Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye uzun doğum günü mesajı ve sevgiliye gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Aynı kategorideki sevgiliye doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımıza göz atabilirsiniz. 

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Yeter ki sen ol yanımda; istersen aşk ol, istersen dert ol. Ne olursan ol benimle ol. Başımın üstünde, kalbimin en derininde olacaksın. Seni sevdikçe büyüyeceğim arkandan. Doğum günün kutlu olsun meleğim.


Gülmek sana yakışıyor sadece, yıldızlar geceye olduğu kadar bir de yüreğine… Mutlu olmanın bir sürü yolu olabilir, bu yolların hepsi yalnız sana çıksın sevgilim. Senin değerini her saniye daha çok anlıyorum. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun canım.

Göz hapsinde tutuyorum seni, sevgini göremediğim yerler olmasın diye. Kalbime hapsettim seni, her atışında bunu hisset diye. Cennet bakışlım, melek yüzlüm; doğum gününde mutlu ol, ol ki yarınların güzel olsun.

Kalbimin diyarında kimseler konuşsun istemem, herkes sussun. Kimse karışmasın aşka. Allah şahidimdir ki hayatta başka bir dileğim yoktur senden başka. Doğum gününü kutlarım sevgilim, mutluluk seninle olsun.

Seven insanın hedefleri olmalıdır, aynı sonsuzluk gibi. İnsanın hasreti olmalı, hasretle büyüyen ağaçlar gibi. İnsanın bir aynası olmalı, baktığında yüreğini görebilmeli aynı senin gibi. İyi ki doğdun bir tanem.

İşte bugün beni ailem kadar iyi tanıyan ve kalbimi almayı seçen kadını kutluyorum. Bana olan güvenine, aşkına, tutkuna ve her şeyine teşekkür ediyorum. Sen olduğun sürece ben eksik kalmayacağım. Ben olduğum sürece sevgine layık olacağım. İyi ki doğdun.

Yürek midir insana onu sevmelisin diyen yoksa tek başınalık mıdır bunu dizginleyen? Nedir bu sevmek denilen; yağmurlara su olmak mı, yoksa yağan yağmurda ıslanmak mı? Cennet kokulum benim, nice senelerin olsun.

Bugün senin doğum günün ve ben senden uzaktayım. Uzaklık çok önemli olmasa gerek, öyle değil mi sevgilim? Bak yıldızlar ne kadar uzak görünüyor bize, aslında ne kadar yakınlar… Çünkü ikimiz de aynı gökyüzünde aynı yıldızlara bakıyoruz. Doğum günün yıldızlar kadar parlak olsun sevgilim.

Benim için sen hep 18 yaşındasın sevgilim. Üzerinden otuz yıl geçse de bu değişmeyecek. O masum güzelliğine zaman etki edemeyecek. Nice yeni yaşlara, mutlulukla canım.

Okuduğun kitaplar kadar bilgili, aklındaki şarkılar kadar tutkulu, yüreğindeki sevgi kadar sıcak, gözlerindeki renk kadar güzel olmaya devam et sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

Yeni yaşında huzur, mutluluk ve sağlık üzerinden eksik olmasın. Her ne istiyorsan hayatında Allah onu sana bağışlasın. Sürekli yanında olmaya devam edeceğim, seni asla bırakmayacağım sevgilim. Nice senelere.

Bugün senin doğum günün, doğduğun gün… Seni doğuran anneyedir teşekkürüm. Çünkü annen olmasaydı ben seni nasıl bulurdum? Biricik gözlerinden öpüyorum sevgilim, yeni yaşında mutluluk sana ait olsun.

Mutlu olmak senin ellerinde… İnanmalısın buna, çünkü hayatta karşına bin bir türlü zorluklar çıkacak ve sen hepsini başarıyla geçeceksin sevgilim. Ben yanında olduğum sürece asla düşmene izin vermeyeceğim. Doğum gününü kutluyorum.

Yazdığım bütün şiirler hasret kokar, düşlediğim gerçeklerde bir tek sen… Demlediğim çayda sevgin, bardağımda nefesin var. İyi ki doğmuşsun hayatıma anlam olan kadın, iyi ki varsın. Nice güzel senelere bir tanem.

Sen benim olmadan önce ben sanki yaşamıyordum, sen doğmuşsun ya ben de seninle birlikte doğuyorum. Varlığın bana güç veriyor, sen hep var ol güzel ol. Nice mutlu yılların olsun.

Şu dünyada eşi benzeri bulunmayacak kadar büyük bir sevgi varsa o ancak yüreğindedir. Yaşamının bundan sonrası yüreğin kadar huzurlu geçsin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Hep mutlu ol.

Yüreğimi sana emanet versem onu alır korur musun? Dilimden dökülen kelimelerdeki aşk, yaşamımdaki cennet, benimle bir ömür boyu bütün olur musun? Nice yaşlara güzel kadın.

 

İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanıyabilmişim ben seni. Yağmur gibi yağdın kurak hayatıma, güneş gibi açtın karanlık yalnızlığıma. Kelimeleri birleştirdin, anlamlı bir cümle oldun alın yazıma. Doğum günün, gelecek güzel günlerin habercisi olsun.

 

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye uzun mesajlar aşk sözleri, romantik sözler ve duygusal sözler yazılarımızdaki güzel sözleri de sevgiliye doğum günü mesajları olarak gönderebilirsiniz. 

Facebook'ta Paylaş

3 yorum var Yorum Yap

 1. güneş gibi yeniden doğuyorsun sevgilim. Sen varsan eğer, gecenin ve gündüzün, yağan yağmurun, esen meltemin anlamı var benim için. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum sevdiceğim.

 2. Her yerdesin..
  Okuduğum şiirde, yazdığım yazıda, dinlediğim her şarkıda..
  Sanki hepsi senin için, sanki hepsi seni anlatıyor..
  Her yerdesin, en çok da içimde..
  Ahh gönlünü sevdiğim..
  Canımın tatlı acısı..
  Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun.
  Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…
  Doğum günün kutlu olsun canımın şiiri.. İyi ki içimin en derinlerindesin. İyi ki

 3. Her yerdesin..
  Okuduğum şiirde, yazdığım yazıda, dinlediğim her şarkıda..
  Sanki hepsi senin için, sanki hepsi seni anlatıyor..
  Her yerdesin, en çok da içimde..
  Ahh gönlünü sevdiğim..
  Canımın tatlı acısı..
  Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun.
  Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…
  Doğum günün kutlu olsun canımın şiiri.. İyi ki içimin en derinlerindesin. İyi ki

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.