşımla mesajlasirken sevgilin var gen kalkayım yanından ayip olur deyip ağzımdan laf almaya çalıştın ?
  Sonra bi muhabbet bi muhabbet konuşmaya başladık hic susmadık. Hersey bi anda gelişti cikmaya başladık? tabi kavga ediyoruz surekli onu giyme buraya gitme diyosun bana cok kez ayrılıklar geçti aramızdan. Ama kitlendik bir birimize bırakmadık. Unutmadığım bi anıda ilk tanıştığımız yere arabayı cekip stat da bana taktiğin yüzük? o an nasil bo heycan vardi anlatamam sana ellerim de bi titreme ayaklarım sanki yere basmıyordu sıkıca ellerimi tutuyodun bama sevdiğini anlatıp sözler veriyorduk ?
  Bak sevgilim simdi bi geçmişe ne kadar çok animiz var birlikte ?
  Sen benim çocukluğum da baslayan en güzel duamdin. Kac sene geçmiş dimi ömrüm zaman cok cabuk akip gidiyor keske seninle hala geçseydi o zamanlar çocukluğum ?tam tamına 6 senemdin sen benim..
  Özlüyorum cok özlüyorum yaşadıklarımızı cümlelerini bana bagirdiginda üzüldüğümü görünce yüzümü ellerinin arasına alıp yinede seni seviyorum demeni özledim..
  Ikimizde simdi baska hayatlarda..
  Belkide ileride ikimizde baska insanlarla olucaz. Ama unutma küçük bey insan ömrümde bir kere aşık olurmuş ben ömrümde bi kere aşık oldum oda sana. Belki başkasi hayatima girecek ama onlara aşık olamam benim tek aşkım sendin ve sendin.biliyorum gerçekten cok zor sevgilim ayni.hayatta ayni evin içerisinde seninle yaşamak yuva kurmak keske bu durumun içinde olmasaydık. Ama dua ediyorum küçük bey her dualarim da sen varsın sen ol diye senin soyadın ismimin ardından gelen senin soyadın olsun diye.
  Dualarının baş mimarı ❣
  Aşık olduğum tek insan ❤
  Yeniden rabbim seni omrume yazması duasıyla küçük bey ?
  Seni seviyorum (küçük hanımın) ?

 61. Çok sevdik Çok Seviyoruz 4 yıl olucak çok mutluyuz onu çok seviyorum böyle o kadar farklı sevyorumki hani bilmiyorum nasıl diyim anlatlmyck bi insan çünkü ne yazsam nasıl yazsam bilmiyorum hiç ama bildim tek bişy var onu dünyaya deişmem sorunlr faln oluyo ama atlatyz atltcz çünkü çok sevyrz be yanlz hiç sarılmadm ona hiç tutamdm ellerini kokusu faln hiç bilmiyorum o kadar çok sorun yaşadkki bi yerde karşılaştk bişy yapmdm ama gidip sarlmdm elini tutamdm kokusunu çekemedm sadece uzaktan öyece baka bildim olsun iyi oldunu bilim mutlu oldunu bilim hissedym yeterli bana biz çok kırdk çok kırldk msjlrınızı okudum elineze sağlık baya güzel şeylr yazanlr size diyeceğm bi kaç bişy var vakit varken daha vaktnz varken üzmeyin birbirimizi ayrlmyn daha çok sevin daha çok bağlanın ama bırakmyn sevdğnzn kıymetini bilin onu kırmayın onu üzmeyin bunu herkes için diyorum vakit varken ona sevginizi göstrn gidin sarln ellerini tutun bırakmyn zamnı boşa harcmyn zamn çok kıymetli sevdğinizn kıymetini bilin hep sevn hiç kimsenin ayrılmaması dileğyle hayrlı geceler

  Yanlış yazdım bişy varsa affola

 62. Vakitsiz çıkalan sen ,huzuru fazla mutluluğu bol insan..Nasıl oldu da benim başımı bu kadar çabuk döndürdün
  Kapıldım gidiyorum aşkının derinliğine;senin benzersiz hislerine…artık dönmek istemiyorum geriye,bırakamam bırakamam seviyorum ayrılamam Evet biliyorum ne istediğimi senin gibi olan bi eşi;hayran bıraktn kendini hic hissetmedim böylesini uzaklaşamam uzaklaşamam özlüyorum kopamam
  Seni tertemiz seviyorum saf ve büyük, ellerini bile tutmadan gözlerine bile bakmadan üstelik sevmek dokunmak değil illaki yanında olduğunu hayal ettirdin bana sanki seninle yaşıyomuşum gibi işte ben seni böyle seviyorum yıllardır seninleymiş gibi Mehmett..?❤↗???

 63. Aldığım nefesin sebebi.. Sonzuzluk gibi seni sevmek.. Sürüklenirsin mutluluga, umuda ,hayallere ve aşka.. Sensin bu bedenimde kalbim ,sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim ben senim sevdiğim.. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin.. Attigim her adımda seni isterim baktigim her yerde seni görürüm.. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle..Ah bir bilsen nasıl seviyorum .. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime..Bir bilsen nasıl seviyorum ben anlatamiyorum sen yaşa istiyorum.. Bazen fedakarlık ister aşk ben kendimden kendi benligimden Vazgeçtim sen oldum .. Bu denli sevmek delilik biliyorum. Eğer sığsaydi sevgim kalbime bedenime hayallerime taşırmazdım dünyaya… Bi tek sen baktığında beni gör hisset.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gercegi vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Biliyor musun kendinle grur duymalisin bu kadar seviliyorsan sen mükemmel bi insansin . Sen benim nasibim sen benim kaderim sen benim degerlimsin.. Her insanın hayatta korktuğu şeyler vardır benim korkum seninle imtihan olmak.. Sabah gözümü açtığımda sana uyaniyorum günümü sana adıyorum bir masal var sadece ikimiz ve ben o masalda yaşıyorum sana acikip sana susuyorum sana uyanıp sana yatıyorum.. Sınırsız bi hayal gücüm var ben seni sonsuzluk gibi seviyorum seninle olan bi sonsuzlugum var.. Bilirsin sen beni hep mutlu edersin ve bilirsin ki sen olmadan ben bi hiçim..Bir amaç sahibi değilim ben bir aşk bir hayat sahibiyim bir tek sen varsın elimde avucumda..Güneş doguyorsa senin için dünya dönüyorsa senin için ben varsam senin için.. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın ..Sen benim hayat arkadaşım değil hayattaki tek varlığımsın.. Sen benim hayatım değil sen benim Bu HAYATTAKİ İLK VE SON Solumm & sonsuzlugumsun..sen benim Namusum Helalimsin Neval’im

 64. Recebim sevdiğim seni çok seviyorum herşeyden çok seviyorm ilk değilsin ama sonun olacaksın❤❤???

 65. Askm kurban olurum seni verene? Allah’ın bana verdiği Cansın sen Nazlıcanımsın??
  Sen benimsin benimmm??❤
  Senin o taşıdığın küçücük kalbine canımı veririm?❤
  O tertemiz kalbinin icinde ben olduğumu bildiğim zaman okadar mutlu oluyorum orası benim evimmi gerçekten☺
  Ölürüm sana senin sevgini ölürüm senin saçının bi tek teline☺?

 66. CENNET GÖZLÜM'E PAŞAM'A?
  Mutluluğum ahiretim iki cihanım can bildiğim ve her daim seveceğim..
  Hergün yeni ve yeniden hayatıma hoşgelenim..
  Mutluluğu gözlerinde bulduğum..
  Gökyüzü bakışlım..
  Tüm övgüm sana tüm hayatım sana tüm bakışım sana..
  Sen bana ben sana..
  Sen benim en büyük tutkum..
  Gözlerinle ömrüme kilit vurduğumsun..
  Sen benim adamımsın..
  Ben senin kadının..
  Ya sen ömrüme ömür diye kattığımsın..
  Kimseler ayırmasın seni benden beni senden..
  Ve Allah ayırmadıkça kimseye vermeyelim bu fırsatı..
  Biliyor musun?
  Böyle sana senin adına birşeyler yazınca yüzüme bir tebessüm geliyor..
  Kelebekler uçuyor kalbimin eteklerinde..
  Cıvıl cıvıl renk renk..
  Ve bir sen daha oluşuyor gözbebeklerimde..
  Bütün aklımdaki herşey bi anda uçup gidiyor..
  Sana odaklanıyorum..
  Ellerimi uzatıyorum ama tutamıyorum..
  Kayboluyorsun..
  Kahroluyorum..
  Usul usul başlıyorum tekrar yazmaya..
  Yazayım ki yine gel istiyorum..
  Kilometrelerce uzağımdasın biliyorum..
  Ve yine biliyorum ki bir nefes kadar yakınımdasın..
  Sevdiğimden herşeyim bu sitemlerim sevdiğimden..
  HAYATIM..
  Ben şuan yazıyorum ama sen şuan okumuyorsun bu yazıları..
  Masum masum uyuyorsun ve belkide yorulurcasına çalışıyorsun..
  Ve ben yazmaya devam ediyorum..
  Okuduğunda neler hissedeceksin bilmiyorum ama yüzünde tebessüm olacağından o kadar eminim ki..
  TEBESSÜMÜNDEN ÖPTÜĞÜM..
  Ben seninle tekrar doğdum tekrar nefeslendim..
  Tıkandım bana nefesinden verdin..
  Sen beni hep sevdin..
  Bende seni hep seveceğim..
  Çünkü sen benim iki cihanda eş diye yanımda istediğimsin..
  Sen benim eşim dostum sırdaşım..
  En önemlisi de sol yanımsın..
  İLK BAKTIĞIN YERDE İLK GÖRDÜĞÜN BEN OLAYIM OLUR MU?
  Çünkü benim şuan tuttuğum kalemde ellerin yazdığım yazıda gözlerin var..
  Telefonumun ekranın da fotoğrafın..
  Gülüşümün üzerinde gülüşün var..
  Hani seni özlemeye başlayınca hemen yastığıma sarılıyorum..
  Elbiselerime kokun sinmiştir diye yıkamak bile istemiyorum..
  Mesela gözlerimi hiç kapatmak istemiyorum..
  Tavanda kurduğum bizli hayaller kaybolmasın diye..
  Ya ben seni çok SEVİYORUM..
  Karşımda duruşunu seviyorum..
  Bana bakışını seviyorum..
  Konuşurken ki saçmalayışına ölüyorum..
  Beni sevdiğini söylemene hastayım..
  Alnımdan öpüp HELALİM deyişine hayranım..
  Yaz yaz bitiremiyorum seni..
  Sakalını sevdiğim..
  Çocuk yanım eşim ömrümün geri kalanı..
  Mutluluğumun anlamını taşıyan adam..
  Tekrar ve tekrar hoşgeldin ömrüme ve hiç gitme..
  Bizi sadece ölüm ayırsın ve başkalarına bırakmayalım birbirimizi..
  Ölüm olsun ayıran başkası haram olsun..
  Benim senden sonra ellerimi tutacağım adam ''oğlumuz..''
  Senin benden sonra ellerini tutacağım kadın ''kızımız..'' olsun..
  Oğlumuz sana benzesin..
  Kızımız bana..
  Çok çektirsin sana?
  Oğlumuzda çok sevsin senin beni sevdiğin gibi❤
  ÖMRÜM..
  Ne yaptım da nasıl bir iyilikte bulundumda sen ömrüme Rabbim'in hediyesi oldun bilmiyorum ama..
  İYİ Kİ oldun..
  İYİ Kİ benim oldun..
  ve İYİ Kİ benim olacaksın..
  VE SEN BENİM KÜÇÜK BEY KABUL OLUNMUŞ EN GÜZEL DUA'MSIN..
  RABBİME YAKARIŞLARIMIN EN MUAZZAM CEVABISIN..
  SEN BENDE CAN'SIN..
  RABBIM SENI BENSIZ BENIDE SENSIZ BIRAKMASIN..
  SENI ÇOK SEVECEĞİMMMM…
  küçücük kalbimin kocaman sevdası..
  Hakan’im

   1. tesekkur ederim inanin yazdigimi bile unutmusum yeni gordum Allah razi olsun dualariniz da unutmayin bizi ❣

 67. Haftalar oldu yazmadın neden yazmıyorsun hiç bir fikrim yok.Hayatinda belki başka birisi var ben bilmiyorum.Hayat o kadar acımasız ki kimi sevecegini bilemeden kalbin birisini seviyor.Sonra onu sevdiğini söylüyorsun.Sonra bi bakıyorsun ki başka birisi var hayatında o kadar cabaliyosun ediyorsun ama yinede kendini sevdiremiyosun.Koca hayatta ailenden başka kimsen kalmıyor hayatında.Gunlerdir ağlıyorsun onun için.Sonra kendi kendine kararlar veriyorsun Aşık olucagina adamı iyi secicem diye. Söyler misin aşk neden bu kadar acımasızsin ?

 68. Sana gelen yolların hepsi cennet yolu gibi.Ve sen o yolun sonundaki cennetimsin. Kalbime yeniden can veren canımsın. Attığın güzel mesajları yüz kere okusanda yüzündede yüzümü güldürensin .Ve sen benim geleceğim olacak çocuklarımızın ANNESİSİN

 69. Seni cok seviyrumm askimm sen benimm en degerlimm en kiymetlimmsjn askim senden ozur dielrimm askimm yaptiklatim icin ama herseyi seni kayvetmemke icin yaptimm senj okadr cok seviyorumm ki herdeyden herkeseten kendimden bile cok askimm

 70. Seni cokk ama cok seviyorumm askimm herdeydeb herkesten kendimden bile cok senden ozur dielrimm askimm yaptikalrimm icin askimmm bir sanas daha istiyroumm senden askimm

 71. Alim ömrüm benim kalbim sevdiğim yarim solmayan sevdam en derinim cennetımin en guzel hazinesi dunyam yasam Kaynağım nefesim ol yeter ki seni cok seviyorum

 72. Ben senlerde tutsak hayallerin kapılamayan aynalarında,
  senlerde zannediyordum
  katre sapmaz sözleri,
  hüküm kılan sevdalarda
  bumerang misali çiselmeyi…
  özlet ben kendini prangalarda,
  faşist bir geçmişin arkasından
  mateminde raksedilmiş bir parça
  yemin bekler seni…
  ürküttüyse eller
  laf anlamıyorsa dergahındaki sözler,
  ıslık çalıyorsa çehrem
  bilki! korkuyor
  bilki
  üşümüş bir melodi sokakta
  seni bekler…
  kalleş bir karınağrısıyla dolanıyor
  gözlerim…
  nacizane bir yagmurun beklentisinde
  hoyrat bir rota,
  matemim dar
  yollarım ıssız
  sayfalarım boş
  yapraklar,solmuş güneşin tek şahidi
  yagmurlu buralar…
  bir gaz lambasının beklentisinde şarkılar……..

 73. Nasıl başlıyacagımı bilemiyorum ama her zaman bir yerden baslamak lazım deme simdilik bunu yazarken hem mutluyum hem huzunlu hem uzuntulu cunku mutluyum sen varsın yanımda uzuntuluyum cunku seni cok ozlicem evet ozlemek guzeldir biliyorum zaman cok zamn nasıl geccegini bilemiyorum????ama olsun beklicez cunku beklicem walhh bilemiyorum.ya sende ne varki walhh billah bilemiyorum ya sen bana bir nefes gibi geldin mesela bir insan nefes alir diger nefesin gelmesini bekler bende seni ole senle bulusmak icin senle bir omur yanmda olmanı kollarinda kalmanı kokunu koklamak nefesimi bkledgim gibi beklicemmm?????

  yanmda uyu isterm bir tek, son nefsimi verene kadar hiçbir şey yapmdn senin uyuyuşnu seyredbilirim canımın iciiiiiiii????????????????. sen uyduğunda saçlarınla oynarrım yüznü okşarm gözlerinin altından öperim seni ve hiç bırakmam o an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yoktur hatunumm???????????????????? nefes alıp verişini dinlerim őyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim durcak şeklinde olur sen göğsümde uyurken ben seni sabaha kadar izlerimm meleqimmmmmmmm??????????????????????❣❣❣❣? Bir tek bir ömür yanımda uyumanı istiyorum. yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. ynımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim yeterki sen benim yanimda uyu herseye yapmaya hazırım AŞŞŞŞKIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMM??????????????????????????Senin bir kokun var sevgilim. İçime çekmeye doyamadığım. Yaşamımı son nefesime kadar boynunda geçirmek istiyorum ve olece kalmak istiyorummmmmm Hayatımmmmmmmmmmmmmmm❣❣❣??????????????????????

  Evet ilk bugun seni optugumde cok heyecalandim ya kalbimm bir degsikk oldu cok mutlu olmustum yaa hayatimin unutamacagi bir gunuydu ????????????????????? Sana sarildgimda anda oo anda saatin durmasini isterim cunku cok mutlu oldum BIZ IKIMIZ bazen kavga ederiz insalhh olmaz ama olursa alttan almayi bilcez ikimizde cunku kavga askin tuzu karabiberi ❣?❣?❣?❣?❣?❣?❣❣?❣?❣??❣??❣??Hani ben sana yapay cicek verdim ya yapay cicekler solmaz ya bizimde oyle bir askimiz olsun insalhhh SOLMAYAN bir askmiz olsun onun icin alttan almayi bilicez ikimiz

  AMA BUNU AMA UNUTMA SENI COOOOOOOOOOOOOKKKKKK SEVIIIIIIIYYYYYOOOOORUUUUUMMMMMAMAAA COKKK SEVIYORUMMM

 74. Seviyorum ❤ her an daha fazla aşık oluyorum inan buna sevdigim gerçekten sen benim herşeyimsin mesafeler yollar hiç umrumda değil senin o güzel kalbin benim hayatım ömrümü verdim ben ona herseyimi sana adadim kalbimi ruhumu bedenimi senden baska herkese kör gözlerimi sen benim tek erkeğimsin Aşk her şekilde ve her yerde yaşanır ve biz aşkımızı her yerde en güzel şekilde yasicaz Seni buralarda sonsuza kadar bekleyeceğimi sanma Ben seni gittiğim her yerde beklerim ölene denk beklerim kalbinin bende olduğunu bildiğim için asla senden vazgeçmem Dur durak bilmeden seviyorum seni Hiç dinlenmeden, yorulmadan
  Ben seni hep aynı şiddetle seviyorum sevgilim hayallerim ise sensiz adeta bir hic Seni benim yanıma gönderen meleğime nasıl teşekkür etsem az. İyi ki benim sevgilim olmuşsun ve iyi ki o melek senin için beni seçmiş iyiki hayatıma girmisin bana deseler ki hayatında en pişman olduğun an ne direk söylicem şey keşke ümosuma benle olmak istediği andan beri onun olsaydım derim Bana yaşattığın her güzel duygu için sana milyonlarca kez teşekkürler bir tanem. Sen benim yanımda olduğun sürece bu dünya hep bu kadar güzel olacak canım sevgilim Beni bu kadar sevdiğin ve seni sevmeme izin verdiğin için sana çok teşekkür ederim kalbin o kadar temiz ki o kalbin içinde olduğumuz için çok mutluyum Sen benim ilk ve son baharımsın bir tanem aşık olduğum tek isim ve yaşlılığımda da ellerini tutmak isteyeceğim tek adamsın İyi ki yanımdasin Şimdi ise tek derdim seninle mutlu bir yuva kurup birlikte çocuklarımızı büyütebilmek canım sevgilim O günler de yakında gelecek ve bizim icin hayat işte o zaman başlayacak Hayatımın en güzel günleri seninle başladı ve seninle devam ediyor bir tanem Her zaman yanımda olduğun ve ellerimi hiç bırakmadığın için sana milyonlarca kez teşekkür de etsem az gelir Seni çok seviyorum benim canım kocacım Güzel kaplı kocam benim nefesini her zaman hissetmek istiyorum bas ucumda senleyken buldugum mutluluğu hiç bir yerde bulamıyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM ☺❤

 75. Canım benim hayatım seni çok seviyorum bir ömür omurum benim deli erkegim benim aşk kokan sevglim

 76. Benim de canim dan çok sevdigim biri var onun icin herseyi yaparim herşeyden vaz geçerim onun için ben kendim den çok onu seviyorum onu dusunuyorum onun bir lafiya duruyorum ama çok kiriyor beni arkadaş lari ben den degerli ben den özel onlari dinliyor beni dinlemiyor ben onun için her seyimi verim benim baska kiz lar la işim olmaz ayrilsak bile onla gine onu severim gine hiç bir kiz la konuş mam neden bana boyle yapiyor lar ki annam sev miyor babam sev miyor kim sem yok bi o var az da olsa seviyor ben onu herşeyden çok seviyorum her gun agliyorum ama o bil miyor her gun uzuluyorum ama o bil kiyor kiriliyorum ama o bil miyor belki bilir se uzulur diyorum soylemiyorum 2 tane erkek arkadasiya aynı evde kaliyor lar hep onlar la vakit geviriyor ama ben le gecir miyor guveniyorum ama kiskaniyorum erkek adam aglamaz derler ben her gün agliyorum ayri odalar da kaliyor lar ama kal masi yanlış biliyorum hiç bir erkek buna dayanamaz biliyorum ama ben dayaniyorum seviyorum onsuz yapa miyorum onun la güldüm onun la aglarim neden ki kiz lar sevdiginiz erkek ler icin bazi seyelri silim atin hayatiniz dan sizin mutlulugunuz dan onemli deyil aynisi biz erkek ler için de geçerli ya bir birinize kirgin olmayin ölüm var yasayacagimiz beli degil belki ben bunu paylastik dan sonra olecem beli olmaz sevdik lerinize sarilin bir ömür mutlu olacaginiz insani secin erkek den kiza kiz dan erkege arkadaş olmaz bu devirde en yakin arkadaşına guven miyecek sin bu laflarimi yabana at mayin ben hergun aglamayi seçtim onun için yaşayıp onun için olecem o olmasa bile gine onu sevecem ismimi bile yaz miyacagim güzel sözler yaziyor sunuz elinize saglik arkadaş lar

  1. Kardesim sevsende guvensen de sen o seni iplememis belli erkeklerle ayni evfe kalmak ne demek ayip denen bisey var zaten heleki ben senin yerinde olacam yikarim ortaligi yada o kizdan bisey beklemem o saatden sonra kiz olsam da anlarim bunlqri ben ayni durumda olcam sevsem de yaptigi yanlisi goz önünde bulundurur ona göre davranırım

   1. Kardesim suan yani beni affet ama şöyle düşün sen bu kizi o***pu yerine koyup 30 kişinin icinde dudagindanmi opersin yoksa adam gibi alnındanmi s*** et kardesim

 77. Ayrılıklar ve biz…..
  Ayrılık iki yabancının bir olduğunu hissettiği andan itibaren koyar insana o zaman başlar acı vermeye.. birlikte yapılan planlar kurulan hayaller yaşanan gerçek hayatlar bırakılan izlerden sonra koyar insana… bi tarafın acı içinde kıvranırken diğer tarafınla savaş edersin.. bi tarafın ara derken diğer tarafın yapma der…
  yapma be meltem daha ne kadar canın yanacak? Daha kaç kere kırılabilir kalbin? Kaç yaşananı yaşanmamış sayabilirsin? Peki daha kaç tokat işlemez yüreğine? Kaç acı kaç sancı kaç uykusuz gece???
  Yada şöyle diyelim daha kaç kez inanacaksın ve inancın doğrultusunda hayal kuracak ve o hayallerle sende yıkılacaksın?
  Peki ya daha ne kadar savaşacaksın uğrunda savaştığın senin için savaşmazken?
  Aşk bu muydu?…
  Evet şimdiye kadar yaşadığın kucak dolusu hatalar,yanlışlar ve acılar neden di?
  Hepsi o kahrolası adı aşk diye anılan ızdırap değil miydi? Peki ya ne zaman geçecek bu aşk sandığım ızdırap?
  Ne zaman yeniden ayağa kalkabileceğim?
  Gözlerimin önünden gitmeyen sevgi yalanlarını, aşk sözcüklerini ne zaman unutacağım?
  Ben o adını aşk sandığım ızdırabı yaşatan Adam’ı ne zaman unutacağım? En önemlisi kendimi; böyle saçma yalanlara inandığım,aşık olduğum,uğrunda her acıyı çekmeye razı olduğum,uykusuz kaldığım,kalbimi böyle sıkıştırmasına izin verdiğim yada aslında inanmadığım halde inanmayı seçip aynı noktaya düştüğüm için ne zaman AFFEDECEĞİM???

  1. Belki bir gun mutlu olursun ask diye bir sey yok sevgi guven var nasil dustuysen kalkicaksin ayaga pes etmiceksin Dunya cok berbat bunu guzellestrmemiz lazim .

 78. Halil’im Canım sevgilim hayatımın anlamı küçücük dünyamın kocaman anlamı İYİKİ seni çıkarıldı hayat karşıma senden önce ve senden sonra var benim hayatımda yol göstericim can yoldaşım en değerlim en özelim en özlediğim kurban olduğum geleceğim seni dünyamız kadar çok seviyorum

 79. Sevmek seninle güzel be sevdiğim aşk seninle kalbim sensin huzurluyum senle sen benimsin ben seninim Suan mutluyum çünkü sen benimlesin benimsin sen varya herseyimsin HATUNUMM????

 80. Aldığım nefesin sebebi.. Sonzuzluk gibi seni sevmek.. Sürüklenirsin mutluluga, umuda ,hayallere ve aşka.. Sensin bu bedenimde kalbim ,sensin bu bedenimde ellerim, sensin bu bedenimde gözlerim ben senim sevdiğim.. Benliğime karışmış ruhun ve bedenin.. Attigim her adımda seni isterim baktigim her yerde seni görürüm.. Dolmuş taşmış kalbim seninle senin sevginle..Ah bir bilsen nasıl seviyorum .. Bir bilsen nasıl seviyorum imrenir herkes sevgime..Bir bilsen nasıl seviyorum ben anlatamiyorum sen yaşa istiyorum.. Bazen fedakarlık ister aşk ben kendimden kendi benligimden Vazgeçtim sen oldum .. Bu denli sevmek delilik biliyorum. Eğer sığsaydi sevgim kalbime bedenime hayallerime taşırmazdım dünyaya… Bi tek sen baktığında beni gör hisset.. Bu yalanlarla dolu hayat içinde bir gercegi vardır herkesin benim gerçeğim sensin. Biliyor musun kendinle grur duymalisin bu kadar seviliyorsan sen mükemmel bi insansin . Sen benim nasibim sen benim kaderim sen benim degerlimsin.. Her insanın hayatta korktuğu şeyler vardır benim korkum seninle imtihan olmak.. Sabah gözümü açtığımda sana uyaniyorum günümü sana adıyorum bir masal var sadece ikimiz ve ben o masalda yaşıyorum sana acikip sana susuyorum sana uyanıp sana yatıyorum.. Sınırsız bi hayal gücüm var ben seni sonsuzluk gibi seviyorum seninle olan bi sonsuzlugum var.. Bilirsin sen beni hep mutlu edersin ve bilirsin ki sen olmadan ben bi hiçim..Bir amaç sahibi değilim ben bir aşk bir hayat sahibiyim bir tek sen varsın elimde avucumda..Güneş doguyorsa senin için dünya dönüyorsa senin için ben varsam senin için.. Sen benim diğer yarım değil sen benim tamamımsın ..Sen benim hayat arkadaşım değil hayattaki tek varlığımsın.. Sen benim hayatım değil sen benim Bu HAYATTAKİ İLK VE SON Solumm & sonsuzlugumsun..

 81. Alistim sana sesine yuzunu gormeme gerek yok ki sesine alistm sensiz düsünemiyorum ve düsünmiycm beni birakmiycani biliyorum
  Rabiammm

 82. Hatırla sevgilim, nasıl derin bakardık birbirimizin gözlerine nasıl içten nasıl derinden severdik birbirimizi nasıl sakınırdık herşeyden birbirimizi. Tartışınca arayıp seviyorum seni be adam diyebilmek bile yaşamak kadar güzeldi.

 83. Berika’mm
  Hayat anlamım aşkın en güzel en saf en temiz hali sensiz geçen yani senin olmadığın zaman ne kadar yavan ne kadar saçma ne kadar anlamsız ne kadar sıradan ne kadar siktir boktan biliyorum uykudasın ama yoksun işte seni özlüyorum.
  Ben düşünüyorm sen yokken nasıldım hatırlamıyorum sanki sanki senden önce geçmişim yok yaşamım yok ben seninle oldum sanki sanki be biliyim anlam kazandırmak için geldin bana benim sabahım benim öğlen vaktim benim akşam gecem hepsi her vakitim sensin nasıl olduda bu kız benim hayatımı değiştirdi diye bi düşünce aklıma gelince gözlerin kokun geliyo bunlar için değişmeyi bırak insan ölür bile diyorum bazen bana sesin geliyo çocuk sanki yanımdasın gibi sanki tam burda dibimdesin gibi aklım gidiyo içim titriyo tüylerim ürperiyo sonra hoşuma gidiyosun işte birkez daha sesinin ben amına koyuyum duymadan edemeyeceğim bir şey oldu.
  Bana sevemezsin sen derlerdi gülerdim hep beni ellerinden tutmak için her şeyi yaptılar neler geliyorsa aklına siklemezdim sonra dediğim laf sevmezsin olum sen hepsi yalanmaya çalışırdı ama hiç biri eksiklerimi tamamlamaya çalışmadı takii sen gelene kadar haa sende herkes gibi olurmuydun? 🙂 elbette gitmeni istemedim hiç gitmeni hiç ama hiç istemedim ya benim ya benim kafama koydum sen benim çabama değiştin verdiğim değeri görünce bu çocuk demedin bu adam dedin bu adama babam vermeyecek de beni kim verecek 🙂 saygının karşılığını gördükçe dahada düştüm üzrine çoktan o kokunu almıştım çünkü ben ona sövemiyorum kokun çok masum.
  Ben sana hep bi laf derdim olduğun zaman istediğin şeyi yaparsın sen daha bıraktığım zaman kayıp gidiyosun sen rahat olmaya o kadar alışkınsin ki sevgilim özgür olmaya o kadar yatkınsın ki beni korkutuyor özür dilerim sevgilim ama bazı şeyleri göze alamam seni sıkarım bunalırım kızdırirım sinirlendiririm izin vermem gözünde kötü olurum hala aynı Batuhan olurum ama yapamam çocuk yapaman kusura bakma tekrar.
  Sen benim hayatımdaki geri kalam dilimin sahibisin ben seninle yaşlancan aynı yatmakta uyuyup aynı yatakta gözlerimizi açıcaz hayallerim seninle.
  Aklım çocuk aklıma sahip çıkamıyorum olur olmadık yerde aklıma geliyorsun diyemicem çıkmıyorsun ben kodumun kafasından her yerde sen varsın geçen kavga sırasında dedin ya 🙂 sen kafayı benimle bozmuşsun evet tam olarak bu işte dedim içimden anladı beni hoşuma gitti o laf ben aklımı seninle bozdum sen bu kafası bozuk bi kişiyle bir olabilcenmi 🙂 benim güzel kokan çiçeğim yani papatyam benim bi yolum var 2. Şık yok o kurduğum hayaller olmasın bak o zaman napiyorum sanaa dedik ya kafa bozuk sen o zaman görürsün kafanın bozukluğunu ha tehditmi ediyosun dicen 🙂 evet.
  Sanaa epeydir kırgınım açıkçası biliyorum sende bana öyle bitme noktasına geldik vaz gecittirmek zorunda bıraktın bıraktım bu benim kırgınlığım gecmicek azalacak sadece ikimize öküz gibi suçluyuz bişeyler yaparak bi nebze kendimi affettirmeye çalışıyorum karşılık beklemeden zerre.
  Benim hatunum benim kadınım şiii laaan 🙂 benim zevcem deli gibi ulan deli gibi seviyorum seni 399. Gün ama biliyosun ki bu günler bize az bize yetmez bizi bırakıp gidersen seni hayatım boyunca affetmem kadın.
  Şunuda demeden edemiycem kokun ulan kokun cennet seni seviyorum 22.05.2016.

 84. Bizim hikayemiz…
  Öncelikle ben onu bulmadım o beni buldu bazen diyorum ki iyiki beni bulmuşsun ayrılalı 3.günümüz 3gündür seninle beraber deiliz bazen o kadar çok özlüyorum ki seni seninle olan anılarım geliyo aklıma deli gibi birbirimizi kovalamalarımız benim sana yazdığım notlar senin bana yazdığın notlara bakıyorum çünkü senden geriye kalan bi kaç parça resim ve sadece satırlar en son seninle parkta buluşmuştuk o parkta bizim bir sürü anımız var ama hepsi bitti sen kalbindeki beni kirlettin ama benim kalbimde hâlâ tertemizsin senin gibi başkasıyla kirletemedim anılarımızı bu kadar kolaymıydı sana göre ayrılmak bu kadar kolaymı bırakıp gitmek sen benim mahalleme gelip bağırmıştın seni seviyorum diye ama keşke bu kadar bağlanmasaydım benim,senin,bizim hayallerimiz vardı Enes ile Betül dimi biz herkezden farllıyız dimi ben sana geleceğimi anlatmıştım sana hayallerimi anlatmıştım bumuydu senin sevgin bu notu okumaya cesaretin yoktur ben biliyorm çünkü sen birisini bırakımca oda sana not yazınca açıpda okumaya cesaretin yetmiyo dersin ne kadar üzdüm bu kızı keşke hayatına girmeseydim diyo olabilirsin ama ben seni affederim sana beddua etmiyorum hep mutlu ol istiyorum hiç karşına çıkmıyorum yoksun biliyorum sen yokken hiç gülemiyorum sana hiç belli etmiyorum eskisi kadar sevmiyorum şimdi gidiyorım bensiz şimdi mutlumusun? Seven bi aşık bulurmusun onunla bir hayat paylaş artık son satırlara geliyorum ismini artık anmıyorum sevemezsin sen biliyorum çek git diyorum o hiç bensiz yapamıyormuş arkamdan hep ağlıyormuş bu olayı herkez biliyormuş hep saklıyormuş cevaplar arkandan hiç ağlamadımyalan atmışlar sen inandın hayatımdan seni silip yeni bir sayfa açtım neyse sen bozma kendini toparlayamazsın

 85. Aşk sensin aşk aşk sana baba diyen kızımız Annemin damadi Geleceğimin kralı seni seviyorum beni hep sev hiç birakma olurmu? Alıştım artık sana sensiz bir hayat düşünemiyorum anlican seni çok seviyorum.

 86. Ağlar gözlerim derdini anlatamaz.
  Sever yuregim sevdigini unutamaz.
  Öyle bir acıdır ki susturur yürekten ağlayır.
  Şimdi git ellerin ol yar.
  ???????????????????
  Ben bu derdi içimde yaşayıp şiirlerde anlattım.
  Bir volkan bir pınar oldum deryalara sığmadım.
  Yine dertli söyleyip yollarını gozledim.
  Ben seni içimden atamadım ey yar.

 87. Aşkım seni okadar çok seviyorum ki seninle olduğumda yüzüm güler sen olmadığında yaşamak bana haram olur seni okadar çok seviyorum ki hayatımda ben böyle bir sevgi yaşamadım böyle bir aşk yok sanıyordum ama yanılmışım seni ne kadar çok sevdiğimi biliyosun sen başkasını sevsen de ben yinede seni ölene kadar seveceğim

 88. Seni okadar çok seviyotumki mahmutcan keşke sana soyleyebilsem sen benim avuç dolu duamsın seni çok özlüyorum

  1. Aşk; Dile kolaydır söylemesi fakat yaşaması can yakar “O” gözlerde kaybolursun hayaller kurarsın belki de o an ki mutluluğunu gözlerinden okursun gün gelir dersin ki ÇOK CANIM YANIYOR… Kalbinin derinliklerin de ki sızı seni uyutmuyordur.. Günlerce uykusuz kaldığını canının yandığı için hep ağladığını senden başkası bilemez… Doğru ya gözyaşları.. Gözyaşlarının her damlasında ki SEN bitiriyordur zaten.. Yaşarken ölmek nedir??? Yaşarken ölmek demek yaşıyorsun ama ONSUZ o kişi senin nefesindir artık. Her nefesin daraldığında ki gözlerin de ki korku ona bir şey mi oldu acaba korkusudur

 89. Seni olunceye kadar sevecegim askim ask cicegim sevdigim benimle kal olene kadar sevgilimm ? seni sevdigimi hic unutma her gun yeniden sevgilim ol

 90. sensiz geçen her gün benim için değersiz anlamsız anlarsın ya aşkım beni bıraktın biliyorum ama hiç mi özlemiyosun ben seni her gece rüyalarımda görüyorum sen beni görüyor musun sevgili sen benim hayatımın anlamıydın bırakma beni nolur kadir nolursun

 91. Bu satırlarda seni anlatmak için yazıyorum sevgilim..♥
  Herşey de haklısın biliyorum belki ilkim değilsin belki ilk defa seni sevmedim bi başkasını sevdim ama sonunda iyki sana rastladım seni öyle çok seviyorum ki anlatamam ♥?
  İyiki girdin hayatıma,iyiki tanıdım seni … Senden öncesini düşününce kendime kızıyorum daha önce seni görmediğim için senin farkına varmadıpım için kendime kızıyorum aşkım?
  Seninle hiç ayrılmasam hep seninle kalsam hep beraber olsam seninle
  Hatta keşke küçükken çıksaydın karşıma
  Beraber oyunlar oynasaydık oyuncaklarımızı paylaş saydık Keşke her şey seninle başlasaydı♥♥♥
  Tartışmalarımız hep oyuncaklar yüzünden olsaydı mesela evcilik oynasaydık beraber Sen eşim olsaydın ben de senin eşin ????????
  Birinci sınıfa seninle başlasaydım mesela A B C yi Nasıl öğrendini görseydim beraber okula gitseydik annelerimiz komşu olsalardı Ben her akşam size gelmek için tartşaydım annemle size gelseydik hep beraber seninle otursaydık oyunlar oynasaydık çok güzel olurdu ?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥?♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Seni öyle çok seviyorum kiii
  Anlatamam sana bitanemm
  ??????????İyiki varsın seni çok seviyorum ♥♥♥
  ♥♥hayatıma iyki girdin iyki tanıdım seni ♥♥

 92. Aşk parçam ??bal dudaklı aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ❤?biliyor sun bunu tabi ??çünkü benim aşkumsun ???şimdi sen pazardasın biliyorum  ve işin var ondan girmiyorsun wpye??
  Ama oyle olsada haber ederdin ?? olsun bu sabahta böyle bende sana uzun mesaj yazayım dedim????
  İlk olarak çok aşırı özledim seni nasıl bu kadar ayrı düştük aklım almıyor ?????gözüm her yerde seni arıyor ama bir türlü göremiyorum seni ?sensiz kalıyorum ??bazen aramanı bile bekliyorum sesini duymak için sadece wpde konuşmak yetmiyor bana ?sesini duymak istiyorum ????
  İkinci olarak buluşsak kaçamak olacak babanın ne diyeceği belli değil ?onun korkusu var ?doyamayacağım sana ?öpmek koklamak sana bakmak yüzüne bakmak o sivilcelerine ??eline tutmak sıcaklığını hissetmek????huzur verişini hissetmek ??bana bakışlarını konuşmanı sözlerini duymayı özledim ?????senin her anını her saniyeni benimle geçen her şeyi özledim ????dişleyişini özledim öptürmeni öpmeni zaten çok özlüyorum ama çok öpmüyor sun beni o ayrı ????sensiz nasıl duruyorum hayret ediyorum kendime aslında ??yanımda olmanı özledim? Seni özledim ?Seviyorum seni özlüyorum seni ??aşığım sana bil senden başkasını bakamaz bu gönül ❤içinden diyor sun bellidir bi kaysın kırarım kafanı ??
  Senden isteğim var ?Bana çok kızma hele de bu kadar zamandır ayrı iken ?çünkü özlemim var sana karşı ondan bazen ayarsız olaBiliyorum ona say ??son alarak ekleyeyim bir şey daha❤
  Senle mutlu bir gün değil mutlu bir hayat istiyorum ???❤senli benli olan içinde bolca aşk bolca öpücük bolca beraber geçen zaman senin benim kokum olan ❤❤???ikimizin olan bir hayat sen ve ben başkası olmayan ?
  Sana karşı olan bu yanğınımı biliyorsun ???Ateş olmuş bekliyorum seni ❤???benim tek aşkum??emooşumm seviyorum seni bil kafana kazı ? senden başkası olmaz olamaz bu kafada ???❤sana atan bir kalp sana ait olan bir kalp ve beden var ??seviyorum seni çikolatalı ekmeğim ❤❤????

 93. Doğanım Kurban Olduğum seni çok seviyorum birdaha sözünden asla çıkmayacağım söz valla ama senden arkamdan iş çevirme nolursun bisey varsa bana söyle beraber yapalım ne zaman dediğim biseyi yapmadım ki ufak tefek şeyker için kendimizi üzmeye kırmaya deymez Kurban Olurum İnşallah Ben sana ölürüm???

 94. Birtanecik sevgilim benim seni çoook ama çok seviyorum herşeye rağmen ve ne olursa olsun seveceğim … sana bazen küsüyorum darılıyorum hatta kızıyorum ve daha kötüsü ayrılıyorum ama sanmaki isteyerek yapıyorum . Ayrıldığımızda sen orda 1 ağlıyorsan ben 1000 ağlıyorum hem ayrıldığımız için özlediğim için hemde seni ağlattığım için? inanırmsın sevgilim hiç bile istiye ayrılmadım senden zaten ben senden kaç kere ayrıldımki . 2 kere. Onların iksindede empati kurdum sevgilim aklıma senin ayrıldığın sabahlara kadar ağladığım günler geldi.benim miniğim daha fazla ağlamasın kıyamam gözyaşlarına dedim o güzel gözleri kızarmasın birtanemin dedim. Evet çok ağladım zamanında niye dayandım çünkü seni çok sevdim ben kimseyi sevmedim bu kadar yaz tatilinde sabahın yedisinde kalkıp tüm gün mesaj bekleyecek kadar akşam yemeği yemeyip sırf senin messengera girme saatin diye ben 4 ay hatta 5 ay doğru düzgün akşam yemeği yemedim iyiki yememişim birgün akşam yemeği vaktinde mesaj beklerken sevgili olduk biz ışte o zaman çoğu engeli aştık ışte o saatte sen benim ben senin oldum seni sevdiğimi en iyi facebook biliyor hergün her saat başı acaba girdi mi veya yeni fotoğraf attımı diye baktığımı yada arama motoruna sürekli senin adını yazdığımı. Aşkım ben seni sana köle olacak kadar çok sevdim telefon elimde gece yatağımda yorganın altında senin fotoğrafını öpüp telefonu kalbime koyup sırf sana sarılmış gibi beraber uyumuşuz gibi fotoğraflarına sarıldım sabaha kadar kalbim radyosyona maruz kaldı senin aşkıın bana neler yaptırdı bir allah birde ben biliyorum

 95. Aşk parçam ???bal dudak aşkım ?minik kuşum ??seni çok seviyorum ??biliyor sun bunu tabi ?? çünkü benim aşkumsun ???şimdi sen neredesin bilmiyorum uyuyor olabilir sin ? veya baban evde ondan girmiyor sun
  Ama o olsa da haber ederdin ?? demekki uyuyor sun ?olsun bu akşam böyle bende sana uzun mesaj yazayım sabah okursun ???
  İlk olarak çok aşırı özledim seni nasıl bu kadar ayrı düştük aklım almıyor ???gözüm her yerde seni arıyor ama bir türlü göremiyorum seni ?sensiz kalıyorum ?bazen aramanı bile bekliyorum sesini duymak için sadece sanalda konuşmak yetmiyor bana ?sesini duymak istiyorum ?
  İkinci olarak buluşsak kaçamak olacak babanın nereden çıkacağı belli değil ?onun korkusu var ?doyamayacağım sana ?öpmek koklamak sana bakmak yüzüne bakmak o sivilcelerine ?eline tutmak sıcaklığını hissetmek ????huzur verişini hissetmek ?bana bakışlarını konuşmanı sözlerini duymayı özledim ????senin her anını her saniyeni benimle geçen her şeyi özledim ????dişleyişini özledim öptürmeni öpmeni zaten çok özlüyorum ama çok öpmüyor sun beni o ayrı ??sensiz nasıl duruyorum hayret ediyorum kendime aslında ?yanımda olmanı özledim
  Seni özledim
  Seviyorum seni özlüyorum seni ????aşığım sana bil senden başkasını bakamaz bu gönül ?içinden diyor sun bellidir bi kaysın kırarım kafanı ?
  Senden isteğim var ☝?
  Bana çok kızma hele de bu kadar zamandır ayrı iken ?çünkü özlemim var sana karşı ondan bazen ayarsız ola biliyorum ?ona say ???son alarak ekleyeyim bir şey daha
  Senle mutlu bir gün değil mutlu bir hayat istiyorum ???senli benli olan içinde bolca aşk bolca öpücük bolca beraber geçen zaman senin benim kokum olan ???ikimizin olan bir hayat sen ve ben başkası olmayan ?
  Sana karşı olan bu yanğınımı biliyorsun ???Ateş olmuş bekliyorum seni ????benim tek aşkum????hayin seviyorum seni bil kafana kazı ??? senden başkası olmaz olamaz bu kafada ?????sana atan bir kalp sana ait olan bir kalp ve beden var ???seviyorum seni çikolatalı ekmeğim ????

 96. KALBİMİN SAHİBİ ANAMIN DAMADİ HERŞEYİM İLOMM ♥SEN BENİM GÜNDÜZ DOĞAN GÜNEŞİM GECE AY’IMSIN SENİ ÇOK SEVİYORUM İLOMM ♥?

 97. Bu satırlarda son kez bahsedecegim sana olan kırgınlıklarimdan. Brnim bir kalbim oldugu gerçeği aklina geldi mi hic? Kaburga kemiklerini kirarcasina sarilirken, operken delice carpan bir kalbim vardi, fark etmedin degil mi? Fark etsen bu kadar kırıp dokmezdin. Uzerine titrer kiyamazdin. Oysa ne kdr cocuktum ben seninle. Ve asıl onemli olan bir kiz cocugunun babasina duydugu güven gibi nasil da guvenmistim sana.
  Düşünüyorum da alay eder gibi sevmissin beni, hic kiymet bilmeden. Yıkıp dokerek, dagitarak sevmissin. Seni unutmaya nerden baslayacagim bilmiyorum. O kdr cok ve o kdr guzel sevmisim ki seni, seninle ilgili doyamadigim hicbirseyi silmeye kiyamiyorum. Kiyilmiyor. Suan sana ihtiyacim var, sesine, sarilmana, kokuna. En onmliside bize ihtiyacim var. Ozleniyor be aramizda ne gecerse gecsin ozleniyor. Nefret ederek uykuya dalip cok severek uyansan da ozluyorsun. Ozleniyor. Umursamaz tavirlarini ve beni gormezden gelislerin hele ki hic edislerin dayanabilme gucume cok fazla geldi.
  An geliyor beni senden vazgecmek zorundan biraktigin icin en agir hakaretleri etmek istiyorum. Sana karsi oyle bi kirginligim var ki ne yaparsam yapayim bi kirginligi hafifletemiyorum.
  Ve bir gun ara beni istiyorum. Oyle telefonla degil sefkatimi ara sicakligi ara sevgimi ara. Benimle kaybettigin huzuru hic kimsede bulama. Ben her gecen seninle olmayi dileyip sensiz uyanmalarimla kaldim hep. Peki sen ozlemedin mi hic beni? Gecenin bir yarisi yatagin bir ucuna oturup aramak istemedin mi? Aklina gelmedim mi? Olmadik bi anda “o olsa boyle olurdu” demedin mi? Doldu mu boslugum? Unuttun mu beni? Ben unutmadim bama artik dokunmuyor beni gormezden gelislerin. Cok iyi biliyorum beni sevmedigini. Artik yokum sende. Bir an geliyor bir seyler yikiliyor icimde. Ben bir günümun her zerresine seni paylastirirken sen nsl bu kadar kolay ve bu kdar çabuk unutabildin hayret ediyorum. Bir daha kimseye güvenmiyecek olmamin en onemli tecrubesi oldun sen bana. Hala nsl iyi olunur bilmiyorum ama tun iyiyimleri yamafim dilime. Soranlara iyi oldugumu soyluyorum yapmacık cumlelerimle. Bana ne olursa olsun gitmiyecek gibi davrandigin ve bu kdr acimasiz bir sekilde gittigin an vazgectim. Ve sen seni tum kusurlarinla ve hatalarinla sevebilicek birini kaybettin. Ama ben senin icin bir kayip sayilmam. Bir sureligine yanlizligina eslik ettim hepsi o kdr. Bir zamanlar en ciddi ortamlarda bile adin gectiginfe cocuk gibi gulumserken simdi adın gozlerimin dolmasina sebep oluyor. Sanki butun hislerimi sende harcamis gibiyim. Bu zmana kdr kimse senin biraktigin izleri bırakmadı bende. Hic uzulmedin mi benim icin? Hic mi anlamadin acimi? Yine ne hissettigim ne dusundugum zerre umrunda degil biliyorum. Kabullendim ve alistim ztn merak etme. Bize dair anilarin yasandigi yerden tekrar gecerken tarifsiz bir uzuntu çöküyor icime. Iste oradi tam olarak enkaz yeri. Ve ben her defasinda o enkazin altindan cikip hayatima devam etmeye calisiyorum. En cok sana ihtiyacim oldugu zamanlar da ne kdr yanliz hissettirmissin bana gerci haberin bile yok bunlarfan. Varsin ama yoksun. Olmadigin her gun daha da bitiyorsun. Seni ne kdr cok sevdigimi sana anlatmak icin cok ugrastim. Ama olmadi. Sonra anlafim ki insan kaybedecek kdr sevmemeliymis. Ve ben senden sonra baska birini bu denli sevebilecgime inanmiyorum. Acilar gecer biliyorum. Kimi zaman uzer gecer kimi zaman mahveder gecer belki geçmesi uzun surer ama bir gun mutlaka gecer. Acilar sonsuza dek surmez sadece onlarla yasamaya alisirsin. Benim acim da henuz gecmedi. Yani hala unutabilmis degilim seni. Sen nsl unuttun beni? Neler gecti aklindan? Neler dusundun bilmiyorum. Hayatimin en guzel gunlerinfe yarim kaldim ben. Yarim birakildim. Sen beni uzdun kirdin yordun. Baslarda alinganlik ediyordum bu duruma sonra bir baktim ki tum bunlara alismisim. Haksizliga alistirdin kirik bir kalple sevmeye alistirdin simdide yokluguna alistiriyorsun. Cok zormus insan guvendigi birine kardi guveninin bosuna cikmasi. Beddua etmiyorum sana ama yasattigini yasa. Berbat bi hayat yasa demiyorum sana ama vana yasattigin her sey icin pisman ol istiyorum. Arkandan sevdim agladim ozledim. Belki bir gun gelirim aklina dusunursun uzun uzun. Belki bir gun bana yaptigin haksizliklar glir aklina nefret edersin kendinden. Kendini suclarsin. Sucla da ztn. Sonucta herseyi mahveden sensin. Bizim katilimizsin. Bizi yok edensin. Eger seninle bir seyler yasamamis olsaydık paslastigimiz bir seyler olmasaydi bu kdr derinfen ve icten uzulmezdim. Kendime uzuluyorum senin yuzunden. Ben sana kimseye emanet etmefigim kalbimi icinde en saf en temiz duygularimla verdim. Bu kdr sessiz kalmaya vicdanin nsl el verfi? Uzuluyorum. Gecip gifen zamana sarsılan güvenime kirilan umuduma uykusuz kaldığım gecelere o gecelerde akittigim gozyaslarima ve senin yuzunden aglarken senin hicbirsey olmamis gibi hayatina devam etmeni mutsuzum dedigimde alisirdin dedigini seviyorum dedigimde unutursun dedigini asla unutmayacagim. Ruyalarimda seni gorup nasil mutlu uyandigimi hic bilmedin. Bir zamanlar simsiki sarilmasaydin inandirmasaydin alistirmasaydin kendine yabi bu kdr sevdirmeseydin bu kdr acimazdi canim. Allah buyuk uzuldugun kadar uzul. Yarim biraktigin kadar yarim kal. Fazlasini istemiyorum bak. Bana yasattigini yasa yarim kalmisligi hice sayilmisligi ve hayal kirikligini.
  Hayatını mahveden birinin yasini tuttugunfa umarim anlarsin hissettiklerimi. Ama bir gun Mutlaka beni hatırla. Eger bir gun uzulursen beni uzdugun gibi o zmn dusun biraz beni. Ve suan hayatinda olan hic kimseyle kiyaslama beni. Sen bana cok buyuk bir ders verdin. Sevdigim kadar sevilmeyecegimi…

 98. Oyyy ballım hayata güzel bakmamın sebebi geleceğimi süsleyen yarim çiçeğim herseyim bende sana boyle alıştım alışkanlıklarım sana kalbimden bi zincir uzatmış ölene kadar kilit vurmuş ne yanı olene kadar mı Hayır oldugumuzde toprak paslandırsa bile çürümez

 99. Öyle bir günde geldin ki gelmediğin her güne değdi sevgilim seni en iyi ben tanıyorum seni başka kimse tanıyamaz ömrüm nefesim huzurum tek mutlulugum seni seviyorum sol yanım

 100. Yasinim kömür gözlüm sana kıyamıyorum sana dayanamıyorum az biraz uzak kalsak seni özlüyorum hep benle yanımda ol istiyorum ? ol istiyorum sana hep sarılmak hiç bırakmamak istiyorum Gönlüme bağladım ben seni bırakamam ki sevdim, bağlandım sildim geçmişi seninle var oldum YASİNİMM ben senun sevduğun kadin oldum Sen ise benum SEVDALUĞUM sun seni çok seviyorum bitanem çocuklarının gelecekteki annesi CANIMIN İÇİ CAN ÖZÜM
  ????????

 101. Can özüm kıymetlimm vazgeçilmeyenimm tek ve son sevdiğim ❤ senle mutluyum ne olursa olsun hep mutlu olacağıma da inanıyorum inşaallah evet arada bir tartışabiliyoruz ama ben sana küsmem gıcıkta kapmam uyuz da olmam dememe bakma bir sinir olurum ?kalbim bana kızgın küs olmanı kaldırmaz bana soğuk tepkili olmana dayanamam yani sana kırılsamda uzun süre gönül koymam ufak kalbim izin vermez razı olmaz ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ve ben küçüklüğümden beri sevdiklerimi kaybetmekten korkarım şimdi senin için de öyle bana bitti yok benle olmaz falan deme ? ben bunu düşünmekten dahi korkuyorum ben alıştım karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden biz hep gelecekle ilgili konuşcaksak böyle değil mutlu olabilmeyi güzel yuva kurabilmeyi düşleyelim ?‍?‍?‍? zaten ikimizin de istediği bu dimi biliyorum bazen çocukça davranıyorum ama ne yapım ben de böyleyim ben herseyi senle öğrencem istediklerini yapmaya da çalışcam hatta direk yapcam ben seni üzecek şeyler yapmam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her sesde her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu sürede azalması değilde dahada fazla artmasını istiyorum ? aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum sensizliği kimsesizlik gibi görüyorum sanki sen olmasan nefes alamam boğulurum diye korkuyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyosun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum seninle vakit geçirememekten sana bakamamaktan korkuyorum sesini zaten çok özlüyorum biliyorsun daha da özlemekten korkuyorum uzun lafın kısası ben ölümden değil sensizlikten korkuyorum beni hic bi zaman sensiz bırakma olur mu yanımda uyumanı istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyusunu seyredebilirim bitanem ? sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi nefes alıp verişini dinlerim oyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim duracak gibi olur sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel olur senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkım ☺ sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim sadece yanımda uyu bir ömür senin bir kokun var bir tanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var hiç bilmedigim mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi senin bir kokun var aşkım içime çekmeye doyamayacağım düşünsene son nefesim senin kokuna bağlı olduğunu o zaman ölmem ki ben sonsuz olurum cennet her istenilenin olduğu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır ama oraya kabul edileceğimi sanmıyorum ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye onu ibadetim haline getirdim diye günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki senden uzak kalmayayım hani diyosun ya aşkım bana artık uzun mesaj atmayı kestin diye aslında ben sana kırılmıştım bu konu yüzünden ama dayanamadım çünkü sen benim geleceğim hatunum eşim karim annemin biricik tatlı gelini cocuklarimin anasısın seni coooooooooooooooook kocaman seviyorum ❤

  1. Ben seni o kadar çok seviyorum ki anlatılmaz yaşanır sevgilim Kendimi boşlukta karanlıkta bulurken sen elimi tutun ve beni aydınlığa çıkardın karanlık yolda ışığım oldun kendimi çaresiz hissederken çarem oldun benim her ne kadar zorlu süreçten geçsek de sen bana o güveni o sevgiyi verdin sana sonsuz teşekkürler ediyorum papatya kokulum iyi ki seninle tanıştım iyi ki bu güzel günleri seninle yaşıyorum iyi ki benimsin hepte oyle kalacaksin sonum olacaksın ne guzseldir son olmak kalıcıdır Sonsuzdur çünkü o Sonsuz güven sonsuz aşk sonsuz mutluktur
   Hiçbir güvensizlik ihtimali yoktur hep senindir hiç gitme ihtimali vermeden seversin Korkusuzca elini tuttuğunda gözlerine baktığında biraz daha aşık olursun Aslında ilk olsun diye değil son olsun diye seversin herkes ilk olur ama bir kişi son olur bebegim inan bana oda sensin senammm❤❤ adında huzur buldugumm sen benim hem ilk askim hemde sonumsun benim senden baska yolum yok Sen benim her şeyimsin Sevdiğim seveceğim sevdiceğim sevgilim Gecenin bi yarısı romantizm yapmak yoktur bende ama konu sen olunca akan sular duruyor Kalbimin ritmi değişiyor kafam duruyor suratımda salak bi gülümseme oluşuyor Aşık olunca herkes kelebekler uçuştuğunu söyler içinde Bende mi? Ben degisiyim biliyorsun bosuna öküz demiyorsun bana ?Benimkinde filler tepişiyor içimde bi yıkım bi deprem oluyor Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum Bana şapşal sıfatlar takmanı seviyorum Aşkım demeni seviyorum Sen aşkım deyince bişeyler kopuyor içerde Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor onu tamamlıyor eksiği kapatıyor Sen benim eksiğim Eksikliğimsin Beni tamamlıyorsun beni mutlu ediyorsun Seni her şeyden kıskanıyorum Çünkü sen benim her şeyimsin Benimsin diyorsun mesela bazen Eriyorum Nasıl seviyorum sahiplenmeni anlatamam Bana iyi ki tanımışım seni diyorsun mesela İyi ki sana aidim İyi ki sen benimsin İyi ki tanışmışım seninle İyi ki yazılmışsın kaderime İyi ki seni çok seviyorum Benim seni sevdiğim kadar sen de beni seviyorsun bunu biliyorum Seni sevmeyi seviyorum Aşkımsın benim her şeyimsin İyi ki benimsin bitanem İyi ki varsın Sen hayatıma girdiğinden beri her şey yolunda gidiyor Bütün yollar sana çıkıyor zaten Seni çok seviyorum sevdiceğim sevgilim iyi ki varsin Gülüşüne aşık olduğum kadınım Dün Yaptığım aptalcaydı bunu biliyorum kac kere yapmayacam dedim ama yaptim bana olan en cok korktugum sey geldi basima bana inancini kaybettin albayim napayim ben oyle okuz birisiyimki sacinin bir teli icin canimi verecegim bayan artik benden kusku ducayacak bu oyle cok canimi yakiyorki onun icin herseyi yapmaya hazirim ben albayim affetmiyecek beni omur boyu biliyorum bunu olsun be albayim ona bile raziyim affetmesin yanimda olsun yeter albayim ben onun bi omur herseyine raziyim ama sunu biliyorumki albayim bidaha asla yapmayacam cunku yaparsam iyice kaybedecem ve kaybedersem ben yasayamam onsuz be albayim yasayamam yedigim her lokma bana zehir olur ictigim her su boğazımda kalir cunku o benjm yasama kaynagim be albayim Özür dilerim cennet gözlüm özür dilerim melegim kadinimm herseyimm Beni affeder misin canjma can katanim burda herkezin onunde ozur diliyorum affet beni askim bidaha olmayacak inan birtanem inan
   ^^” 01.10.2016 “^ tarihinden sonsuza dek seninim ben canözümmm…
   Senammm ??
   Not: Bu öküz seni ömür boyu hep sevecek cocuklarimin biricik güzel annesi senamm❤

   1. S.a kardeşim on numara adamsn senden taktik almak isterim anlat bakim nerelisin nerde oturyosun. Bende sana yardımcı olabilirim mesela yengemin ve senn nereli olduğunu soylersen uyum yuzdenizi buraya yazabilirim haberin olsun 🙂

 102. “seni sevmek bir önceki günden daha heycanlı ve daha mutluluk verici olur çünkü sen benim hayatıma nefes akciğerime oksijen kalbime sevgi oldun sen hiçbişeyime herşey oldun seni seviyorum sevgilim.”

 103. Ben rojhat sen adındaki adama aşık.kim o benim olmassa olmazım herşeyim tek bisi dicem benim ömrüm boyunca hayatımda olacak seni cokkkkkkkkkk seviyorummmmmm

 104. Erkeğimden bana;
  Askim sana biseyler dökülüyor içimden avucuma sığmıyor ama hicbirseylede tutulmuyor nede tuhaff kafamda bişeyler var diyorum kafada ne beynimde diyorum oda kaldramazdi bu kadar seni sen benim bütün dusuncelerimdesin nerden geldigin anlamadm ama nereye gidecegine karar vermsm misal kizimin annesi o günü senle yaşamak isterdim düşünsene sancılarını bagirmalarıni ben sabirsizla bekliyom parmaklarimi yiyorum tam o sırada bir ağlama sesi geliyor ikimize ait bir sess odaya geliyorum basinda bandaj elini tutuyorum bana bakiyon sonra kızımızın kucağına aliyonn küçücük ellerii beraber dokunuyoruzz sen yine gülümsüyon ondan sonra süt veriyon kizimiza ağrıyor sen susturmaya calsyon durmiyor sen sinirlenyon ne brkliyeyim diyorsun babasina cekmiss iste bitanem benim sen benim ailemsin sen benim her yanimda olacak yarimsin o kadarr güzel hisetryorsunki bana bazi değil herşeyi veee beeeennn seni cooooooooooooooooookkkkkk seviyoruuuuummmmmmm…..

 105. Başım çok ağrıyor sevgili, ama benim ne haba nede iğneyle ihtiyacım var. .. bunların hiçbiri geçirmez agrimi zaten.. benim sana ihtiyacım var. .. bi kere sarılsam mesela, bi kere öpsem, bi kere elini tutsam, kokunu içime çeksem.. hiçbirşeyim kalmaz… baş ağrımın sebebi de sensizlik zaten… Bu hayatta bana diz çöktüren tek şey yokluğun, öyle seviyorum ki seni öyle özlüyorum ki .. geceleri rüyamda gündüzleri hayalimdesin sevgili… sen benim neşe kaynağım, sen benim yaşam sevincim, sen benim yüzümdeki gülümsemenin sebebi, sen benim mutlulugum,hüznüm,üzüntüm,nefesim,tutunduğum dalımsın, sen benim herşeyimsin… iyi ki varsın… vee iyiki benimlesin…. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOOOKKKKK….

  1. Seni çok seviyorum bebeğim benim canım recebim sen benim hayatım herseyimsn biricigim kadınından sana canım erkegim bnm

 106. Seni sevdiğim günler en güzel günlerim, sen benim en kıymetlim en değerlimsin. Sensiz geçen günlerin bir anlamı yok şimdi. Ne var ne yoksa sensin benim için.

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.