Ayrılık Sözleri

Ayrılık sözleri yazımızda ayrılık mesajları tumblr, anlamlı ayrılık sözleri damar, duygusal ayrılık sözleri, sevgiliye ayrılık sözleri bulabilirsiniz. Aşk her ne kadar güzel bir duygu olsa da bazen sona erebiliyor işte bu durumlarda sitemizdeki ayrılık sözlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan anlamlı sözler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ayrılık Sözleri

Yaşadığın günler boyu hayalini kurduğun kişi üzerine keşke hiç bitmesin dediğin günlere nazaran iyi bitmiş, daha kötüsü olacaktı diyecek gününde olacaktır elbet.


Gün gelecek hiç kimse gibi olmadığının farkına varacaksın, fakat o gün ise benim için sende herkes gibi olacaksın.

Zamanı değil ama bir gün gelecek ve seni unutacağım elbet. Seni unutturan o kalbe binlerce kez şükür edecek bu benliğim ve sen kendinden nefret edeceksin.

Olurda bir gün karşımda cayır cayır yanarsan ve benim elimde de bir bardak su var ise şüphesiz kanaya kanaya karşında içerim.

Ölüm kıyametten sonra tekrar dirilmenin uykusudur. Fakat seni içimde öyle öldürdüm ki, kıyametten sonra bile dirilemeyeceksin.

Çok gördük senin için ölürüm diyenlere, yaşamanın formülünü söylüyorum ayrılın kimse ölmesin.

Dün bizim için ölenler bugün ise başkaları için yaşar olmuş. Üfle İsrafil şu sûra görsünler dünyanın kaç bucaktan ve kaç denizden oluştuğunu.

Aklımdasın tamam, fakat yarın kalbimde olacağının da garantisi değildir bu söylem. Gün gelecek sen bile nasıl unutulduğuna hayret edeceksin. Gün gelecek öyle biri beni sevecek ki; sen bile kendinden utanacaksın.

Ateşler içiyorum siren hatlarıma ve sen yeşeriyor kırmızı hayallerimin tam ortasında. Sen şimdi bir yabancı ve bir elsin bana zira dokunma umutlarıma günahlarımın cehennemindesin.

Ayrılık her ne kadar yaksa da içimi, biliyorum ki günü gelince unutulacak sana dair ne varsa hepsini seve seve unutacağımdan da şüphen olmasın.

Sen beni kor yangınlara ittin, gittiğin gün bittin ve bilesin ki bitirdiğin noktalardan yeniden doğuyorum küllerimden. Sana inat hayata sarılıp tekrar geleceğim mavi düşlere.

Ayrılıklar hep koymuştur, amele ruhlu zarif gönlüme.

Hani o verdiğin sözler ve ettiğin yeminler? Bu kadar kolay mı yalan söylemek. Sen cehennemi zaten göze almış bir varlıksın, zira ateşini güçlendirmek için seni orada bekliyor olacağım.

Ayrılmak acizlere dayalı bir kavramdır, zira sen benim sevgilerime zayıf düştün ve ağır geldi gülüşlerim.

Ahir zamandır bizi bekleyen, dünyevi hayallerin peşinde koşan ve bir türlü elde etmek istediklerini alamayanlar gün gelecek kaderlerine ve umutlarına kavuşacaklardır.

Gitmek çaremi sanıyorsun, susmaların bedelini bana ödeterek kaçmak acizliktir sevgili. Herkes kendi cehenneminde yanacak.

Sanma ki masum bir çocuğun gülüşü kadar seviyorum seni, gaddar bir babanın öfkesiyle silip atabilirim tüm geçmişimi.

Gittin mi büyük gideceksin küçük hanım, öyle yalanların arkasına saklanıp ta söylenmeyeceksin. Gidişlerinde en az senin kadar gururlu olmalı bunu başarabilirsen ne ala.

Sevmelerin ardından söylenen bir şiirdir ayrılık. Ne denli bir başlık kılıfına uydurursan uydur, yine de hüzün kapacaktır her neminde.

Durmak mı iyi, yoksa gitmek mi? Kalabilmek mi hatıralar için yeniden dirilmeye yoksa bir kalemde silmek mi? Bence ihanetin bedeli ayrılığın penceresine konmakta.

Terkedilenler İçin En Damar Ayrılık Sözleri

Ayrılık ihanetin diğer adıdır aslında, her şair buna değinse de aslında ihanettir insanları ayıran.

Ayrılığın hediyesi gırtlağıma düğümlediğin son hıçkırık oldu. Senli düşlerimi yetim bıraktığından bu yana nefretle anıyorum her an ismini.

Dolar gözlerim seni görünce, her geçtiğimiz sokakta senin hayalinle konuşmak iyi gelse de aslında var olmayışının nedenini ihanetine bağlıyorum sevgili.

Artık bir el kadar uzaksın bana, hayallerimde ise bir o kadar yakın karanlık odamın duvarlarında gülüşlerin yankılanıyor. Beynimden vuruluyorum gözümün önüne geldikçe.

İhanetinin her anını yaşıyorum cehennemin tam ortasında. Benim günahlarım seni sevmelerine eşit, ha ben sevmiş intihar etmişim, ha sen sevmemişsin ihanet etmişsin aynı kefe.

Zira imtihanla vurulan bir garip aşıktır ayrılığa gebe kalan, ne kadar sevdiğini hatırlatsa da şarkılar her ayrılıkta bir ihanet doğar.

Ayrılmanın ardından bile kıskanıyorum seni, acaba kim selam veriyor? Kime selam veriyor neden veriyor ve neden gidiyor.

Aşk girdabı insanı sarhoş edip durur bir divane yollarda, ben ise mezhebi geniş küfürlerle anıyorum her gece seni sevdiğim uçsuz bucaksız sokaklarda.

Sıradaki küfürüm en güzel terk ediş bakışına gelsin sevgili, hani o memleketin hiç bırakılmayacak köşesinde bitti dediğin nokta gibi.

Sanırım soğuk oldu buralar, yokluğunun ayazı ile daha da donacak duraklar. Sensiz geçirdiğim ayrılık sancı günlerine gebe kalıyor umutlarım ve ben düşüyorum yalnızlığa.

Gidişinde tuttuğum matemi, dönüşünle kutlayacaktım. Geri dönmeni bekledim temelli gittin, her şeye rağmen yolun açık olsun.

Severek ayrılmak zor derlerdi inanmazdım. Seni sonsuza kadar seveceğim fakat arkamda bırakıp gideceğim.

Ağlamak ve kahrolmak şu an elimdeki tek tutunacak dallar. Tek dalımdın ve hayalimdin. Yok olan hayallerimin geri gelmesi gibi bekleyeceğim seni.

İçimdeki acılar toplanıp bana karşı savaş açmışlar. Her acıyı iliklilerime kadar hissediyorken, ayrılığımız oldu bardaktan taşan son damla.

Yapamıyorum… Olmuyor sensiz, bitmiyor çilem. Aşkı yaşattın bana ve gitmek zorunda olduğunu söyleyip gittin. Sanırım en büyük darbeyi senden yedim.

Senle geçirdiğim günleri artık sensiz geçireceğim. Hesapta yokken ayrılık, o gün geldi çattı ve artık yoksun. İmkansızdı bizim için ayrılık, öyle demiştik, birbirimize sözler verip yeminler etmiştik. Yeminlerimizi tutmadık küçüğüm, elvada zamanı geldi.

Hayattan ayrılmak mı senden ayrılmak deseler hayatı tercih ederdim. Hayatım bitsin senle yaşamaya devam edeyim derdim. Şimdi sen yoksun  ve aldığım nefes var. Aldığım nefesi verirken acıyan canım, bitmeyecek hüzünlerim var.

Seni seviyorum, senden ayrılıyorum ve seni özlüyorum. Hayatımın şu anki özeti budur. Senle doğmuş gibiyim, seni nasıl bırakayım. Şu an yanımda olmaman düşüncemde olmadığını göstermiyor, özledim.

Seni özlediğim ilk günü hatırlıyorum. Seni daha yeni tanımıştım. Seni özlerken canım yanıyordu ve artık yoksun. Artık bu can yokluğuna yanacak, varlığına nefes alan ben, yokluğunla ölüme ışık tutacak.

Hadi dön diyemiyorum artık. O kadar kırıldık ki, o kadar kötü şeyler yaşadık ki. Artık zamanı geldi ve ayrıldık. Bu ortak kararımızdı ve bunu uyguluyoruz. Sevdamızı kalbimize gömerek yeni hayaller kurmaya başlıyoruz.

Sevgilimdin, canımdın, yarimdin her şeyimdin. Şimdi ise acılarını özlediğim bir geçmişimsin. Senle ayrılmak acı verici evet fakat sana dönüş yolları çakıl taşları ile dolu, benim buna cesaretim yok.

Seni sevdiğim her gün seni özlediğim her saniye ve seni istediğim her dakika, seni aslında ne kadar özlediğimi bağırmak için bir sebep. Sürekli bağırmak ve ağlamak istiyorum, seni çok seviyor ve özlüyorum.

Sevgilim, bitti her şey artık ayrıyız istediğin gibi. Biliyorum beni özlüyorsun, biliyorsun seni seviyorum. Tüm bunlara rağmen asla diyorsun, peki öyle olsun.

Aşkımız buraya kadarmış, ortak amaçlarımız artık kalmamış, Bunları dedin bana ve gitmek istediğini söyledin. Şimdi senden geri dönmeni değil pişman olmanı bekliyorum. Çünkü pişmanlıklarını yüzüne vuracağım günü bekliyorum.

Seni ne kadar çok sevsem de bitti! Artık yollarımız ayrı ve benim yolum başka. Seni bekletemem.

Aşkımız engellere karşı dirayetliydi diye düşündürdük, sanırım beceremedik ve bitti. Geriye sadece eski eşyalar ve güzel gülüşlerin kaldı.

Biten şey sadece aşkımız değil hayallerimiz, bunu sakın unutma bir tanem, onca emeklerimiz senin bir ‘’bitti’’ sözünle bitti.

Ayrılık sözleri yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, eğer ki bir gün sevgilinize barışır iseniz aşk sözleri yazımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

ayrılık sözleriFacebook'ta Paylaş

6 yorum var Yorum Yap

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.