Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye doğum günü mesajları kısa, sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü mesajları anlamlı, sevgiliye doğum günü notları, sevgiliye doğum günü yazıları ve sevgiliye doğum günü güzel sözleri bulabilirsiniz. Daha fazlası için sevgiliye uzun doğum günü mesajları ve doğum günü mesajları yazılarımıza bakabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Seninle birlikte bütün mevsimleri tek bir günde yaşamaya razıyım. Bütün yılları ise bir ömrün içinde… İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin sevgilim.


Yanında ben olduğum sürece hayatın istediğin gibi olacak. Buna söz veriyorum. Seni çok ama çok seviyorum, mutlu yılların olsun.

Dünyanın en güzel gülüşüne sahip olan insanı, hep böyle gülebilmeni isterim ömür boyu. İyi ki doğdun, hep gülmen dileğiyle.

Seninle geçen her gün fazlasıyla değerli benim için. Bugün olduğu gibi… Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün gökyüzü daha bir aydınlık, denizler daha bir huzurlu, kuşlar daha bir neşeli… Bugün sana ait. Sen de bugüne. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin sevgilim.

Tek bir gerçeğe inanıyorum ben. Sadece sana. Bugün inandığım gibi… İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanımışım seni bir tanem.

Senin doğduğun gün, aslında benim kaderimin çizildiği gündür. Sen bana gelen bir armağansın göklerden. Seninle olmanın en güzel yanı seni sevmekten bir an olsun bile vazgeçemem. Seni ömrüm boyunca seveceğim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Yürek midir insana sev diyen, yoksa yokluk mudur körükleyen? Nedir bu sevmek; bir gaz lambasına ateş olmak mıdır, sönmeyecek bir ateşe değmek mi? Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbimi sana mektup atsam, açıp okur musun? Dudaklarımın ucundaki kelimelere ömrüm olur musun? İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Sarıl bedenime, tut ellerimi. Beraber koşalım yarınlara. Hiç yorulmadan mesafelerce… Birlikte ulaşalım o nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

Sana doğru yeniden doğmak isterim. Seni bir ömür boyu yaşamak isterim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Mutlu olsun doğum günün, dertler uzak kalsın. Sevinçler yaşa ömrün boyunca, acılar sana ulaşamasın. İyi ki doğdun.

Geleceğe birlikte yürüyeceğiz, birlikte ağlayıp birlikte güleceğiz. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun ve benimlesin sevgilim.

Sen doğduğun zaman gökyüzünde bir yıldız daha belirmiştir kesin. Yıldızların kadar uzun yaşa sevgilim. Mutlu yıllar.

Sen çatlamış dudağıma bir yudum su, zihnime berraklık duygusu, hayatıma aşk tutkusu oldun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Güneşin bile buz tuttuğu yerlerde benim alevim yanmaya devam edecek. Sadece senin için. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bir insanın hedefleri bulunmalı, sonsuzluk gibi… Bir kişinin hasreti olmalı, hasretle açacak çiçekler gibi… Bir insanın değerlisi olmalı, sadece senin gibi… Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum sanki. Senle birlikte bir kez daha doğmuş gibiyim. İyi ki varsın, iyi ki doğdun sevgilim.

Suya yazı yazmak gibi bir çaba olacaktır sensizliği anlatabilmek. Yokluğunda kurduğum hayalleri büyütüyorum şimdi. Her şeye rağmen seninleyim bu gününde. Doğum günün kutlu olsun.

Beraber geçirdiğimiz günleri çoğaltmak adına önümüzde yaşanacak koca bir ömür var. Birlikte mutlu olabileceğimiz bir evimiz… Seni her şeyden çok seviyorum sevgilim. Doğum gününde mutlu ve huzurlu olmanı dilerim.

Ben seni bu kalpte hissettiğim kadar varım aslında. Senin sevgin beni canlı tutuyor bu hayatta. Senle tazeleniyorum yaşama karşı. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, birlikte göreceğimiz güzel günlere açılan bir kapı olsun.

En güzel şiirimsin bu hayatta, eşi benzeri olmayan kelimelerle donatılmış. Sana karşı hissettiklerimi sen de bana karşı hissediyorsun biliyorum. Birlikte bir ömür mutlu olacağız, söz veriyorum. İyi ki doğdun sevgilim.

Senden önce ve senden sonra diyerek hayatımı ortadan ikiye ayırıyorum. Aklımda sadece senin yer almanı, sadece senden sonrasını hatırlamak istiyorum. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Doğduğun güne teşekkür ediyorum. Sen olmasaydın ben seni nasıl bulabilirdim ki? Kim bilir şimdi nasıl bir halde olurdum? Bunu düşünmek bile garip geliyor bana. Hep benimle ol, mutlu ol sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Ayrıca sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirmeniz için aşk sözleri, duygusal sözler, sevgiliye uzun mesajlar ve seni seviyorum sözleri yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.