aşk sözleri

Aşk Sözleri

Aşk sözleri 2017 yazımızda anlamlı aşk sözleri. etkileyici aşk yazıları, aşk mesajları facebook yazılarını bulabilirsiniz. Bu aşk sözleri ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye aşk sözleri, sevgi sözleri, sevgiliye uzun mesajlar, bulmanız mümkün. Sevgiliye gönderebileceğiniz bu sözler ile sevdiğinizin gönlünü çalabilirsiniz. 

Aşk Sözleri

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.

Ne sevdalar gördü bu yürek, ama bir sende çarptı bu kadar kalbim ve seni sen olduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne derman hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, gel bana bir parça sükunet.

Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.

Deli bir viraneyim sokaklarında, ömrümü adamışım ismine. Ya benim olacaksın, ya da ben kendimden vazgeçeceğim bu sonbahar akşamında.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir. Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Nasıldır bilir misin? Biri kibrit! Diğeri mum! YANAN DA biter. YAKAN DA biter.

Kalp midir sev diyen,
Yoksa yalnızlık mıdır körükleyen?
Sahi neydi sevmek: bi muma ateş olmak mı,
Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Kelebeğin ömrü azdır derler, ben senin gözlerinin ışığıyla beslenen ölümsüz bir kelebeğim. Sana olan sevgim ve hasretim Kaf dağının tepesinde açan bir gülün güzelliği kadar uzun ve koklanması kadar çaresiz.

Krizantem çiçekler besliyorum zulamda, senli düşünceler girdap oluşturuyor beynimde ve ben sana haddinden fazla vurgunum ey güzel. Bak bana gülümseyen bakışlarınla..

Seviyorum, hem de senin anlayamayacağın kadar. Hani o sonbahar akşamlarında çiselenen yağmurun narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum ismini sokaklara.

Dönüveriyorum karşıma çıkan her çıkmazdan, hasretin karşılıyor beni ay ışığına çalmış bir bank köşesi. Ve ben susuyorum aşkımla ve sevgimle sana dair ne varsa içimde.

Sen benden habersiz yaşıyorsun, ben ise seni her gün o durakta görmenin hasretiyle yarınlara ışık yakıyorum her gecenin seherinde.

Tam her şeyi kaybetmiştim derken sen çıkıverdin karşıma, kimsesiz bir çare doğduğum topraklara yeniden umut oldun. Seni canımdan çok seviyorum, aşığım sana.

Sevgilinizi bu yazılarla mutlu edin, sevgiliye göndereceğiniz her bir aşk yazıları ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Birbirinden harika aşk yazıları & aşk mesajları ve aşk sözleri ile sevgilinizin gönlünü çalabilirsiniz.

Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize nem veriyorsa aşkımız bir sevdamız birdir bizim.

Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum.

Şart mı dudaklarımla kal demem, Gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken…

İçimde bitmek tükenmek bilmeyen, sonsuz bir sevdasın sen. Birbirinden güzel hayallerle büyüdün sen içimde,  zaman geldin damarımda ki kan oldun, zaman oldu kanımdaki hücre. Senden başka bir hayat düşünmektense, düğün dernek sayılır bana ölüm bile.

Sen vatansever olduğun sürece ben sana vatan olmaktan vazgeçmem. Toprak bütünlüğümü koruyabilmek için her şeyi yaparım.

Aşk insanın kalbine sevdiğini tıka basa doldurması gibidir, arada hiç boşluk kalmaz.

Bazı insanların gidebileceği yerler çoktur, ancak sığınabileceği yerler hiç yoktur. Aşk bir bakıma sonuna kadar yalnızlaşmaktır.

Baharın habercisi olan gülüşlerini benden sakın esirgeme. Eğer ömür boyunca bana gülmezsen, ömrün mevsimleri kara kışa teslim olur.

Ayrı dünyaların insanlarıyız ama aynı rüyanın yolcularıyız. Aynı hayalde kavuşacağımız günler elbet gelecek. Biraz ilüzyon, biraz gerçek…

Eline aldığın gülün kokusu yoksa gülü koklamayı bilmediğin içindir. Aşk da böyledir; nasıl seveceğini bilmiyorsan hayat sana kocaman bir cehennemdir.

Yalnızlık bazen insanın kendinden bile kaçmaya çabalamasıdır. Aşk ise kendinden kaçarken bir başka yalnızlığa tutulmaktır!

Bilindik cümlelerle belli etme aşkını. Onun üstüne güneşin ne kadar çok yakıştığını anlat mesela. Ne demek istediğini düşünsün dursun.

Birini çok sevmen onu mutlu edebileceğin anlamına gelmez. Mümkünse çok sevme, güzel sev. Çünkü sevilmeye ihtiyaç duyanlar farklı hissetmek isterler, çok hissetmek değil!

En sevdiğin sözlerin onun dilinden döküldüğünü fark ettiğin an, aşık olmaya başladığın andır. Ve bu devrimi hiçbir muhafız durduramaz.

Bazı kadınlar silah kullanmaz, çünkü gülüşleri vardır. Fakat unutma; bazı adamlar da silah kullanmaz, çünkü beyinleri vardır!

Hiç başlamamış bir dün, yaşanmamış bir yarın, ne olduğu belirsiz bir bugün. Eğer zaman kavramın karışıyorsa, saatleri şaşırtan bir kadına aşık olmuş olabilirsin.

Kemiklerimin paramparça olacağını bilsem yine de sarılırdım sana bütün gücümle. Çünkü aşk kendini feda edebilmektir biraz da.

Kendi bahçende yaprak bile olamıyorsan, başkasının bahçesine girip çiçeklik taslamayacaksın. Aşkı yaşamak istiyorsan önce aşkın ne olduğunu anlayacaksın.

Aşkın açtığı yara kabuk bağlar mı sanıyorsun? Belki kanını akıtmaz ama canını alır senden parça parça.

Aşık insan susmaya başladıysa aslında kendisiyle sessiz bir şekilde konuşuyor demektir.

Seni gücümün yettiği yere kadar değil, hayallerimin ulaştığı yere kadar seviyorum. Hayal gücümün bir sınırının olmaması en büyük avantajım!

Senin kalbimden benim aşkım çıkınca ortaya herkes gibi olduğu gerçeği çıkabilir. Belki de seni sen yapan benimdir.

Ben kendimden oluşan bir adaydım. Sen ise beni çevreleyen sonsuz okyanus!

Aşk, milyonlarca kelimenin bir araya gelmesi sonucunda, kelimelerin hiçbir cümle içinde yer almayarak hiçbir şey anlatmamaya karar vermesidir.

Sessizlik seni bin yıl boyunca suskun bir şekilde beklemek gibidir. Sensizlik ise dünya denilen cehennemde sessizliği beklemektir!

Aşk ve yangının birbirini sürekli tamamlar. Sonuç olarak ikisi de düştüğü yeri yakar.

Bahar yağmurlarına destek olsun diye ağlar bazıları. Çünkü ilkbaharda yaşanan aşk daha başkadır, kasımda donan gözyaşları ilkbaharda çözülür.

Denizler derinliğiyle, yangınlar alevleriyle korkutur insanı. Oysaki aşka her şey dahildir; boğulmaktan kurtulan kendisini bir anda alevler içinde bulabilir.

Aşk üzerine boyumdan büyük laflar edebilirdim, ancak haddinden bile küçük insanlara rastladım.

Aşkın huzuruna çıkıp iki kelime bile edemeyince daha iyi anlarsın; bazen şiirlerin bile dili dolanır aşkın karşısında.

Aşkın mevsimleri yok mu sanıyorsun? Kışın işlediği suç büyük olursa, bahar hiçbir zaman gelmemeyi tercih edebilir.

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Hayal kırıkların denizdeki kum kadar çok olabilir. Önemli olan hayallerinin kırıldığı yerden yaşama tutunabilmektir. Çünkü her aşk engin bir tecrübedir.

İnsanın aklı ile kalbi bir olamaz. İkisinin verdiği savaşın ortasında kalan kişiden arta kalanlar hatıralardır.

Ölüme götüreceğini bile bile birbirimizi sevdik. Farkına varamadığımız tek şey, hangimizin hangimize mezar olacağıydı.

Sevmekten daha önemli olan tek hissettirmektir. Eğer sevgin bir his içermiyorsa, sevdiğin insanın sana bir hayaletmişsin gibi bakması normaldir.

Aşk dediğin işte böyledir; eğer birinin yüreğinde kaybolduysan başka birinin seni bulabilmesi imkansız hale gelir.

İnsanları korkutan aşk değildir. Çünkü aşk kimsenin kırılmasına izin vermez. Ancak hayaller kırıldığı zaman insanın yardımına aşk bile yetişemez.

Düşünecek fırsat bulamayanlar için yazmak her şeyin çözümüdür. Aşkı düşünmek mi istersin yoksa yazmak mı? Düşünürsen var olursun, yazarsan sonsuz olursun.

Aşk, ışık girmeyen su değmeyen topraklarda çiçeklerin can bularak yeşermesi gibidir. Yeter ki aşk araziniz sevilmeye elverişli olsun.

Hiç acı çekmeden mutluluğun değerini anlayamazsın. İki damla gözyaşı dökmeden gülmenin estetiğini alamazsın. Aşık olmak istiyorsan, önce yanmayı göze alacaksın.

Çağın vebası mutsuzluk değil ikiyüzlülüktür. Çünkü mutsuz olmanın bir gururu vardır, ikiyüzlülük ise tamamen karaktersizliğin ürünüdür. Aşık olmak isterken maymun olanlar çoktur.

Politik meselelerin görüşüldüğü uluslararası bir oturumdan daha ciddi bir meseledir seni sevmek!

Aşktan kaçmak için rotanı çiziyorsan bana doğru kaçabilirsin. Çünkü benim pusulamın göstereceği yönlerin hepsinde sen varsın.

Emeklemeden koşmaya çalışan çocuklar gibiyim sana karşı. Çünkü zamana hiç güvenmiyorum, olabildiğince hızlı olmalıyım.

Doktorlar keşke reçetelerine şöyle yazsalar: aç karna Cemal Süreya, tok karna Özdemir Asaf, uyumadan önce Attila İlhan.

Bana yabancı gelen bütün duyguların merkezinde seni bulmaktan yoruldum. Kimileri için metal yorgunluğu, aslında biraz da aşk yorgunluğudur. Çünkü kalp ritmi bozulduğunda, olan yaralanan kişiye olur.

Sana ait olduğumda sana sahip olmuş olurum. Çünkü yüreğine yerleştiğim zaman beni oradan çıkaramazsın.

Sana sarılmak için kollarımı değil yüreğimi kullanıyorum. Çünkü sarmaşıkların da bir kalbi vardır.

Karşındaki kişinin eksikliklerini görmezden geliyorsan iyi bir aşıksın. Eğer onun eksikliklerini kendin tamamlayabiliyorsan kusursuz bir insansın.

Kalp yetmezliğinden ölünür de, aşk yetmezliğinden ölünmez mi hiç? Mezarların bu kadar dolu olmasına şaşmamalı.

Mümkün olmayan her şeyin aşka bu kadar yakın olması acı bir tesadüf müdür? Yoksa aşk ve imkansızlık arasında bilmediğimiz bir ilişki mi var?

Aşktan alacağın varsa yarınların yakasına yapışabilirsin. Geleceği zorlamazsan geçmişin içinde ölebilirsin.

Aşkın miladı sevdiğin kişinin gözlerinin gözlerine değmesiyle başlar. Önce tene değmeye çalışanlar miladı değil kıyameti yaşarlar.

Bir kadının gönlünü fethetmek istiyorsan önce ona teslim olman gerekir.  Çünkü hiçbir kadın istila edilecek bir kale değildir.

Aşk; küçücük bir damlayla okyanuslar yaratan, küçücük bir tohumla ormanlar oluşturan, küçücük bir adımla özgürlük yaşatan mucizenin adıdır.

Bir insana ‘sana hiç kıyamam’ derseniz, sizin ona kıyamayacağınızı bildiği için her şeyi yapabilir. Aşık olmakla ahmak olmak arasında fark burada gizlidir.

Aşk kendinden vazgeçerek biz olanların değil, benliğini koruyarak bir olanların yazdığı bir hikayedir.

Hiçbir bahçıvan soldurmak istediği çiçeği sulamaz. Aşk da böyledir; hiçbir zaman ayrılıklar için bahane yaratmaz.

Aşıkların laneti her şeyi hatırlıyor olmalarıdır. Unutmak için zamana ihtiyaç duymazlar. Zaman sadece işkenceyi uzatır

İlk defa böylesine bir mutluluk yaşıyorum. İlk defa yeşerdi umutlarım böylesine. Ben gözlerine esir olmuş bir aşk savaşçısıyım. Ben aşkı anlatan, tozlu raflarda kalmış bir kitabım. Sen ise yaşanmamış, gizemli bir aşk hikayesi bende.

Cemre gibi düştün yüreğime, ısınsın yansın gönlüm sevginle. Çiğdem çiğdem yeşersin aşk tomurcukları bedenimizde, gözlerim gözlerinde. Nefesin ise nefesimde. Ne zaman seni anlatmak istesem tutuluyor dilim. Koca bir aşk bu, ellerini uzatsan belki de durur kalbim.

Gözlerin beni benden aldı. İçimde fırtınalar kopartan, aşk sandalını okyanusta deviren gözlerin. Baktıkça cennetin bir bahçesi zannettiğim, baktıkça seni daha çok sevdiğim gözlerin. Bir kurşun gibi vurur beni, gözlerime değdiği zaman gözlerin.

Bir Çok Kez Öldüm, Yeniden Hayata Döndüm.
Biten Filmi Başına Sardım Kendimi Orda Gördüm.
İzledim Oyun Bozanla Oyuna Dalmış Saf Ölümlüyü.
Söküp Atmak İstedim İçimden Üzüntüyü.
Ama Nerde….
Boşa Gider Her Hamlem, Sonu Olmayan Ahlem, Bir Dönüş Yok Madem
Hayal Sarsın Beni…

Merhaba sigarayı ıslatarak içen kadın. Yüzündeki çizgilere bakılırsa bir vakitler çok acıya ev sahipliği yapmışsın. Ellerin titriyor zaman zaman, gözlerin donuk bakıyor. Sanki kanın çekilmiş gibi bir halin var, kimseyi görmüyorsun. Görmek için de bakmıyorsun belli. Beni farket diye ne yapmam gerektiğini henüz bilmiyorum ama şimdiden sana bir not bırakıyorum; bütün kırgınlıklarına rağmen çok güzelsin.

Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin .

Gördüğüm sadece bir çiçek değil belki de canı yanmış bir kadın, dikeniyle sevemiyorsan bırak dalında kalsın.

Suya Baktığımda Eğer Tertemiz Yüreğin Yansıyorsa Gözlerime,
BEN SENDE TUTUKLU KALDIM;
Aramadığın Sormadığın Zamanlarda, Eğer Yüreğimde İnceden Bir Sızı Duyuyorsam,
SENİ ÖZLÜYORUM;
Her Şarkıda, Her Şiirde Ve Okuduğum Kitabın Tüm Satırlarında Seni Yaşıyorsam,
SENİ ÖNEMSİYORUM;
Ve Uğrunda Vazgeçebileceğim Mutluluğumken, Düşünmeden Feda Edebiliyorsam,
SEN BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ VE ÖZELSİN.. VE Sen ; Aklım ve kalbim arasında kaldığım.

Her gece yatmadan önce aynı şeyi tekrarlayın ve en sevdiğiniz kişinin hayali ile şükrederek uyuyun. Pişmanlıklar, sorgu sualler ile uyumayın. Olan olmuştur.Bunu kafaya takmak ufak iştir. Sığınılacak ve af dilenecek tek merci Yaradandır. O’na sığınıp dua edin ve kendinizi Allahın sevgisi ile uykuya bırakın.

Hayallerimde yaşıyorum seni… Göremiyorum, duyamıyorum ama gözümü kapadığımda hayalin canlanıyor… Gülümsüyorsun hep hayalimde… Gözlerine dalıyorum o anda… Zaman dursun ve hep böyle bakayım istiyorum gözlerine… Sonra sarılmak istiyorum sana hiç bırakmamacasına, sarılmak ve kokunu doyasıya içime çekmek istiyorum… Seni ne çok özlemişim… Yıllardır bu özlem kavuruyor yüreğimi… Seni bulmak istiyorum ama bulduğumda unutmuş olmandan korkuyorum… Seni çok seviyorum.

Seni sevmek demek öyle kolay söylenebilecek bir cümle değil; ağızdan çıkarsa bir kere bütün evrende depremler yaratacak kadar kuvvetli, önüne geçilmezse sevgiden ölecek kadar diri bir cümle. Bir kadına ne kadar aşık olabilirsin diye sorulduğunda, seni seviyorum diyecek kadar diyebiliyorsa kalın o kalpte. Gitmeyin bir yere, ömürlük gelin ki ömürlük sevebilsin sizi.

Koca bir şehrin hain çığlıkları gibiyim. Çığlık çığlığayım ama duyan yok. Bağırıyorum, yalvarıyorum ama duyan yok. Kahpe bir gecenin ortasında, kurt yalnızlığına terk edilmiş gibiyim. Sensizliğe terk edilmiş gibiyim. Vurmasaydın beni son sözlerinle, değmeseydi hiç gözlerin gözlerime.

Sevgiliye Aşk Mesajları

Siyahın içerisinde kaybolan bir nokta beyazım. Kimsesiz büyüdüğüm evde hayallerinle kocaman bir aile yarattım ikimize dair. Seni bekliyor düşlerim, seni bekliyor gülüşlerim.

Ne Mecnun çeker halimi, ne Leyla anlar sana ne denli bir sevgi beslediğimi. Aşk ağlar, hasret of çeker sensizliğe.

Yıldızlar kadar uzak bir hasrettir sana sevgim ey güzel, seninle tekrar buluşacağım güne gebe kalmışım. Çareler tükenmiş hasretine, seni canımdan çok seviyorum ey yar.

Aşk seninle güzel, sevgi ise bir başka güzel. Aşıklar parkının virane lambalarıyız biz, sadece birbirimize yanan iki tutkun aşık.

En çok da gül kurusu dudaklarının sıcaklığına kapıldım ben. Bir insanın dudaklarının sıcaklığı kaplar mı başka bir dudağı ya da yayılır mı dudaklardan kalbe kadar bu ısı? Yayıldı ve depremler oluyor içimin faylarından başlayan. Hareket ediyor levhalarım, düzlüğe dönüyor dağlarım taşlarım. Dökülüyor yapraklarım, tenimde yeni aşk tohumları boy gösteriyor. Sen kapat o gül kurusu dudaklarını, benden başka birinin kalbi depremler yaratmasın.

Sukut eyledim kahrı var dediler,
Biraz söyledim zehri var dediler,
Sustum kahrından susuyor dediler,
Biraz konuştum zehrini kusuyor dediler.

Şu göğüs kafesimi genişleten umudum var oldukça, güzel günlere olan inancım hiç bitmeyecek…  Elhamdülillah ALLAH var ALLAH yar .!

Kalp midir sev diyen,
Yoksa yalnızlık mıdır körükleyen?
Sahi neydi sevmek: bi muma ateş olmak mı,
Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Nasıldır bilir misin?
Biri kibrit!
Diğeri mum!
YANAN DA biter.
YAKAN DA biter.

Bir uçurum özlemi belki aşk, paramparça, yere çakılacağını bile bile, sanki elini uzatsan avuçlarında, sanki kilometrelerce uzak, öyle imkansız, öyle mümkün…

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri…

Zamansız dökülen yapraklar gibi ayrıldık işte. Unutma her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hala bıraktığın yerdedir…

Büyüne kapıldım sürükleniyorum Freni patlamış kamyon gibi Sen hayatıma girdiginden beri Gül bahçesinde koşar gibiyim O güzel gül için dikenine seve seve katlanır gibi..

Seni bir saniye bile görsem bütün ömür mutlu olurum ama seni bir saniye bile göremesem bir ömür mutsuz olurum.

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim .

Umutsuz ben aşık oldum ama başkasına aşık oldum, sonra ayrıldım. Ben aşk acısını da çektim, ayrılık acısını da çektim. Anladın mı beni arkadaş.

Sırattan incedir sevda köprüsü. Tut elimden beraber geçelim…

En çok ta çayın demlisini, Aşkın senlisini seviyorum…

Uzun Aşk Yazıları

Uzun aşk yazıları konusunda sevgiliye uzun mesajlar bulabilirsiniz. Sevgiliye gönderebileceğiniz etkileyici uzun aşk mesajları ile onları mutlu edebilirsiniz.

Avuç içlerimin terlediğini hissettim önce, sonra hemen kulağımın yan tarafına denk gelen ense kısmımdan boynuma doğru damla damla terler yürüdü. Göz bebeklerim büyümüş, rengim solmuş, ellerim buz tutmuş. İlk önce ölüyorum sandım, sonra her seni gördüğümde anladım. Ben çoktan aşık olmuş, bu aşkın tohumlarını tomurcuğa dökmüşüm.

Merhaba sigarayı ıslatarak içen kadın. Yüzündeki çizgilere bakılırsa bir vakitler çok acıya ev sahipliği yapmışsın. Ellerin titriyor zaman zaman, gözlerin donuk bakıyor. Sanki kanın çekilmiş gibi bir halin var, kimseyi görmüyorsun. Görmek için de bakmıyorsun belli. Beni farket diye ne yapmam gerektiğini henüz bilmiyorum ama şimdiden sana bir not bırakıyorum; bütün kırgınlıklarına rağmen çok güzelsin.

Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum.

Gözlerinden göğsüme sayısız yıldız akar. Bir gülüşün içimde binlerce lamba yakar..

Yum gözünü aç elini yüreğim senindir. İster cam kenarına koy güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler ağzına dolar insanın, sussan acıtır konuşsan kanatır.

Sol tarafımın kral dairesindesin haberin olsun.

Aşk elinden kaçar gider senin acele etmen lazım..

Sonsuz aşk mı istiyorsunuz, alnınızdan öpen mi istiyorsunuz, alın seccadeyi çıkın Allah’ın huzuruna…

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldüğün zaman bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni etrafında.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Bir an diyorum kapat şu defteri, unut gitsin sen elinden geleni yaptın, olmuyor işte daha kendini üzme daha diyorum ama olmuyor yapamıyorum, senden uzak duramıyorum, her gün ne zaman yanıma gelecekte onu göreceğim diye düşünmekle geçiyor. Senin parfüm kokun gelince burnuma etrafıma bakıyorum. Hani nerde diye yanıma gelince her şeyi silip baştan başlıyorum, her günümü senle geçirmek istiyorum, gözlerine bakarak uyumak istiyorum, kokunu içeme çekerek yatmak istiyorum. Hani onları düşlerken bile çok mutlu oluyorum. Sonra aklıma geliyor imkansız olduğu, bütün dünya başıma yıkılıyor, o anı düşünmek istemiyorum, çünkü hayali bile çok güzel mutlu ediyor. Belki o anlık ama o bile yetiyor sevmekle hatamı yaptım tabi hayır. İlk doğrum ve son doğrum olacaksın bu dünyada, çünkü sevdim, aşık oldum, alıştım sana, benden bi parça oldun sen yokken bir şeyler eksik duruyorum. Biliyorum biz diye bir şey olmayacak ama hayalimde bile olsan yeter bana, çünkü amaçsız karşılıksız sevdim seni. Geç saatlere kadar sana sayfalar dolusu şiirler, mektuplar yazan bu eller, bir bakışınla tutmaz oluyor, galiba sensiz olmuyor. Adını çaresizlik koyduğum bu anlamsızlığın içinde boğuluyorum, bu yüzden her defasında yenik düşüyorum ya kendi aşkıma, tek yürekte yaşattığım karşılıksız aşkıma, Sonunu bilmem ama sessizce sevdim seni, sessizce büyüttüm hayallerimde ve sessizce sevmeye devam edeceğim. Seni her gün bir önceki günden daha çok seveceğim, Belki de dünya da hiç ama hiç kimse “seni benim kadar sevmeyecek.” sevemeyecek eminim. Bunu biliyorum ya içim rahatlıyor, adamlık bunu gerektiriyor, tek kadın ve sonsuza kadar onu sevmek..

Her yeni günle başlamak sana defalarca kez ve hiç bıkmadan. Okuduğun bütün şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek ya da. Kim bilir belki yürüdüğün yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Duygusal Aşk Mesajı

Beni benden iyi kim tanıyor deseler aynadaki yansımam derdim çünkü açmadım içimi senden başkasına hiç. Zamanla sanki hergün baktığım aynanın yerini sen aldın ve ben sana baktıkça kendimi gördüm. Ne zaman düşünsem seni, seni beni düşünürken buldum. Sen benim kadınım, sen canım baharım; değil mi ki seni sevmek ömür boyu, ben bu ömrü sensiz yaşarsam helaldir bana zindan kuyu.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Cezaysa bu bana başımla beraber.

Adım attığım ilk yer sanki annemin evi değil de senin kalbinmiş gibi hissetmek… Ne tuhaf bir duygudur bu aşk dedikleri, sanki ilk dengemi seninle kuruyorum. Her an düşecekmiş gibi basıyorum da yere yürümeyi yeni yeni öğreniyorum. Sanki emeklemeyi yeni bırakmış bir çocuğum ayağa kalkıyorum. Denge tahtam da sensin, adım attığım yer de sen. Ne gariptir aşk dedikleri; ya düşersin kalkamazsın, ya düşersin daha kendini bilerek kalkarsın.

Yerle gök yarılsa ikiye yada gece gündüz bölünce orata yerinden sadece sen kalacakmışsın gibi geriye. Sensiz bir hayat düşünülemez sevgili. Kalbin atmaya devam etse etmese, sanki varlığın hep benimle. Sen nefesi tükenmeyecek gibi güçlü, hiç yaşlanmayacak gibi genç ve güzel.

Aşkın içinde mana aranmaz diyenlere gülerken, düştüğüm hal beni kendime getirdi. Aşka çok güzel düşülüyormuş sevgili, hatta insan kalkmak değil sürünmek istiyormuş. İnsan aşka düşünce anlıyormuş sadece dizlerin üstüne düşülmediğini, kalp üstü de çakılabiliyormuş insan kilometrelerce yüksekten.

Etkileyici Aşk Sözleri

Etkileyici aşk sözleri ile sevgilinizin aklını başından alabilir onları etkileyebilirsiniz. Etkileyici aşk mesajları sevdiğinize ona çok aşık olduğunuzu anlatmanın en iyi yöntemidir.

Seni sevmek demek öyle kolay söylenebilecek bir cümle değil; ağızdan çıkarsa bir kere bütün evrende depremler yaratacak kadar kuvvetli, önüne geçilmezse sevgiden ölecek kadar diri bir cümle. Bir kadına ne kadar aşık olabilirsin diye sorulduğunda, seni seviyorum diyecek kadar diyebiliyorsa kalın o kalpte. Gitmeyin bir yere, ömürlük gelin ki ömürlük sevebilsin sizi.

En çok da gül kurusu dudaklarının sıcaklığına kapıldım ben. Bir insanın dudaklarının sıcaklığı kaplar mı başka bir dudağı ya da yayılır mı dudaklardan kalbe kadar bu ısı? Yayıldı ve depremler oluyor içimin faylarından başlayan. Hareket ediyor levhalarım, düzlüğe dönüyor dağlarım taşlarım. Dökülüyır yapraklarım, tenimde yeni aşk tohumları boy gösteriyor. Sen kapat o gül kurusu dudaklarını, benden başka birinin kalbi depremler yaratmasın.

Avuç içlerimin terlediğini hissettim önce, sonra hemen kulağımın yan tarafına denk gelen ense kısmımdan boynuma doğru damla damla terler yürüdü. Göz bebeklerim büyümüş, rengim solmuş, ellerim buz tutmuş. İlk önce ölüyorum sandım, sonra her seni gördüğümde anladım. Ben çoktan aşık olmuş, bu aşkın tohumlarını tomurcuğa dökmüşüm.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,35. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?:(( )
Loading...

Benzer Yazılar

Yorumlar (77 Yorum)

 • Off ve zor citen zor

 • Ey benim iyimser hallerim,
  Çabuk aldanışlarım,
  Hep inanışlarım,
  Alttan alışlarım,
  Hatayı hep kendimde buluşlarım,
  Değmeyeceklere kafa takışkarım,
  Yoktan yere akıp giden gözyaşlarım,
  Hepinize elveda…
  Artık ben kimsenin,
  Hiç kimsesi Olmayacağım.

 • Kalp anahtar olsa aşk oldum adamı icin alır kapatır anahtarı deniz dibine atardım

 • Merhaba arkadaşlar 😊

 • Seni Sevdim kalbimden
  Ama sen anlamadın ki derdimden
  Sana bakarken ki gözlerimin ışıltısını görseydin zaten
  Bana aşık olurmuydun sevgilim sahiden..

 • Sevdiğimiz zaman kalpten severiz unuttuğumuz zaman ise hayattan vazgeçeriz…

 • burak haşlak

  dasdadas

 • ibrahim akgöz

  öze yitimde var seviyorum

 • Aşk nedir bilirmisiniz ?

  Umuttur ‘aşk’ beklemektir,
  Gelmeyeceğini bile bile özlemektir.

  Ha bu gün Ha yarın diye diye,
  Saçlarına aklar düşe düşe sevmektir.

  ‘Aşk’ kimisinede sabırdır !
  Gecelerin herseyi kapattığına inanmaktır…

  Saat gecenin kaçı olursa olsun,
  Uyanıp hüngür hüngür ağlamaktIR.

  Kimisine de bir Denizcidir ‘ask’
  Rastgele der bir kaptan gibi …

  Acı bir suyu yudumlamak gibi zor
  Sanki o suya mecbur gibi çaresiz.

  Yürekten sevene masal gibidir ‘Aşk’
  Sanki hep sonu mutlu bitecekmis gibi …

  En zoru da nedir bilirmisiniz ?
  Sen sevdiğini söylemeye calisirken,

  Onun Sana Başkasını anlatisini dinleyip
  İçin yana yana, sessiz sessiz aglayisindir ‘Aşk’

  Ben seni sevdim derken, Bende Onu sevmiştim demesi
  Belkide kıymet bilmemesi …

  Ne olursa olsun kavusamamaktir ‘Aşk’
  Kavuşulabilseydi hiç olurmuydu “AŞK”

  #mazinin #acısı #var

 • Serkan Bektes

  Yarı yolda bırakıp giden 2.5 sene 3 ay aynı evde kaldık ailemle tanıştırdım ne mücadeleler verdim aynı yastığa 3 ay baş koydum ayni tastan yemek yedik Seniye Kaya Bi gun gelecek hesablascaz o gün merakla bekliyorum ailenin yüzüne nasıl bakıyorsun.!

 • elif emre

  gerçekten cok güzel bir şiir yüreğine sağlık

 • Belki unuturum seni ne dersin!!
  Belki de sen unut demekten waz gecersin,
  Weya artik hic gelmezsin
  warsin tum kalmalar senle kalsin
  nailsa aklimdasinnnn…

 • Halil Demir

  Seni sevdiğim kadar parayı sevsem milyarder, seni düşündüğüm kadar dini düşünsem Peygamber olurdum.

 • Ali şura Yılmaz

  lütfen beni bırakma ben sensiz yapamamki bu mesajı sana kalbimin en güzel yerinden yazıyorum seni herşeyden çok seviyorum yanındayken bile seni özlüyorum bugün mahkememiz vardı, senin gözlerinle benim kalbim arasında. Senin gözlerin serbest kaldı, benim kalbim ise bir ömür boyu seni sevmeye mahkûm edildi senden asla noolursa olsun vazgeçmicem ben ilk kez birini bukadar çok sevdim Ben seni seviyorum derken Ağlayan Gözlerimi Sildinmi Hiç? Ağlatmak içinmi Buldun Beni küçükken en çok korktuğum şey karanlıktı şimdi ise karanlıklar sırdaşım sensiz kalmakta en büyük korkum tamam biliyorum ilk sevgilim değildin ama yemin ederim sonum olucaksın her zaman Seveni seveceksin, seven için öleceksin… asla Sevmiyorum deme birgün sende seveceksin.. sana bişey sorcam eğer benden ayrılırsan benide yanında götürürmüsün? Gerçekten diyorum bak ben sana çok bağlandım bana okulda bir günün 24 saat bir saatin 60 dakika ve 1 dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen 1 saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi çook özledim seni çok hayatımda ilk kez senin için göz yaşı döktüm erkekler ağlamaz derler biran öyle biri çıkarki o kadar çok seversinki kendinden bile kıskanır dışardaki dünyanın bi önemi yoktur o an senin içinde ayrı bir dünya olur o an sonra öyle bi an gelirki sevgilim herşeyim hayatım dediğin kişi soğuk davranmaya başlar ama bunca şeye rağmen inat edersin benim herşeyim lan o ben ondan vazgeçemem diye düşünüp durursun her yerde onu görürsün her yağmur damlasında bile onu görürsün gecelere çığlık olur sesin dünyan sarsılır tek bir cevap beklersin ondan seni çok seviyorum sen beni seviyormusun dersin ve o sadece yarın konuşuruz der ve gider bir anda o sarsılan dünyan başına yıkılır geçersin karanlık bir köşeye kendi göz yaşlarında boğulur ve kendi çığlıklarında boğulursun Benim o dünyamın sahibide sensin duruyorum Allah belamı versin sen giderken benim elimden hiç birşey gelmiyor göz yaşlarımla yavaş yavaş gidişini izliyorum ama şunu asla unutmaki Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla…!!!vazgeçmez seni herşeyden çok seviyorum ve hep seveceğim iyiki varsın herşeyim 💕😞💕😞💕😞lütfen beni bırakma hep yanımda kal 💕😞💕😞💕

 • ipek celim

  evet sozler ok guzel ama sevdıyımı eller aldı be annem olmadı ama cok şükür ehemşre olyom

 • Gerçektende harikaymış

 • Ilk ve tek son aşkım olan kaan seni hep sevicemm kalbimin atışı kesilene kadar orada yaşıyacaksin

 • Artık sen benim sol yanımsın sen yoksan bende yokumm

 • Aşkı bi su iç iç kudur

 • Cumalilamia

  Aşkına ömrümü feda etmişim seni seviyorum aşkım

 • Cumalilamia

  Seni seviyorum lamiam sana aşığım aşkından kalbimi hisedemiyorum

 • ❤Gözlerine dalıp yüzmekti tek dileğim❤

 • Oktay Dündar

  Ben ilk defa bırını bu kadar çok sevdım ben ilk defa bırı için bu kadar ÇoOok ağladım ben ilk defa sevdım be Hemde Delicesine sevdım asık oldum ben ilk defa bırını allahımdan bu kadar çok istedım benım olsun die her gece dua etım ağladım saçları vardı bende her gittiginde köklardım :'( çok korkuyordum gidecek sacları da yok artk gidecek die kokusuna muhtaç kalacam dıe çok korkuyordum hanı derler ya kortugun basına gelır dıe kortugum basıma geldı suan sevdıgım kız benden gitmek istiyor hata gidiyor gidecek die ağlıyordum sessıne ihtiyacım vardı ara dedım aradı ağladıgımı anlyınca benım onu mutlu etıgım gibi mutlu eder benı sandım güldürmek için hersey yapar dedım ama aradı öyle bişeyler dedı bu sefer dahada çok ağladım ağlama dedı bana sevdıgım kız gözünden yas gelmesın dedı tm dedım tamam dedıkten sonra ağlamadım ama kapatıktan sonra gözlerimden kendı kendıne yaş akıyordu şuanda akıyo ama ellımden bişey gelmıyor yınee ağladım bu gece yıne dua edecem yıne uyuyacam ben bi kız gamzelerıne gülüşüne bayılıyordum şuan dua edecem hiç olmıyacak ama edecem allahım olurda ölürsem sakın sakın kımse koklamasın sevdıgım kızı kımse dokunmasın benım bıraktıgım gibi kalsın ben bi kız sevdım o bana yaşarken ölmeyi öğreti :'(

  • Kardesim cok duygulandim be anliyorum seni hep aglamak istyyorsun ama elinden bise gelmiyo benim olsun yeter diyosun ulan be kardesim hakkinda hayirlisi

 • Kalbimi ona verdim sakkasin diye salak buzdulabina koymuş kokmasin diye.

 • Senni unutamiyorum ercanimmmmm seni seviyorum.👫💑💏

 • Aşkı aramaya çıktım bir baktım gözlerin gözlerimde…

 • RojdaZiya

  Seni bir saniye bile görsem bütün ömür mutlu olurum ama seni bir saniye bile göremesem bir ömür mutsuz olurum.Ziyam😘😍💕💏💋💞💗❤

 • Mera ba ben irem

 • Mertcan turanlioglu

  Güzelliğin gencligime kafa tutuyor prenses

 • Bir yol gördüm o yolda kızım vardı ben vardım geliñim vardı kurt gördüm ve toplu ine gördüm kurt bana saldırdı ve bir gelin inin telefonunun içinde toplu inceler vardi

 • hani derler ya elimi salasm elisi diye bir tek senol 49 sana kurban olsun askim

 • Seni seviyorum deniz gözlüm

 • Hani bahar geldi diye seviniyorya böcekler kuşlar burakcım İŞte sırf seninle konuşuyorum diye benim bahçelerime bahar gelmiş gibi. Hani günlerdir aç bi köpek çöpte yiyecek ararya belki bulurum umuduyla o umutla seviyorum seni aslında. Hani bi kelebek lavrasından çıkmak için çabalarya günlerce öyle çabalıyorum senin için aslında. 1 Günlük ömründe bile koşarak çiçeğe gidiyorya ömrüm ne kadar bilmiyorum ama ben her fırsatta kollarına gelemesemde aklım çıkıp hep sana geliyor. Mesela diyorum kendi kendime özlermi beni severmi diye sevmesede olur diyorum benim umutlarım hayallerim ikimizede yeter boşver sıla sen onuda omuzlarında taşırsın. Fotoğraflarına bakıyorum mesela kaşına gözüne dudaklarına yanaklarına her zerreni fotoğrafı yakınlaştırıp yakılaştırıp izliyorum burak. İçimdeki umutsun sen sevgisin pişmanlıksın mutluluklsun çaresizliksin özlemsin kısacası tüm duygularımdan bi parçasın içimde. Belki sevmezsin beni yine bişeyler olur bırakırsın konuşmayalım dersin canım haddinden fazla yanar ama ben snei hep severim gözleri güzel bakan çocuk. Beni hiç unutma pandam benim Çünkü ben seni saat kaç olursa olsun yıl kaç olursa olsun unutmam insan ilk çaresizliğini unutamaz çünkü içimin en derin köşesinde kalırsın hep sen. Kollarına girmek ordan çıkmamak istiyorum bana sarıl kokla gülümse göeğinde uyumak ve daha çok hayal.. Bunları kendini vererek oku Burağım belki nasıl sevildiğini hissedersin. Sabah atamam belki Günaydın mesajını Sana şimdiden günaydın yaz güneşim. 2 günde beni şaşkın eden ömürlüğüm Seni çok seviyorum Beni unut ama seni seven bi sıla olduğunu hiç unutma..❣ Kullanabilsiniz

 • Gamze YALÇIN

  Öyle güzel sözler var ki sanki inanın içini biliyormuşsunuz gibi benim aşkımı anlatıyorsunuz resmen??

 • japon gzz

  göz konuşur kalp asla!!!

 • japon gzz

  hayatta 4 yanlış yaptım doğmak, büyümek, yaşamak ve umutlara sarılmak ama unutmuşum yahşuklum 4 yanlış bir doğruyu götürdü..!!!!

 • Arsinli ?

  Seni sewiyom ??Z??

 • ben çok aşk……den

 • Seninle kavga etmeyi başkasıyla gülmeye değişmem ? BEYZAM ?

 • Serhat Yokuşoğlu

  Sana deliler gibi aşığım Şirin’im

 • Serhat Yokuşoğlu

  Sana deliler gibi açığım benim küçük Şirin’im

 • Seni çok seviyorum ozan

 • Enes dediki

  Sevgilimolurmusun çekinmeden söyle??

 • Bayildim?????

 • Kusmek nedir Bilir misin? Küsmek dürüstlüktür.? Çocukçadır ve ondan dolayı saftır, Yalansızdır.? Küsmek “seni seviyorum”dur, Vazgeçememektir.❤️ Beni anlatır küsmek.? “Kızdım ama hala buradayım”dır, “gitmiyordum”dur, “gidemiyorum”dur.? Küsmek nazlanmaktır, yakın bulmaktır, “benim için değerlisin”dir.❤️ Küsmek, “Sevdiğini söyle!”demektir, “Hadi anla!”demektir.❣ Küsmek umuttur, acabaları bitirmektir, emin olmaktır.?? Yani, diyeceğim o ki: Ben sana küsüm.

 • zehar saçlı

  bunu gördünüz eral

 • Aşk bazen varya bir bisiklete benzer hani bir gün sewgilin olur vitesin katida gidersin ayrilikta ise katidan yumuşaga düşürdüğün anda bir sarsilirsin bir düşersin ya aynisi bende oldu benim yaşadığımı asla siz yasamayin yürek. Dayanmaz

 • zehra saçlı

  seni seviyorum aşkım

 • ? Çok beyendim ??

 • ???????? çok güzel

 • Rabia nur güzel

  Aşka dokunmak deyince aklıma aşk duygusunun kendisi değil, bir tek sen geliyorsun. Aşık olduğuma değil, sana aşık olduğuma seviniyorum. Kendim için değil ikimiz için yaşamak deniyor buna. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum ve daha kimseye rastlamadım. Burada yalnızım ama seninle olmaktan mutluyum seni seviyorum DOĞUKANIMM ??

 • Greatmen

  Gözlerimden akan masum özlem yaşlarıyla yüreğimde ısınan Gül ol bu gece hem sarıp hem koklayayım bütün gece ahtım ol özlemim sevgime yenik düşmeden sinemde sön son sigaramın ateşi gibi dumanı sarsın başımı döndüre döndüre sersem et beni sevgim ateşim herşeyim ol Herbişeyimm

 • ask insanı hem olduren hem diriilten bir ıksırdır

 • Cabbar yatkın

  Ztn bn bir kişiye bağlıyımm o bnm ilacım o bnm mutluluğum o bnm üzüntüm o bnm şaşkınlığım o bnm korkumm o bnm canım o bnm kalbim o bnm hayatım o bnm herşeyimm yavv bn ona kurban olurumm ????????? ❤ TUĞÇEM ❤

 • Mercan Nurcan

  Vallah aşk nedir ben bilirim bal gibi

 • Yokluğun dert dermanı sen olan ayrılık düşman müttefiki zaman olan … Sevgilim , geç kalma sana,bana . Benim ol sonsuza …

 • Önümde duran bir kadeh şaraptan mı dolar içime aşk yoksa her aklıma düştüğünde kalbime verdiğin huzurdan mı bilmem… Ne zaman seni düşünsem aşk anlam kazanır, anlamlanır… Hiç bilmediğim dillerin sevdasını hissederim yüreğimde, hiç görmediğim ülkelerin esintisini hissederim yüzümde, hiç olmayanları oldururum gönül kahvemde.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?