Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni seviyorum mesajları yazımızda sizlerin aşık olduğunuz kişilere gönderebileceğiniz mesajlar olan seni seviyorum mesajları nı bu yazımızda bulabilirsiniz. Bazen sevdiğimizi sözlü söyleyemediğimiz zaman seni seviyorum mesajları ile aşık olduğunuz insana açılabilirsiniz.

Seni Seviyorum Mesajları

Bir sabah beraber uyanıp, aynı masada kahvaltı yapacağımıza olan inancım kadar seni çok seviyorum.

Sen beni gördüğün zaman ne hissediyorsun? Bunun hakkında pek fikrim yok ama ben seni gördüğüm zaman kendimden geçiyorum.

Belki çoğu şey tek başına var olabilir, bir tek seni seven şu kalbim sensiz var olamaz.

Kanatlarım olmadan melekler gibi uçabileceğime beni inandıran yalnızca sensin. Uçurumun kenarında yürüsek dahi seni sevmekten vazgeçmeyeceğim.

Okuduğum romanlarda, dinlediğim şarkılarda, seyre daldığım uzaklarda sürekli senin izlerin var. Bütün amacım izleri takip ederek sana ulaşabilmektir.

Aşk dediğimiz şey sesli başlar, sessizliğe gömülerek biter. Ben seni aşkın çok daha ötesinde, gizemi hiç kimse tarafından çözülememiş bir mucize edasıyla seviyorum.

Senin en sevdiğim dekolten, yalnızca bana açtığın yüreğindir. Yüreğinden vazgeçenin gözü kör, kulağı sağır, kalbi taş olsun!

Sana daha dün ‘seninim’ demiştim. Yarın kim olacağımı biliyor musun? Sadece yarın değil, yarından sonraki geleceğin içinde senin olmaya devam edeceğim.

Aşkı ikilemde bırakamazsın. Çünkü aşk her şeyin başında sahiplenilmek ister. Benim sahip olduğum aşkın içinde soru işaretleri yok, senin sonsuz gözlerinden çıkan mutlak bir parıltı var.

Keşke dediğim her şeyin sesini kısıyorum. Çünkü duymak istediğim tek ses iyi ki dediklerim. O seslerin tamamı sana ait sevgilim.

Seninle aynı kitabı okumak, aynı filmi izlemek, aynı yemeği yemek, aynı çayı içmek, aynı havayı solumak istiyorum. İnan ki çok şey istemiyorum.

Senin kalbini tanımlayabilecek bir müzik enstrümanı olmak isterdim. Saz olsam telimde, keman olsam tiz sesimde senin adını haykırırdım.

Benim rengimi oluşturan bütün ara renklerin kaynağı, gökkuşağını kıskandıracak güzel gözlere sahip olan ışıltındır sevgilim.

Seni sabah uykusu kadar çok sevdiğimi biliyor musun? Yirmi dört saatin tamamının sabah olmasını isteyecek kadar!

Aynı gökyüzüne ait iki farklı kuş olsak da aynı kanatlarla süzülüyoruz gök semada. Göç yollarımızın birbirine kesiştiği anlarda yaşıyoruz.

Mesafelerin var olma nedeni seni özlemem içindir. Kokunu kilometrelerce öteden içime çekebilmemin başka bir anlamı olabilir mi?

Bazen kendini çok kötü hissedersin. Her şey bir anda sebepsiz yere anlamını yitirmeye başlar. İşte tam bu sırada senin aklıma gelmen benim hayattaki en büyük şansım. Aklıma geldikçe, yüreğime iyi geliyorsun.

Seni seviyorum mesajları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz yazılarımızı çok beğendiyseniz eğer seni seviyorum sözleri ve güzel sözler yazılarımıza göz atabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız İlk oyu sen kullan.
Loading...

Benzer Yazılar