komik sözler

Komik Sözler

Komik sözler yazımızda sizlerle eğlenceli komik sözler, güldüren sözler ve komik mesajlar paylaştık. Arkadaşınıza veya sevdiğiniz bir kişinin morali bozuk ise aşağıdaki komik sözler yazılarımız ile onu güldürebilir ve eğlendirebilirsiniz.

Komik Sözler

Türkiye’deki bazı levhalar çok anlamsız. ‘çimlere basmayınız’ isimli şaheseri çimlerinden üzerinden uçarak mı koydunuz oraya? Ya da ‘ben ettim sen eyleme’ mi diyorsunuz?

25 kuruşluk petito, 50 kuruşluk sütlü çikolata bile bir kızın moralini düzeltebilirken, senin o kızın hayatını mahvetmeye hakkın olamaz.

Millete bakıyorum da şu dondurucu Sibirya soğuklarında bile aşk acısı çekenler var. Ben olsam gider burnumu çekerim. Burnum daha çekici!

Düğün yapılmadan önce kına gecesi düzenlenmesi çok mantıklı değil mi? Şahsıma sunulan bir kocam olacaksa, kınayı elime değil kıçıma bile yakabilirim.

Otobüste oturduğum yerden kalktığımda ‘inecek misin yeğenim’ diye soran dayıya ‘yok dayı, otobüsü tavaf edip tekrar geleceğim’ deme hissine engel olamıyorum.

Rahatımıza çok düşkün bir millet olduğumuzu kanıtlayan bazı durumlar var. Bunlardan birisi de aldığımızın altını rahat ettirebilmek için koyduğumuz sünger değil mi?

Uykum var dediğinde trip yersin. Uykum yok dersin uykundan mahrum kalırsın. Arada bir yerlerde kalarak köle gibi yaşarsın. Bu yüzden yalnız ol ve hemen uyu.

Nissan marka arabalara büyük tutkum var. İnsanı düşünen arabalar. Nissan yazısını tersten okuduktan halini hatırını merak eden bir otomobile dönüşüyor.

Seni görünce resmen midem bulanıyor. Lütfen kendini insanlığa daha fazla tiksinti yaşatmadan, yüksek bir yerden aşağıya kafa üstü olarak bırakabilir misin? Teşekkürler.

Satürn gezenindeki halka dünyada olsaydı neler olurdu hiç düşündünüz mü? Halkaya çamaşır asmaya çalışan milyonlarca Türk kadını!

Terzinin kendi söküğünü dikememesinin nedeni buna zaman bulamamasıymış. Ben, kendisinin olduğundan beceremiyor diye düşünüyordum.

Şu yaşanan olaylara şahit olsa Polyanna denilen ruh hastası kız bile ‘yok lan o kadar da değil’ diyecektir eminim.

Bir insanın akıllı telefonundaki şarjı bitiren sadece müzik dinlemesiyse, o insanın yalnızlığı tartışmaya açık değildir. Hangimiz daha yalnız tartışmayalım istersen.

Şimdi şu dünyadan göçüp gitsem arkamdan bir Fatiha bile okuyabilecek insan bulunmaz. Ya ezberlememiştir, ya yarım yamalak biliyordur, ya da ‘benim duamla mı kurtulacak’ diyordur.

Şu an çok acayip bir belgesel izliyorum; komodo ejderleri hastalanmayan tek canlılarmış. Sanki diğerleri her gün devlet hastanesinde sıra bekliyor.

Var ya ne gitar çalabiliyorum, ne resim çizebiliyorum, ne basket oynayabiliyorum, ne şiir yazabiliyorum, ne de yemek yapmayı becerebiliyorum. İlk insandan bir farkım yok.

Arkadaşım hakimlik sınavına girmişti. Sınav sonrasında ağladığını gördüm, belli ki sınav çok kötü geçmiş. Durur muyum patlattım hemen: ‘Sen daha gözyaşlarına hakim olamıyorsun”.

Ülkemizde sarışın kız sayısının fazla olmamasından dolayı Serenay Sarıkaya’yı çok güzel bir kadınmış gibi görüyoruz. Körler ülkesinde tek gözü olan kral olurmuş misali.

Dikkat ediyorum da, herkesin sevdiği mutlaka bir başkasını seviyor. Bir başkasının sevdiği de bir başkasını seviyor. Sırayı ilk kaydıran kişide bütün suç.

Komik sözler yazımızın da sonuna geldik. Eğer sinirlendiğiniz arkadaşlarınız var ise kapak sözler yazımızı okuyarak arkadaşınızı kapak edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Benzer Yazılar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?